reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Kasiurek, Oni dostali mieszkanie w spadku wiec nie płąca kredytu itd, bo jakby mieli płacić kredyt jak Ja to by inaczej "piszczeli" haha, My jak kupowaliśmy mieszkanie to przede wszystkim zwracaliśmy uwagę czy trzeba wkłądać w nie kase czy juz nie, i kupilismy juz wyremontowane, nawet nowa kuchnia została :) Tylko meble do salonu i do sypialnio- dziecięcego haha,

Rysica , dobrze wiec razem testujemy w sobote, Ja powiem szczerze ze bede sie cieszyc i z I jak i z II kresek !!!!!!!!! Bo wiadomo jaka moja sytuacja jest !!!!!!Za Ciebie trzymam kciuki aby były II !!!!!!!!!!!!!!! I odganiam szanowną @ od Ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Popraw kochanie błąd, NIKOLA NIE RODZI TYLKO KLAUDUSIA hihi :)

my podobnie tzn kupilismy od mlodego malzenstwa kotre musialo sie rzeprowadzic do innego miasta ogolnie gladzie na scianach sufitach panele itd kuchnia tez nowa bo niecale 2 lata i lazienka ale wiadomo ze to czyjsc gust my inaczej chcielismy tzn kuchnie ostanio robilismy bezpieczna dla malego bo piekarnik z zimnym frontem itd , w lazience jedynie co zmienialismy to kabine bo mieli plytki brodzik a zmienilismy an gleboki zeby mlody mogl sie kapielic ;] takze z mebli nei kupywalismy nic bo maz przed wyprowadzeniem sie do naszego m kupil meble w agacie hihi z seri red aplle drogie jak nie wiem co ale sa trwale i takie jakie zawsze mi sie podobaly ;]

dobra ja zmykam buziolki

ps zalaczam obiecane zdjecie wiszacego tv, widac slupki zabudowane (rury zabudowane slupek z halogenkami) no i melble -sorki za balagan ale to zdjecie robione zaraz po tapetowaniu -widac jeszcze klej na scianie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mamuśka, ja się kompletnie nie nastawiam, bo nie mam żadnych objawów! Nawet śpiąca nie jestem... W sumie zaskoczyły by mnie II, bo kompletnie nie czuję się w ciąży, nic a nic... Ale z drugiej strony nie mam też żadnych objawów na @, zwykle jedyny objaw jaki miałam, to niteczki czerwone w śluzie. Ale ja mam wrażenie, że przyjdzie @ tylko za jakieś 2-3 dni, i organizm mi wróci do cykli 30 dniowych, a nie 28 dniowych jak bez brania tabsów...
błąd poprawiony, nieprzytomna jakaś jestem :p

a w ogóle to słuchajcie, wczoraj z siebie taką typową blondynkę z dowcipów zrobiłam, że jak doszło do mnie co powiedziałam, to miałam atak histerycznego śmiechu trwający 8 minut - mąż stał i się patrzył a ja się nie mogłam opanować :p
 
Ostatnia edycja:
Rysica to pochwal sie co palnęłaś, tez się pośmiejemy haha :) Dopóki nie masz @ jest cień nadzieji ze jest juz fasolka !!!!!!!!!!
Kasiiurek super ta tapeta na rogu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
klaudusia no wiesz ale kurde ci mały psikusa wywinie urodzi sie pewnie zaraz po północy 21 hahahahahahaha.............widać że słucha sie już tatusia:-D
kasiurek fajnie z tym telewizorem
oj dziewychy mamuśka rysica to nas trzymacie w niepewności ładnie to tak:-D:-D:-D:-D
rysica to czym zablodziłas dawaj pośmiejemy sie:-D:-D:-D:-D
kla
 
Ostatnia edycja:
fejs.jpgProszę bardzo :) Powiększcie sobie i śmiejcie się ze mnie do woli :p Ja sama nie mogłam uwierzyć w to, co napisałam, w to, że nie zrozumiałam ani słowa, ani "=" mi nic nie powiedziało. No masakra, odmóżdzenie totalne :p

Nikola - wolę zobaczyć @ niż I no ale najlepiej II :p niech sobie test leży i czeka, z Mamuśką w sobotę zatestujemy, będzie raźniej ;)
 
Ostatnia edycja:
ale wiesz jak też muszę sie przefarbować bo nie od razu zakapowałam widocznie dla kobiet to za trudne i tylko faceci to rozumieją hahahhahaaha inne fale mózgowe :-)
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
co nie znaczy lepsze po ptostu może mniej złożone niż kobiece
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
 
Nikola - weź ja na serio myślę o przefarbowaniu - nie dość, że mi ładnie bbędzie (sądząc po zdjęciu jak sobie przerobiłam) to jeszcze czasem naprawdę mam wrażenie, że by mi pasowało do zachowania :p:p:p
Dobranoc, spadam spać! :*
 
reklama
Jako pierwsza oznajmiam cudowną nowinę , mamy juz tego chłopa tak oczekiwanego !!!!!!!!!!!!!!!!!

KAROL- Waga 4 350 wzrost 57cm godz 5;35


Klaudusia GRATULACJE DZIELNA KOBIETKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry