reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

No to super, ze teraz sie zdecydowal:)
Bez znieczulenia bym nie chciala, cala ciaze podtrzymywala mnie przy zyciu mysl, ze bede miala znieczulenie przy porodzie. Tu na szczescie jest za darmo i nikogo nie trzeba o to prosic...
 
reklama
Dziewczyny, robiłyście sobie kiedyś wróżbę z igłą, a propo dzieci??? Mi dziś o niej moja chrzestna powiedziała (bo ja chodzę do przychodni do niej -ona w rejestracji pracuje). Bierze się igłę na nitce, wyciąga się dłoń i dotyka igłą brzegu dłoni i zawiesza nad dłonią. Jak igła zaczyna robić kółeczko, to będzie dziewczynka, jak wahadełko to chłopak. I robi się tak, że po każdym wyczynie igły dotyka się znów brzeg dłoni i wiesza nad dłonią. I tak aż do momentu, kiedy igła się nie ruszy - wtedy to oznacza, że więcej dzieci nie będzie. 30!!!!!!!!!! razy to przed chwilą robiłam, i za każdym razem mi wyszło TAK SAMO!!! Syn, córka, stop... Ale jestem podjarana!!!
Mama mojej chrzestnej miała 10 dzieci i jej za każdym razem podobno wychodziła identyczna kolejność, choćby nie wiem ile razy robiła!
Pierwszy raz to słyszę od zaufanej osoby - zawsze takie zabobony puszczałam mimo uszu! :p
 
Ostatnia edycja:
kaludusia to super że mąż bedzie z tobą jednak chłop może sie do czegoś przydać przy porodzie choćby do tego że możesz się na nim troszkę wyżyć hahahahahaha
ollena to nie to że my sie stresujemy tylko przy dłuższych staraniach to już się nie chce nie ma sie na nic chęci a stres też niestety też sie pojawia kazdym dniem wiekszy i nie chodzi o starania po prostu z dnia na dzień czuje sie coraz mniej kobietą coraz mnie warta i tyle
rysica ja jeszcze za panny robiłam nie z igłą tylko z obrączką starej meżatki z moim byłym i mnie wyszły 2 córki a mojemu byłemu syn córka oboje na razie mamy po jednym trafieniu on ma syna ja córkę

ja powoli pyrkam winko oj jakie dobre prawie dwa miesiace nie piłam tylko na urodziny lampeczkę mała
zdrówko wsze dziewczyny
 
witam się tak na szybko...
mojemu smykowi znowu wyskoczyła alergia :( juz nie wiem na co:( jesteśmy na bebilon pepti :( od 4 dni dostaje to samo, a jednak cos go uczula... nie wiem co doradźcie...
w zupce ma: ziemniak, burak, fasolka szparagowa żółta, pietruszka, marchewka
kaszki: jabłkowa i brzoskwiniowa
kleik ryżowy i kukurydziany dodawany do suszonych śliwek
 
oj ja pajka ci nie pomogę bo temat alergii jest mi całkowicie obcy na szczęście
Pajkaa - mi tak samo - nikt z mojej ani męża rodziny nie ma alergii - Szymek też nie... przykro mi jednak i współczuję...

Nikola, czyle dwie córcie będziesz miała - no to ja Ci radzę się całkiem odstresować, bo wiadomo już, że będziesz w ciąży :D
 
rysica ja to z przymrożeniem oka traktuje choć u mojego męża w rodzinie po tatusiu predyspozycja do córek a to facet odpowiada za płeć w większym stopniu mój dziadek 4 razy w syna celował a wycelował 4 córki ;-)....po za tym ja wewnętrznie czuje że jesli już sie mi da zaciążyć to będę miała córke po za tym kiedyś byłam u wróżki która mi przepowiedziała córki a już wszystko inne sie spełniło z jej wróżb podkresle że to nie była typowa wróżka za kase tylko stara kobita i kazała zostawić nie do ręki broń boże dać symboliczną kwotę 1 zł bo za wróżbę trzeba zapłacić.... byłyśmy we 4 i wszystkim nam sie spełniły przopwiednie
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!
Mam kilka pytań do Was o płodność i śluz. Zaczynamy starać się z mężem o drugiego bobaska. Na razie chce dokładnie określić swoje dni płodne bo nie ukrywam że po synku planujemy córcię. Jeśli jest taka możliwość to uważam że można spróbować. Chodzi mi o mój śluz. Zapisuję sobie wszystko i z tego co widzę nic nie jest tak jak powinno.. To znaczy wszystko jest na odwrót..
W pierwszy dzień w który zauważyłam śluz płodny był idealny,bardzo dużo go było, przejrzysty, rozciągliwy na kilkanaście cm. Typowe jajo kurze. Wiec myslalam ze zaczynaja soe dni plodne i kazdego kolejnego dnia bedzie coraz łądniejszy szklisty. A tu się okazuje ze kolejnego dnia śluzu mniej, bardziej mętny,mniej rozciągliwy, następnego jeszcze bardziej biały. A dziś to w ogóle bialutki jak śnieg, w ogóle sie nie rozciąga, taki jak mleczko do demakijażu :) Wiec wszystko odwrotnie.. Będę musiała kupić testy owulacyjne żeby rozwiać wątpliwości co do owulacji, ale zupełnie nie wiem co o tym myslec. Czy któraś z Was miała podobną kolejność? Pozdrawiam Was
 
witam się tak na szybko...
mojemu smykowi znowu wyskoczyła alergia :( juz nie wiem na co:( jesteśmy na bebilon pepti :( od 4 dni dostaje to samo, a jednak cos go uczula... nie wiem co doradźcie...
w zupce ma: ziemniak, burak, fasolka szparagowa żółta, pietruszka, marchewka
kaszki: jabłkowa i brzoskwiniowa
kleik ryżowy i kukurydziany dodawany do suszonych śliwek


Może na brzoskwinie ???? Bo po jabłku to raczej nie ani po warzywach, chociaż nic nie wiadomo,
Mój mały ma uczulenie na wanilie !!!!!!!!!!! BYł mały to kupiła mu waniliowa kaszkę i wymiotował po niej, teraz jak zje jogurt waniliowy to od razu go zsypuje na brzuchu najbardziej !!!!!!!!!!!!
I tez wcina bebilon pepi jeszcze :)

Rysica - ja dziś robię tą wróżbę, nie ma bata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No więc teraz bedzie juz córa u Ciebie , a u Nikoli córa następna !!!!!!:) :-):-)
Śniło mi sie ze dostałam @, wstałam rano i myslałam ze to nie sen ale jak sie juz dobrze obudziłam to zorientowałam sie ze to sen jednak :szok:


Mama- Filipa- ja nie pomogę bo tak nie miałam, a najlepiej jednak bedzie jak zakupisz te testy owu, bedziesz miec pewność kiedy nastąpi owu :) Skoro teraz staracie sie o córeczkę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam z rana!
Za mną ciężka noc babeczki :zawstydzona/y: Wzięłam tabletkę na spanie i spałam i już sama nie wiem czy mi się śniły te skurcze czy nie. Całą noc co godz skurcze cholernie bolesne, budziły mnie ale zaraz po skurczu kładłam się spać i spałam normalnie. Od chyba 4 już cisza.
Ja słyszałam o tych wróżbach i teraz bym się bała zrobić :-D Mi wystarczy dwoje dzieci :tak: o większej gromadce nie chciałabym na razie się dowiedzieć :-p
Mamusia siema z rana!:tak:
 
Do góry