reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

No Klaudusia - normalnie nawet MM już tak do mnie nie mówi :) :) :) No może czasem :-D he he Dzięki wielkie !!!

Co do pytania czy oby nie rodzisz, to dzisiaj miałaś iść do lekarza, uzgadniać wywołanie hi hi :) i jak???????
 
reklama
To jest jasne ze lepiej by było aby przyszedł @ ale jak nie przyjdzie to nie pójde sie zabić czy coś, mam nadzieje ze bedzie dobrze,
Moze wszystkie te objawy mam przed @ !!!!!! ale nigdy mnie nie bolał brzuch tak na raty- tylko jak byłam w ciązy,
Czekam , zobaczymy co bedzie !!!!!!!!!!!!


wstawiam fotke juz wiszącego telewizora, nam sie podoba !!:):)

Zobacz załącznik 347253

my tez mamy wiszacy telewior juz od 3 lat mnie jakos nigdy sie nie podobal ten nosiciel kurzu na meblach ;]
 
Ojjj tak co jak co ale kurz to on przyciąga, i łapki małego, tzn teraz juz nie dostaje wiec juz nie bedzie upaćkany !!!!!!!!!!! :-)
A gdzie reszta sie podziewa ???????
 
mamuśka fajnie wygląda ten telewizor też bym chciał sobie powiesić telewizor i cały czas kombinuje jak to zrobić....
mou jak tam jest @ jakieś objawy????
 
Melduję się!
My dziś z Szymkiem u lekarza byliśmy, bo ciągle zakatarzony - ale w płucach i oskrzelach czysto - do świąt w domu siedzimy ;) Al pani dr kazała na dwór dużo wychodzić, więc byliśmy dwa razy na spacerze, pierwszy przed obiadem (potem ja na rehabilitację pojechałam) i po 17 - wróciliśmy przed 19 i Szymek już wykąpany przez tatusia śpi :-D
aaaaaa - dziś raz popuścił, ale tak to pięknie wołał, że chce siusiu, albo sam szedł robić, albo ja mu mówiłam "Szymuś, może tak siusiu zrobisz, ciooo?" i mówił "dobzie, idę" zamiast mówić "nie nie nie nie nie" :p Więc uważam to za duży postęp!

a pogoda u nas cudna była - Szymek w samej bluzie chodził, bez kurtki :-)

Mamuśka, to by dopiero było, jakby się okazało, że w ciąży jesteś... Ja bym zrobiła test - jak wyjdzie, to rób betę, żeby poziom sprawdzić. I zrobiłabym to jutro, żeby mieć jeszcze resztę tygodnia na zareagowanie (lekarza?)
a telewizorek SUPER wygląda!!! :-)
Nikola - czyli dalej @ nie masz, ja tak trzymam kciuki i mam fajne przeczucia co do Ciebie! :-)
 
rysica to dobrze że oskrzela są czyściutkie zdróweczka i brawa dla niego dzielny chłopiec jeden raz to jak nic a u mnie nie ma ale to pewnie ze względu na luteinę wiec w żadnen sposób sie nie nakrecam i spodziewam sie ujemnej bety nie będę nią zaskoczona....
 
Nikolaa no to denerwujemy się z Tobą :) do jutra:D

Rysica dobrze, ze oskrzela czyste to najważniejsze... :) no i gratuluję postępów nocnikowych :)

moj smyk dzisiaj strasznie nerwowy nie wiem czy to nie wina idących zębów... chyba skonczy sie na czopku bo bardzo niespokojny i płaczliwy jest... z 4 drzemek miał tylko 1 jestem wykończona...
 
Nikola a ja stawiam jednak ze bedzie u Ciebie fasolka !!!!!!!! trzymam kciuki &&&&&&&&&&
Pajka - możliwe ze to przez ząbki malutki marudzi , czopek nie zaszkodzi
 
reklama
kurcze powiem Wam, ze przy pierwszych ząbkach były jaja, ale nie az takie:( moze dlatego, ze wtedy jeszcze go karmiłam, a teraz... masakra jazda na kółkach. Zobacze jak się obudzi czy nadal marudny bedzie jak tak bujdzie viburcol...
 
Do góry