reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Rysica żeby tak można było.... Ginka powiedziała, że jeśli nałykam się no-spy to jeśli to są skurcze przepowiadające to przejdą a jeśli porodowe to niestety nic nie mogę już zrobić...
A TO WSZYSTKO PRZEZ NIKOLĘ!!! NACZYTAŁ SIĘ ŻE GO WYGANIA I CIOTKI ZACZĄŁ SIĘ SŁUCHAĆ!!!!:-)
 
A ja mówię Klaudusia dziś masz urodzić, i na świeta w domu bedziesz :) ;))))))))))))
Rysica dobrze słoneczko, nic sie nie stanie jak zrobisz np jutro, nawet i lepiej , bedziesz wiedziec juz i sie cieszyc z II kreseczek :)

A mnie dziś znów czyści ,.. tzn wieczorem tylko !!!!!!!!!:angry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja się dziś nigdzie nie wybieram :-D Na taksówkę mi szkoda a jeszcze bardziej budzić sąsiadkę w nocy żeby pojechała ze mną bo mąż w pracy i też zapowiedział już, że do 3 mogę dzwonić a później wyłącza telefon, bo idzie spać :-) (nie no oczywiście żartował :-))
 
Klaudusia który taksówkarz weźmie kase od rodzącej haha, powiesz ze ci wody odeszły i czy potrafi odebrać porób , zobaczysz ze o kasie nie wspomni w szoku !!!!!!!!!!!!!!!
 
Mamuśka, a jak będzie za wcześnie? Może lepiej poczekam do soboty - co mi tam - pić już i tak nie będę, teraz dwa dni sama w domku będę z Szymciem - będę miała co robić, spacer, rehabilitacja. Luzik, jakoś mi się nie spieszy (zobaczymy co rano powiem hahahahahaha) ale jeśli już coś ma być, to im później tym kreski będą ciemniejsze i będą pozostawiały mniej wątpliwości hahahahaha
a jak @ przyjdzie np w piątek, to po co ja będę test marnować jutro? :p poczeeekam, będzie Ci raźniej. ;)
Klaudusia - no to mało bolesnego porodu Ci życzę! :D Głowę umyj, weź prysznic albo kąpiel, podmaluj się lekko - BEZ TUSZU ŻEBYŚ JAK PANDA NIE WYGLADAŁA :-D i sio na porodówkę :blink:
po męża dzwoń - niech wie, że coś się rozkręca!
aaa masz z kim Wikiego zostawić?? Chyba dobrze pamiętam, że mieszkasz w domku nad rodzicami/teściami?
 
Ostatnia edycja:
mamuska -my tak odwortnie wsyztsko bo ja na studiach dziecko po roku od urodzenienia malego nasz slub mieszkanie po 2 latach od zareczyn hihi wsio na opak ;] ale nie zaluje - do dzis mieszkanie urzadzamy a co co chiwle cos nowego czyli np zakrywanie plytami kartonowo gipsowymi rur z cenranlnego w duzym pokoju, przyklejanie plaskorzezb w przepdokoju bo mam wiecie takie piaskowe kamienie na sicanahc a powyzej nic nie wiedzialam co mam wymyslec wymyslilam te płaskorzeźby , ostanio remont kuchni bo ta co byla to byla kupiona z mieskzaniem na poczatek moze byc potem ..... no i my sie nie zapozyczamy bo po co sobie stresy fundowac- ale mam taka kolezanke jak ta twoja co opisywalas kupila z mezem mieskznaie na kotre ich nie stac wyremontowali dziekco sie urodizlo i nie starcza nawet na pampki a wystarczylo ze mogli kupic mieskznaie nie 3 a 2 pokojowe i bybylo git no ale ..

klaudusia hihi wiesz jak czlowiek chce wczensiej rudozic to dieciak siedzi w brzuchu a jak chce zbey siedzial to sie rodzi wczesniej ...
 
Kasiurek, Oni dostali mieszkanie w spadku wiec nie płąca kredytu itd, bo jakby mieli płacić kredyt jak Ja to by inaczej "piszczeli" haha, My jak kupowaliśmy mieszkanie to przede wszystkim zwracaliśmy uwagę czy trzeba wkłądać w nie kase czy juz nie, i kupilismy juz wyremontowane, nawet nowa kuchnia została :) Tylko meble do salonu i do sypialnio- dziecięcego haha,

Rysica , dobrze wiec razem testujemy w sobote, Ja powiem szczerze ze bede sie cieszyc i z I jak i z II kresek !!!!!!!!! Bo wiadomo jaka moja sytuacja jest !!!!!!Za Ciebie trzymam kciuki aby były II !!!!!!!!!!!!!!! I odganiam szanowną @ od Ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Popraw kochanie błąd, NIKOLA NIE RODZI TYLKO KLAUDUSIA hihi :)
 
reklama
mamusia gorzej jakby się odwrócił i pojechał w siną dal :-)
Rysica mąż wie, bo już od kilku godzin mam te skurcze. Nie ma sensu jechać teraz, jak będą skurcze co 3 minuty to pojadę, bo wcześniej oni i tak nic nie zrobią ewentualnie położą mnie na patologię albo pod KTG i wsio leż babo se.
Kasiurek mnie takie remonty by wykończyły. Ja to jakbym robiła to wszystko na cacy.
Babeczki uciekam położyć się. Może przejdzie.
 
Do góry