reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Dzieki za odp , ja myslalam ze trzeba odczekac jakies 3 miesiace po tabletkach zanim zaczne sie starac:zawstydzona/y:bo pisze wszedzie na forum ze hormony musza do siebie wrocic i takie tam ?:eek: dlatego pytam jeszcze tu, aaa czy np jest zwiekszone ryzyko na poronienie odrazu starajac sie w 1 miesiacu po anty??? jestem ciemna w tej kwestii:zawstydzona/y::-p

zalezy jakie antyki bralas i na co - nie kazdy nbierze antyki w calach antykoncepcyjnych, jak silne one byly.
poronienie ogolnie u 75% kobiet wystepuje wpierwszych 3 miesiacach o czym idzie sie przekonac przegladajac nie tylko ten watek ....
po pierwsze jak ccesz odstawic antyki dla zajscia w ciaze powinnas minimum miesiac przed odstawka brac kwas foliowy w podwojnej dawce ze wzgeedu na to ze antyki utrudniaja przyswajanie kwasu ..a wiadamo jak on jest cenny w pierszwych chwilach zarodka a co za tym idzie naszego dziecka ...ale o tym za pewne wiesz ;]


chcialam fote wkleic ale nie umiem buuu
 
reklama
Kasiurek, jak piszesz post to masz na górze ikonkę buziek żółtą, a potem na prawo taką niby kulę ziemską, potem drzewko w ramce - klikasz na drzewko i tam albo wybierasz, że z dysku komputera fotki wgrywasz, albo z internetu wtedy link tam wklejasz :)
sprawdź czy działa :D
 

Mamusia Blanusi
a jakie brałaś? ja brałam Yasmin i na ulotce było napisane, że ZALECANE jest poczekać do pierwszego cyklu po naturalnej @ (nie tym ostatnim krwawieniu z odstawienia czyli zaraz po skończeniu zażywania, tylko po tym następnym) ŻEBY ŁATWIEJ BYŁO WYZNACZYĆ TERMIN PRZEWIDYWANEGO PORODU - ale nie pisze, że należy odczekać, tylko że można się starać zaraz po odstawieniu. Moja pani doktor powiedziała, że tabletki nie mają znaczenia na ryzyko poronienia, ani na ciążę mnogą - powiedziała, że to są mity... :tak:

PS - moja siostra cioteczna ma na imię Blanka, więc mam ogromny sentyment do tego imienia :-)
Ja stsoswalam odrazu po ciazy cerazette potem po 3 miesiach zalozylam implant na 3 lata wyciagnelam go w tamtym listopadzie:crazy:straszne to bylo badziewie ...ale skuteczne :confused2:
Nastepnie zaczelam brac teblaetki od stycznia 2010 a teraz wlasnie je odstawilam dzis powinnam 1 wziasc ale juz nie biore jestem swierzo po miesiaczce..wczoraj ostatni dzien dzis same resztki...ale jakos mnie dziwnie boli brzuch:cool::eek:
Milo Mi to slyszec :tak:nam sie spodobalo to imie bo byla taka tancerka w Tancu z gwiazdami a ze ja kocham taniec to tak dalam corci na imie :-D

Mamusia Blaneczki witaj. Nie mam dużych doświadczeń z anty. przynajmniej przed zajściem w ciąże nie miałam tak, że nie pomogę.
Rozumiem :tak:;-)dzieki
zalezy jakie antyki bralas i na co - nie kazdy nbierze antyki w calach antykoncepcyjnych, jak silne one byly.
poronienie ogolnie u 75% kobiet wystepuje wpierwszych 3 miesiacach o czym idzie sie przekonac przegladajac nie tylko ten watek ....
po pierwsze jak ccesz odstawic antyki dla zajscia w ciaze powinnas minimum miesiac przed odstawka brac kwas foliowy w podwojnej dawce ze wzgeedu na to ze antyki utrudniaja przyswajanie kwasu ..a wiadamo jak on jest cenny w pierszwych chwilach zarodka a co za tym idzie naszego dziecka ...ale o tym za pewne wiesz ;]
Ja bralam tabletki MARVELON bralam je na antykoncepcje :tak:
Zawieraja dwa hormony, 21x tabletka 7xprzerwa na miesiaczke..jesli o to chodzilo
bralam i biore kwas foliowy od grudnia wiec juz 5 miesicy dzien w dzien, nawet nie wiedzialam ze trzeba brac w podwojnej dwace myslalam ze to bedzie za duzo:szok::nerd:
No wlasnie dlatego tu jestem by dowiedziec sie wiecej cos na ten temat bo przy Blanci nie stosowalam wczesniej dlugo anty i z przerwami ..ale tez staralam sie jakos 6miesiecy z przerwami bo M w uk a ja w Pl bylam :tak:

Dziekuje Wam bardzo za cenne wiadomosci i porady jestescie wspaniale i zyczliwe dziekuje Wam bardzo milo jest miec takie e-kolezanki z ktorymi mozna porozmawiac na ten temat :tak::tak:.

