reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Nikola, Mou, Kasiik - strasznie mi przykro!!!!! Mam jednak nadzieję, że następny cykl będzie Wasz, przynajmniej będzie mniejsza szansa, że w święta urodzicie :p

Dziewczyny, proszę za mocno na mnie nie liczyć - proszę nie naciskać bo się w sobie zamknę! :p:p:p
ja się nie nastawiam, bo nie mam żadnych objawów ciążowych - chociaż w sumie @ też nie, ale u mnie jeśli były objawy @ to i tak ledwo odczuwalne, więc nic się nie sugeruje - w ogóle zastanawiam się, czy w piątek nie zatestować jak @ nie przyjdzie :p
Poza tym jak mi się miesiąc temu @ spóźniał, to mi pani dr nagadała, że po tabsach to ja mogę owulacji nie mieć, więc stwierdziłam, że już nic z tym nie zrobię, więc po co się stresować i zastanawiać, co ma być to będzie, luuuzik.
 
reklama
Mamusia - ja odstawiłam MARVELON w pażdzierniku po wycięciu wyrostka a w styczniu zaszłam, wiec płodność jest szybka !!!!!!!
Aha warto kupić te testy owulacyjne, zaczynasz ok 11 dnia cyklu ( zależy jakie masz cykle ilu dniowe, bo wiadomo ze owulacja powinna być w połowie cyklu ) robić testy i patrzysz czy są II kreski czy nie, jak są i ta owulacyjna jest taka jak kontrolna to znaczy ze bedziesz miec juz owulacje i trzeba działać !!!!!!!!!!
tak naprawde nie wiem ilo dniowe mam obecnie -''bede miec'' w okresie brania tabletek 28dniowe:rofl2: bo 4 lata temu bylam bez anty ost raz i nic juz nie pamietam wsumie tez nigdy tego tak nie kontrolowalam,a dzis to pewnie wszystko sie pomieszalo:-D:-D i pozmienialo potrafilam na tabletkach odczuc tkzw.''owulacje'' piersi mi sie zmienialy twardnialy i robily sie gorace jajnik prawy pobkluwal itp wlasnie tak mniej wiecej 14 dzien cyklu:tak: bede probowala przez 3 miesiace bez testow tak na luzie a po 3 miesiacach zakupie te testy owu, chce troszke poczuc to jako szalenstwo i niespodzianke :tak::tak:


Mamo Blaneczki - cudnej zapewne laleczki :)
Testy owulacyjne - już podaję link o co chodzi, bez wyjaśniania mojego.. he he Wszystko, co chcesz wiedzieć o testach owulacyjnych - Domzdrowia.pl

To tylko takie główne informacje... każdy kupiony test ma swoją własną instrukcję..
Hehe dzieki no pewnie cudna to ona jest ;-):-)hehe jak kazde dzieciatko:tak:
Dzieki za link ja mieszkam w uk i nie znam wszystkich slow medycznych wiec mialabym maly problem :-D:tak:i zagadke :-D

ide poodkurzac ;-)
 
Hejka Mamusia Blaneczki - ja też z UK, he he i to na ZAWSZE :) :) :) a z jakiego miasta jesteś??? Bo my z Yorku ...

he he ... ok... już widzę pod nickiem...

no i już Ci daję link gdzie masz sobie kupić testy: Najtaniej jak znalazłam, i najbardziej polecane przez "starające się" : http://www.amazon.co.uk/dp/B001G7P6...ve=22110&creativeASIN=B001G7P62S&linkCode=asn


Ten zestaw starcza na 3 miesisące !!! ... i oby nie hi hi - oby tylko na miesiąc!!! :-D
 
Ostatnia edycja:
Rysica bardzo się cieszę ze masz taki stosunek do tego :) najlepiej własnie oddac sie przyjemnosci i nie myslec ze juz teraz trzeba zajść w ciąze, :)))))) przewaznie tak bywa ze jak sie odpuści to potem niespodzianka jest i są II kreseczki :) Ja testuje w piatek, bo w czwartek testy przyjdą, nie kupowałam owulacyjnych bo czuje ze mi sie nie przydadzą , a jak dostane @ to kupie !!!!!!!
 
Hejka Mamusia Blaneczki - ja też z UK, he he i to na ZAWSZE :) :) :) a z jakiego miasta jesteś??? Bo my z Yorku ...

he he ... ok... już widzę pod nickiem...

no i już Ci daję link gdzie masz sobie kupić testy: Najtaniej jak znalazłam, i najbardziej polecane przez "starające się" : Highly Sensitive 20miu Ovulation/Fertility Test Strips - 30-Pack: Amazon.co.uk: Health & Beauty


Ten zestaw starcza na 3 miesisące !!! ... i oby nie hi hi - oby tylko na miesiąc!!! :-D
Dzieki za linka a te z boots sa zle?? uzywalas ich kiedys juz ??a co myslicie i witaminach dla dwojga podczas starania sie ?? warto kupic czy nie?
My tez na stale ale w northampton okolo 100km od Londynu blisko Birmingham :tak:
 
Dzieki za linka a te z boots sa zle?? uzywalas ich kiedys juz ??a co myslicie i witaminach dla dwojga podczas starania sie ?? warto kupic czy nie?
My tez na stale ale w northampton okolo 100km od Londynu blisko Birmingham :tak:


Nie... te z boots są drogie.. więc po co??? Przyjrzyj się... w bootsie masz 10 testów za £40. Ja mam fazę na szperanie w interce - te testy które Ci podałam są zalecane przez angielki...
A boots to pseudo apteka, którą unikam z daleka... i są straaaasznie drodzy!!! Zaufaj temu linkowi co Ci podałam... bo to najlepszy i najtańszy test jaki znalazłam !!!

co do tych witamin dla dwojga - to w PL nie ma takowych .... Sprawdzałam ich całą zawartość - i mam na nie chęć wielką... bo to ogólne wspomagacze libido i plemników :) tutaj podam Ci kolejny link, bo sprawdzałam je, i chciałam kupić najtaniej... więc wiem o których mówisz : http://www.altwoodpharmacy.com/conception-pregnancy-new-mother-vitamins/action/basket/ To już jest cena z wysyłką.
 
Ostatnia edycja:
Rysica bardzo się cieszę ze masz taki stosunek do tego :) najlepiej własnie oddac sie przyjemnosci i nie myslec ze juz teraz trzeba zajść w ciąze, :)))))) przewaznie tak bywa ze jak sie odpuści to potem niespodzianka jest i są II kreseczki :) Ja testuje w piatek, bo w czwartek testy przyjdą, nie kupowałam owulacyjnych bo czuje ze mi sie nie przydadzą , a jak dostane @ to kupie !!!!!!!

Kochana, to ja poczekam do piątku z Tobą (chyba, że @ przyjdzie wcześniej) to będzie Ci raźniej testować :*:*:*

a my jeszcze byliśmy teraz na dworze do 19, potem Szymek zjadł kolację i teraz się chlapią z tatusiem :)
aaale mnie noga boli! :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ok kochanie, to razem testujemy w piątek , mnie brzuch boli, biegam co trochę do łazienki i patrze, ale nadal cisza !!!!!!!! Może te bóle to takie przed @ , choć nigdy ich nie mialam przed @ tylko na ciąże tak mi sie robiło, nawet nie chce myśleć o tym co bedzie jak jestem w ciązy, strach mnie chyba pogrąży !!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry