reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

nie no co ty w remizie i za wszystkim sami biegaliśmy.... jakbyśmy w lokalu robili to byśmy zbankrutowali już całkowite bo by nas ponad 50000 tysięcy kosztowało....
 
reklama
To nieźle byście zabulili jakby wesele było w lokalu :szok: aż nie chce myślec ile to kasy :szok:
A pro po Rysicy- gdzie sie podziewa????????? Agi znów nie ma dziś !!!!ehhhhhhhh
 
To nieźle byście zabulili jakby wesele było w lokalu :szok: aż nie chce myślec ile to kasy :szok:
A pro po Rysicy- gdzie sie podziewa????????? Agi znów nie ma dziś !!!!ehhhhhhhh

widze ze temat weselny hahaha ;] my bralsi y slub w zeslzym roku w lipcu dokladnie w 8 rocznice bycia ze soba i 4 od zareczyn ;] byl slub cywilny bo w sumie o tkaim zawsze marzylismy my jestesmy zdala od duzych i hucznych imprez kameralne przyjecie wlasciwie obiad z kolacja i grupa najblizszych znajomych oraz rodizny 45 osob w sumie z nami ;] i bylo super ;] my chcielismy kase zamiast prezentow bo wsyztsko mielismy ze wzgeldu na to ze mieszkalismy ze osba dwa lkata razem na wlasnym M4 wiec....zdayzlismy sie dorobic ;]
 
No to Wy byliście Kasiurek w dobrej sytuacji :))) I fajnie ;) )) My co prawda weselnie ale nie jakos z przesadą , zwykłe wesele, moja znajoma to musiała miec suknie najdroższa, samochód najdroższy, sale najdroższą w mieście, itd,!!!!!!!! A jak urządzali mieszkanie to musiała miec złoty żyrandol , płytki do łązienki najdroższe itd, masakra, kasy zabrakło im bo wiadomo ze nie starczy, zaporzyczali sie aby miec wszystko najdroższe i najpiękniejsze, Boże co za dziewucha, a ten jej mąż to fajny skromny a Ona tak kasą rzucała na prawo i lewo !!!!!!!!!!!!!!! A jak mi opowiadała o tesciowej to az sama juz jej powiedzialam co myslę, bo tesciowa jej w cale nie bogata, normalnie żyją, nie trwonią kasy, wiec jak jej rodzice kupili im nowy telewizor do nowego mieszkania a tesciowa tylko zestaw szczućcy chyba w walizce to ją wyśmiała, bo Ona a to chciala od niej pralke :szok: Po to sie bierze ślub aby sobie radzić samemu żyć na własny rachunek a nie jeszcze rządać pralki od osoby która ,może w cale nie ma nowej sama !!!!!!!! Szkoda gadać jednym słowem !!!hahah
Jak przyjeżdzają do nas to zawsze mam ubaw z niej haha :)
 
Ło! ale do nadrabiania!!!
Jestem jestem! :) Miałam zabiegany dzień po prostu :p
Nikolaa - CUDNE te Twoje pazurki!!! :D:D:D:D A linia uśmiechu po prostu fantastyczna!!! :D
Mnie już korci, żeby z nimi coś innego zrobić, ale się wstrzymam po świętach bo chcę zobaczyć, czy się będą zapowietrzać.
Mamuśka - testy Ci przyszły - to możemy jutro robić! Ja chciałam do piątku na Ciebie poczekać, ale w sumie mogę i jutro :p to jak??? ;)
Ja w sumie teraz to kompletnie nie wiem ile będą mi trwać cykle, czy 28 dni, czy 30... Ale mogę zrobić, najwyżej ujemny wyjdzie i będę patrzeć co dalej. Bo póki co to się ani na @ nie czuję ani na ciążę :p No, może mnie prawy jajnik ćmi, albo jelita - nie przesądzam...

a co do wesela - ja miałam właściwie nie tyle wesele co obiad weselny, od ok godz. 16 do godz. 21 i to w zupełności wystarczyło, było około 30 osób z nami, ale ja ani mąż nie mamy licznej najbliższej rodziny... aaa ślub mieliśmy cywilny tylko, a nazbieraną kasę przeznaczylićmy na zaliczkę na mieszkanie, co nam umożliwiło kupienie tego mieszkania :p Więc chyba odpowiednio wydane pieniądze :p ślub brałam w 16 tc ;)
 
Rysica cholera mój mi kaze czekać na niego do soboty :((((((((((((((( ehhh a wie ze 5 testów kupiłam wiec zorientuje sie pieron ze juz zrobilam bez niego :(((
Więc decyzja należy do Ciebie, czy robisz sama czy w sobote ze mną !!!!! ;)
 
Skurcze co 6 minut od 18 :tak: siedzę twardo w fotelu i nigdzie dziś się nie wybieram :-D A bolą jak potrzeba skurczybyki... :baffled:
Izulqa szczerze to Twoje posty mijałam bo nie wnosiły nigdy nic do dyskusji. Pojawiasz się jak masz dostać @ nakręcając się na maksa i oczekując od nas nie wiadomo czego... Hmm a psycholog z pomocy społecznej.... Jeju sorki ale takie coś kojarzy mi się z patologią rodzinną i problemami w domu... I wiesz nie interesuje mnie co mówi psycholog na temat wesela czy zazdrości, bo każdy ma inne zdanie na ten temat. Ot tyle na ten temat a resztę zostawiam bez komentarza.
Dziewczynki jak ja wam zazdroszczę paznokci. Teraz to nie ma opcji żebym sobie zrobiła więc mogę popatrzeć i podziwiać :tak:
 
Mamuśka, to ja się postaram:-ppoczekać do soboty, jak @ nie dostanę ;) i jak uda mi się dotrwać - ale nie obiecuję :p ale się postaram ;)
no nie dziwię się, że chce, żebyś na niego poczekała! ;)

Klauduśka, no coś Ty, teraz przed świętami?!?!?!?! Już byś sobie darowała!!! :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
no my pieniądze z wesela wydaliśmy w całości na urządzenie się czyli sprzęty meble i ogólnie remont musieliśmy wszystko od podstaw zaczynając od tynkowania kończąc na wymianie wszystkich inastalacji i niestety i tak nam brakło choć wybieraliśmy wszystko i z głowa i żeby było tanie i dobre nic nie poszaleliśmy tylko 1000 zł wydaliśmy w zakopanym podczas ekspresowej podróży poślubnej to było nasze jedyne szaleństwo
ksiurek rysica
buziak
 
Do góry