Dobranoc spadam spac bo jutro o 6 wstaje do pracy:tak:
 
hej Kochane:*
ja z rana przy kawce:)
Mamuska, Nikola ja trzymam mocno za was kciuki oby były fasolki:*
witam Mamusie blanki:)
wczoraj byłam na chwilke bo potem przyjechała do mnie fryzjerka kolezanka i włosy mi robiła na świeta ścinała farbowała i takie tam światecznie hehe:)
nadrobiłam was ale tyle do odpisywania że szok:szok:
ja byłam w domu koło domu i poza domem hheehe:-D a tak powaznie do byłam zła :wściekła/y:powód @ we wtorek przed cholernym terminem przylazła....nie miałam ze złości siły pisać łeeeeee........
juz dystans na maxa mam co ma byc to bedzie nic na siłę chociaz nie wiem czy zajde bo teraz tez luz miałam i całe g wyszło...
teskniłam za Wami:) ja myslałam ze jak tu wróce to beda zafasolkowane a tu :( chyba ze o czyms nie wiem...
wczoraj jeszcze moj maz mnie wymeczył obudził mnie w nocy a matko ten to nie wyzyty:szok::-D
jade nad soline sie bzykac:-Dmoze zaciaze hehe...w krzakach:-D
 
Witam z rana :*
Hej Aga, wiec bedzie niezła jazda nad soliną :p heh, przykro mi ze @ przylazła... trzeba ją na dobre wygonić !!!!!!!!!!!!!!
Mamusia- ja tak samo brałam MERVELON, i bardzo sobie go chwalę, bo jak zaczęłam brać CILEST to 2 dni byłam nieżywa wiec zmiana na inne szybko i udało sie trafić na odpowiednie, ale wiadomo ze to kwestia organizmu !!!!!!! Poczekaj jeden cykl aż dostaniesz może znów @ i do dzieła !!!!!!! Tabletki nie wpływają na poronienie anu nic z tych rzeczy !!!!!!! A jak juz pisała Rysica to ze ciąża mnoga może byc to mit hehe wiec bez obaw :)))))

Nikola czekam z niecierpliwością na wynik - OCZYWIŚCIE BEDZIE PIĘKNA WYSOKA BETA !!!!!!!!!!!
 
tak ja obiecałam wpadam na kawkę do jedynastej jeszcze trochę ... po za tym czuje jakbym miała w każdej chwili dostać @ tak mam mokro jakoś już od wczoraj normalnie jakaś powódź brzuch coś mnie smyra wiec nie liczę na nic specjalnego......
aga oj jak ja wiem co czujesz po prostu nie da sie w pełni wyluzować nie ma szans... ale będzie dobrze wiesz mnie jutro mija 6 miesięcy odkąd sie staram jestem już tym wszystkim tak zniechęcona że szok .....
mamuśka jak tam sie czujesz????
mou a ty jak dostałaś @ zrobiłaś test?????
 
Nikola buziak :* wyobrażam sobie ze jest Ci trudno ,i wiem jak pragniesz dziecka, do 11 czas wiec nie ma co teraz myślec ze bedzie źle, wynik bedzie pozytywny , za dużo myślisz dlatego masz takie przeczucia ze zaraz dostaniesz @ !!!!!!!! Wiadomo ze lepiej sie pozytywnie zaskoczyć niż zawieść, ale teraz to i tak nic nie zrobimy , czekamy na wynik !!!!!!!! Trzymam kciuki i myślę o Tobie !!!!!!!!!!!!!!!!!! &&&&&&&&&
Ja sie czuje dobrze, brzuch nawet nie ćmi, !!!!!!!! Test na pewno zrobie jak tylko przyjdą, tzn na drugi dzien rano, bo wiem ze nie wytrzymam !!!!!!
 
reklama
Nikola ja rozumiem i na prawdę w cale Ci sie nie dziwię !!!!!!!!!!!!!!! Kazdy byłby juz tym zmęczony, zawiedziony itd !!! To zrozumiałe !!!!!!!! Ale nie trać wiary , bedziesz miec tą swoją malutką kruszynkę ;) Co ma być to będzie a bedzie dobrze , zobaczysz !!!!!!!!!!!
Póki nie ma @ to wiesz ze jest wszystko możliwe ;)))))
 
Do góry