reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Witaj Ewelina! Miło nam powitać kolejną starająca się mamusię :)
Ja dziś jestem w 26 dniu drugiego cyklu od odstawienia tabletek. Tyle, że pierwszy cykl zamiast 28 dni trwał 39dni!!! :/ My się już teraz staraliśmy i w czwartek zobaczymy, czy się udało;)
Moja pani dr radziła robić od 11 dnia cyklu kilka dni pod rząd testy owulacyjne, żeby zobaczyć, czy owulacja powróciła.
 
reklama
rysica właśnie przed chwilką obfociłam pazurki tak że jutro masz murowane ze wstawię .....
pajaka moja Wiki oprócz dwóch pierwszych ząbków mała zupełnie nie zauważalne ząbkowanie
mamuśka no ładnie o tej porze ptasie no nie możliwe :-D
mamusia blaneczki witaj życzę powodzenia i śliczne ma imie mam twoje córcia co do tabletek nie pomogę bo nie zażywałam
 
Rysica w czwartek bedzie sądny dzien , bo moze ja zrobie test - o ile przyjdzie bo zaówiłam na allegro :) U Ciebie musi byc juz fasolka , nie ma innej opcji !!!!!!!!!!!!!!
 
Mamusia blaneczki- witam, zapraszam do Nas :)
Ja odstawiłam anty w pażdzierniku (2008r) a zaszłam w styczniu (2009r) próbowaliśmy od razu po odstawieniu a udało sie w 3 cyklu :) Moze wczesniej Ci sie uda zajść w ciażę, trzymam kciuki, i życzę powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!

dzieki, a jak dlugo stosowalas anty jesli mozna wiedziec??;-)
Ja mialam implant 3 lata i bralam rok i 4 miesiace tabletki..a czy odrazu mozna sie starac ?? nic sie nie stanie ??:sorry:

Witaj Ewelina! Miło nam powitać kolejną starająca się mamusię :)
Ja dziś jestem w 26 dniu drugiego cyklu od odstawienia tabletek. Tyle, że pierwszy cykl zamiast 28 dni trwał 39dni!!! :/ My się już teraz staraliśmy i w czwartek zobaczymy, czy się udało;)
Moja pani dr radziła robić od 11 dnia cyklu kilka dni pod rząd testy owulacyjne, żeby zobaczyć, czy owulacja powróciła.
Dzieki za przywitanie :-)to odrazu kiedy odstawilas tabletki mialas owulacje ? pokazywaly Ci to testy owu??
mamusia blaneczki witaj życzę powodzenia i śliczne ma imie mam twoje córcia co do tabletek nie pomogę bo nie zażywałam
Dziekuje bardzo za komplement ;-)

Mam nadzieje ze z czasem poznam Wasze imiona i mniej wiecej historie :rofl2:moze szybko sie wdraze;-)
 
Ja brałam coś koło 3 lat tabletki, na początku ze względu na bolesne miesiączki a potem to wiadomo po co :))))))
Z tego co wiem jak się długo bierze tabletki i od razy zaczyna sie starać o dziecko to ciąża może być mnoga :) Chyba ze sie dziewczyny mylę ??????????
Mamusia- Teraz czas na braciszka dla Blanki


Uciekam kochane :****
DOBRANOC :***
KOLOROWYCH..... :****
 
Mamuśka - noooot o czwartek będzie sądny dzień! :p ale ja się nie nastawiam. Zero objawów, więc ...
Nikolaa - super :D Koniecznie w takim razie jutro od Ciebie poproszę głośne "HURRRA" po odebraniu bety i fotki pazurków :tak:
Mamusia Blaneczki - w pierwszym cyklu nie robiłam testów, a w drugim się zagapiłam i dopiero 15 dnia cyklu zrobiłam, ale wyszedł negatywny :p
Co ma być to będzie i tyle :p
 
Ja brałam coś koło 3 lat tabletki, na początku ze względu na bolesne miesiączki a potem to wiadomo po co :))))))
Z tego co wiem jak się długo bierze tabletki i od razy zaczyna sie starać o dziecko to ciąża może być mnoga :) Chyba ze sie dziewczyny mylę ??????????
Mamusia- Teraz czas na braciszka dla Blanki


Uciekam kochane :****
DOBRANOC :***
KOLOROWYCH..... :****
Dzieki za odp , ja myslalam ze trzeba odczekac jakies 3 miesiace po tabletkach zanim zaczne sie starac:zawstydzona/y:bo pisze wszedzie na forum ze hormony musza do siebie wrocic i takie tam ?:eek: dlatego pytam jeszcze tu, aaa czy np jest zwiekszone ryzyko na poronienie odrazu starajac sie w 1 miesiacu po anty??? jestem ciemna w tej kwestii:zawstydzona/y::-p
 
ja też spadam zaczynam sie roszki stesować choć dalej na nic nie liczę juto po 11 wyniki wiec rano wpadnę na kawkę!!!!!
 
Mamuśka - dobranoc kochana :*:*:*:*:*
Nikola - CZEKAMY Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA WIEŚCI !!! :-)
Mamusia Blanusi
a jakie brałaś? ja brałam Yasmin i na ulotce było napisane, że ZALECANE jest poczekać do pierwszego cyklu po naturalnej @ (nie tym ostatnim krwawieniu z odstawienia czyli zaraz po skończeniu zażywania, tylko po tym następnym) ŻEBY ŁATWIEJ BYŁO WYZNACZYĆ TERMIN PRZEWIDYWANEGO PORODU - ale nie pisze, że należy odczekać, tylko że można się starać zaraz po odstawieniu. Moja pani doktor powiedziała, że tabletki nie mają znaczenia na ryzyko poronienia, ani na ciążę mnogą - powiedziała, że to są mity... :tak:

PS - moja siostra cioteczna ma na imię Blanka, więc mam ogromny sentyment do tego imienia :-)
 
reklama
mamuśka ja zaszłam w ciąże w niecałe 3 m-ce po łyżeczkowaniu. Nie pamiętam jak wyglądały wtedy moje cykle. Mimo obaw wszystko było dobrze, żadnych problemów w ciąży. Oczywiście życzę szybkiej @ zamiast fasolki.

Mamusia Blaneczki witaj. Nie mam dużych doświadczeń z anty. przynajmniej przed zajściem w ciąże nie miałam tak, że nie pomogę.

Nikolaa czekamy jutro na dobre wieści ;-)
 
Do góry