reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Agak2 - przykro mi! Ale myślę, że właśnie Solina pomoże :D
Nikola - ja trzymam kciuki!!!
Mamuśka - :*

Dziewczyny ja się zbieram, bo jadę dziś do lekarza po skierowanie do ortopedy, żeby się na konsultację ordynatorską zapisać do szpitala na Wołoskiej (MSWiA).
 
Cześć kochane :)
No niestety, dziś w nocy stało się to, czego żadna z nas nie chce oglądać przez przynajmniej 9 miesięcy :(
Ale pewnie to lepiej, bo w tym miesiącu było mnóstwo imprez, więc i % dużooo :)
Mam testy owulacyjne zakupione - sztuk 15 :) i czekam na 8 dzień cyklu - zacznę testować wcześniej :) Poza tym to jest pierwsza miesiączka po zdjęciu spiralki, więc może naprawdę lepiej - bo cykl będzie poprawny :)

Co do Mamusi Blaneczki - to temat po odstawieniu hormonów jest długi jak rzeka :) Ja zaszłam w ciąże po odstawieniu tabletek dopiero po 3 latach !!! Niektóre zachodzą w pierwszym cyklu po odstawieniu. Myślę, że powinnaś zakupić to co ja - czyli testy owulacyjne :) Po hormonach owulacja może szaleć he he więc może lepiej trafiać na początek za pomocą testów ??? Nie molestować męża za często, żeby "robaczki" osiągnęły prędkość światła jak co do czego dojdzie... :-D:-D:-D A co do nóg w górę (bo ostatnio był ten temat) To ja myślę że coś w tym jest skora każda starająca zna tą metodę ...


aaaaa.... Nikola - no oczywiście ja też TRZYMAM KCIUKI !!!
 
Hej!

Ja jak jednak sądziłam, dostałam @ 15 kwietnia. No cóż..

A jak Wy? Testowała któraś??

Mamuśka, trzymam kciuki ;)

Nikola, jeszcze nic straconego!

Rysica, a po co na badania??
 
Ostatnia edycja:
Mou- przykro mi ;( ale skoro było sporo % to fakt lepiej, ale jesli sie staraliście mogłaś odpuścić te procenciki !:p
Izul@a- Czekamy na wynik bety Nikoli w czwartek testuje Rysica wiec okaże sie wszystko, Przykro ze okres przyszedł !!!!!!!!!!!!!!
A ja nadal nie mam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :szok:
 
Mou- przykro mi ;( ale skoro było sporo % to fakt lepiej, ale jesli sie staraliście mogłaś odpuścić te procenciki !:p
Izul@a- Czekamy na wynik bety Nikoli w czwartek testuje Rysica wiec okaże sie wszystko, Przykro ze okres przyszedł !!!!!!!!!!!!!!
A ja nadal nie mam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :szok:

A o której ma mieć wynik? Bo właśnie cofnęłam sie i czytałam że jedzie zaraz, ale nie pisała o kórej wróci, a umieram z ciekawości.. Może choć jej się udało.. A Rysica nie moze dziś zatestowac????? Kurcze, baby, zaciążajcie, tak ładnie, przed świętami ;) Fajnie ;)

Ja coś czuje że zaciąże na wczasach ;D Takie przeczucie mam hehe ;) I nawet lepiej, bo ślub planujemy 3 września br. to bym brzusia jeszcze nie miała ;) i każdą kiecke ubiore hehe

Aaaa, kochana Mamuśko23, powiedz mi, teraz liczysz na dzidzie czy na normalny okres? Bo wybacz, ale czas mi tak leci że nie wiem czy już miałaś @ po tym przykrym wydarzeniu.. Wybacz ;(

I musze się pochwalić że skończyłam szkołe!!! Mam piękne średnie wykształcenie ;) I prawie same piątki na świadectwie ;)

 
Ostatnia edycja:
Izulk@a- lepiej niech zatestuje Rysica w czwartek, teraz może jej nie wyjść a po co ma sie zdołować kobieta a w czwartek może bedą juz II kreseczki :)
Nikola ma o 11 wyniki wiec pewnie po 12 da znać !!!!!!!

Ja własnie nie miałam okresy po zabiegu, jutro mija 5 tygodni a ja nadal nie mam, niby sie mówi ze zabieg to tak jak pierwszy dzien miesiączki, ale może sie opóźnić ze względu na przezycia i ten zabieg, a mnie przyszło na myśl ze moze znów jestem w ciązy bo mam takie objawy jak w tej tragicznej ciąży, wiec teraz juz zgupiałam, a może to tylko zbieg okoliczności i okres przyjdzie niedługo, Dziś znów mnie boli brzuch ale ani widu ani słychu !!!!!
W sumie to lepiej abym dostała bo za wcześno na ciążę, ale jak bedzie to tylko BÓG wie !!!!!!!!!!!!

GRATULACJE Izul@a
 
pojechałam wcześniej i szybko wróciłam bo jak zobaczyłam wynik to mi się wszystkiego odechciało <1 ciązy brak mimo że wiedziałm że nic z tego to jakaś tam nadzieja sie tliła no cóż łzy sie same do oczu ciną mam tego dość wysztkiego czemu to ze mnie los tak okrutnie kpi sobie ostatnimi czasy wszystko sie sypie wszystko nie jest tak jak mam być mam dość już nie daje rady
dzieki za wsparcie i kciuki
 
reklama
pojechałam wcześniej i szybko wróciłam bo jak zobaczyłam wynik to mi się wszystkiego odechciało <1 ciązy brak mimo że wiedziałm że nic z tego to jakaś tam nadzieja sie tliła no cóż łzy sie same do oczu ciną mam tego dość wysztkiego czemu to ze mnie los tak okrutnie kpi sobie ostatnimi czasy wszystko sie sypie wszystko nie jest tak jak mam być mam dość już nie daje rady
dzieki za wsparcie i kciuki

Kochanie tak mi przykro :((((((((((((((((((((((((((((((((((((( byłam pewna ze bedzie fasolka !!!!!!!!!!!!!!! nie poddawaj sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tulę Cię mocno :*********
 
Do góry