reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Izula - węzły wyskakują baaardzo często, nawet przy najdrobniejszych infekcjach... Dopóki nie pójdziesz do lekarza, to się nie dowiesz... A USG lekarz onkolog Ci wyznaczy jeśli uzna to za konieczne :)
 
izulqa sorki ale Twoje posty są jakieś dziwne. Najpierw piszesz, że chcesz się starać a za chwilę że możesz być chora. A z tym postem żeby się samemu ocenić "z boku" to wyjechałaś ostro. A Ty sobie nie wkręcałaś przez ostatnie miesiące, nie szukałaś objawów? Ty chyba też wymagasz samooceny.
Nikola dałam mu wybór :tak: może nie podoba mu się Bartuś :-D
 
nie wiem czy czytałaś to co ci napisałam w poście na poprzedniej stronie ale przy aids czy raku od razu widać coś nawet w podstawowych wynikach badań krwi .... a osłabienie mogą powodować różne rzeczy czy robiłaś prolaktynę po obciążeniu dodatkowo zrób jeszcze anty-TPO ft3 i ft4 żeby wykluczyć chorobę Hashimoto w którym dokładnie miejscu masz tą gulkę????
klaudusia
no może to przez tatusia pewnie nagadał mu do brzucha jak spałaś żeby siedział jak najdłużej :-D
 
Ostatnia edycja:
izulqa sorki ale Twoje posty są jakieś dziwne. Najpierw piszesz, że chcesz się starać a za chwilę że możesz być chora. A z tym postem żeby się samemu ocenić "z boku" to wyjechałaś ostro. A Ty sobie nie wkręcałaś przez ostatnie miesiące, nie szukałaś objawów? Ty chyba też wymagasz samooceny.
Nikola dałam mu wybór :tak: może nie podoba mu się Bartuś :-D

Tak, doszukiwałam się.. Ale rozmawiałam z panią psycholog i ona mi to powiedziała, ja Wam to przekazałam. Mnie się zdawało, że ma racje, ale niektóre z Was pisały że jak długo się stara, to już się nie da "normalnie".. I racja ;)

Napisałam że podejrzewam, a nie że jestem. Chcę się starać po wakacjach, jak będę wiedzieć co i jak dokładnie.. Też to pisałam ;)

nie wiem czy czytałaś to co ci napisałam w poście na poprzedniej stronie ale przy aids czy raku od razu widać coś nawet w podstawowych wynikach badań krwi .... a osłabienie mogą powodować różne rzeczy czy robiłaś prolaktynę po obciążeniu dodatkowo zrób jeszcze anty-TPO ft3 i ft4 żeby wykluczyć chorobę Hashimoto w którym dokładnie miejscu masz tą gulkę????
klaudusia
no może to przez tatusia pewnie nagadał mu do brzucha jak spałaś żeby siedział jak najdłużej :-D

Co to za hashimoto???? No to badania krwi miałam ok ;) Dzięki :) A grudke mam po lewej stronie, w okolicach węzłów chłonnych, bardziej z tyłu, na wysokości 2/3 szyi.

Z krwi miałam tylko PDW 109 a norma jest od 1 do 18.
 
Ostatnia edycja:
Izka to choroba tarczycy poczytaj na necie..a ta gulka cię boli może to po prostu jakaś cysta lub czarek

co do pani psycholog hmmmmmmm ja nie wierze w psychologów nie wierze bo wiem że nikt nie zmieni moich myśli i uczuć paroma zdaniami i co z tego że ja wiem jak powinno się zachowywać jak powinno się czuć jak się tak nie czuje i nic a nikt nie sprawi abym się poczuła lepiej jak sama z sobą sobie nie poradzę to nikt sobie ze mną nie poradzi ja najlepiej siebie znam może to żle że czasem dusze w sobie pewne rzeczy że nie umiem porozmawiać o tym z nikim mi bliskim ale taka już jestem ... a na nieudane starania można różnie reagować jak poczytasz wypowiedzi dziewczyn tu na forum to zobaczysz skrajne postawy bo przecież każdy człowiek jest inny i jedni potrafią dac na luz a inni no cóż o luzie moga pomarzyć...jednym słowem życie...........
 
reklama
Do góry