reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Powiedzcie mi ta szybciutko jak można ???? Czy miałyście robione badania hormonów kiedy jest owulacja??? żeby stwierdzić czy owulacja występuje? Jak tak to kiedy powinno się robić takie badanie przy 33 dniowym cyklu??? Będę bardzo wdzięczna za szybką odpowiedź....
 
reklama
mamuśka zapłaciłam 28 zł a w Krakowie za to samo badanie w tej samej stacji diagnostyki 26 zł
mou wiesz nie wiem czy samo badanie coś da bo tak naprawdę ciężko utrafić najlepiej wraz z monitoringiem przez usg i mi sie wydaje że już wacla hormonów nie bedziesz musiała robić z tym że wiesz tak naprawdę to najlepiej wszystko ci dobierze najlepiej lekarz
 
Witajcie
My po spacerku, chwilka wolnego więc piszę :-)
rysica i inne "paznokciowe" dziewczyny- zazdroszczę Wam, ja jestem totalnym beztalenciem jeśli o to chodzi, zawsze krzywo i nie tak jak chciałam :wściekła/y: a fajnie by było mieć fajne paznokcie, oczywiście nie za długie ;-)
mamuska- czekam na wieści w takim razie, to by było zaskoczenie ,gdyby okazało się, że fasolka już do Ciebie przybyła :szok:
nikolaa- trzymam kciuki i za wynik i za to by już dziś był w necie, pamiętam jak robiłam w grudniu 2009 bete i musiałam czekać od wtorku do czwartku ,bo się nie wyrobili, nie mogłam chwili spokojnie usiedzieć ;-)
kasik87- oby jutro u gina wszystko się wyjaśniło:tak:
Ja czekam z ewentualnym testowaniem do 6 maja, chyba że @ przyjdzie wcześniej lub zacznę się czuć jakoś inaczej, wtedy będę już wiedziała na 100, a poprzednio zmarnowałam tych testów sporo, bo nie miałam cierpliwości i za szybko zaczęłam testować, słabiutka wyszła w drugi dzień świąt, a wyniki bety odebrane 31 grudnia ostatecznie potwierdziły, to dopiero było zakończenie roku :-D
 
Agata- my tez juz po spacerku, ale następny jeszcze nas czeka jak sie mały wyśpi- połozył sie wiec pewnie zaśnie juz ;) Pogoda naprawdę dziś wspaniała, cieplutko słoneczko, nie wieje ;) aż chce sie spacerować;)
Sami byśmy byli zaskoczeni gdyby sie okazało ze po 1 razie zaszłam, okaże sie z czasem, ale ja bym własnie chciala szybko to zdiagnozowac aby iśc do lekarza i monitorować i pewnie duphastan do brania bym miala !! beta bedzie najodpowiedniejsza i najpewniejsza- dziś zapytam ile u nas kosztuje !!
Nikola w mniejszej miejscowości wiadomo ze bedzie drożej -niestety !!!!
 
Dzięki za odpowiedź. W Pl to jak najbardziej zrobiłoby się USG przez czas owulacji... Niestety nie tutaj :(
A tu chodzi nie o mnie tylko o koleżankę moją, która chodzi co chwila na coraz to nowsze badania krwi, i wydawało nam się że w złych dniach ma je wykonywane - ale jednak nie - właśnie doczytałam sobie artykuł. Ona miała robione badania na poziom prolaktyny w 21 dniu cyklu ( dlatego byłyśmy ciekawe czy to nie jakaś pomyłka była ) bo przecież 21 dzień cyklu to już dawno po jajeczkowaniu :) ale jednak wszystko jest oki :) bo to właśnie w 21 dniu cyklu sprawdza się poziom prolaktyny - żeby określić czy jajeczkowanie było - a nie czy jest...
Niestety wyszło że nie ma :( No i teraz czekamy ( ba ja razem z nią he he he) i ciekawe jesteśmy co dalej. MA mieć skierowanie do szpitala po dzisiejszym wyniku na jakieś konkretniejsze badania... no i ja wiem że USG byłoby najlepsze - ale pewnie nie zrobią... choć mam nadzieję że jednak tak....


aha - już wcześniej pytałam się o temperaturę w ciąży (początkowym okresie ciąży) Podobno tuż przed miesiączką spada? Czy to prawda? Jak to z Waszych obserwacji wynika???
 
Ostatnia edycja:
Pajka No wlasnie nie mierzylam od poczatku cyklu,zaczelam mierzyc przed spodziewana @,ale mi roznie skakala,z 36.6 do 35.5 potem na 35.4 teraz znowu do gory.Niewiem czemu tak skacze.

Wczoraj mialam znowu jednodniowe plamienie,dzis juz nie ma,tylko znowu duuuzo sluzu bialego i wodnistego...

to i tak nic Ci nie mowi bo nie masz pelnego obrazu :( moze tak skakać przy cyklach jednofazowych , czyli tych, gdzie nie było owu.

ja byłam na becie jak dobrze pójdzie to wyniki jeszcze dziś sprawdzę na necie kolo 18-19 oby wstawili jak nie to jutro od 11.00 jest odbiór...po za tym poprawiłam sobie humor bo upolowałam 3 fantastyczne ciuchy w SH normalnie bosko sukinkę jest cudna na wesele na które wczoraj dostaliśmy zaproszenie wesele 25 czerwca chyba że beta bedzie dodatnia to nici z tej sukienki druga buzeczkę na szyje wiązania trzecią boską tunikę w kwiatuszki.... po za tym muszę przeinstalować widowsa w laptopie bo coś sie wali muszę poszperać w necie ...podoga u mnie cudna prawdziwa wiosna cieplutko normalnie życ sie chce....i jeszcze jedno straszie popuchełam dosłownie cała rece nogi i twarz wygladam jak baleron

jeju ale stworzyłam chaotycznego posta

mou trzymam kciuki żeby nie przylazła może zmarnuj jutro testa;-):-)
mamuśka który to dzien cyklu może idź na betkę ja miałam owulkę w 19 dc może organiż tak zaragował że jedna wywsła jajeczko sie udało nie martw sie na zapas
kasik polecam betę lekarz i tak w pierwszek kolejności ci ją zaleci zanim co kolwiek stwierdzi no chyba ze zobaczy już fasolkę
pajka buziak

no to kciuki zaciskam :)

Traktując zabieg jako pierwszy dzień cyklu dziś jest 34dc, przed ciążą mialam 28-29 dniowe, wiem ze @ moze 4-6 tygodni po zabiegu ale objawy jak do tej pory mam jak w ostatniej ciąży, oczywiście jesli okaze sie ze znów jestem w ciązy to super ale na drugie to boje sie zeby kolejna ciąża nie zakonczyła sie poronieniem !!!!!! Od tamtego współżycia mija dziś 16 dni wiec jak zrobie test może i juz wykaże, ale zrobie pod koniec tygodnia dopiero aby miec pewność !!!!!!! chyba ze dostane @ !!!!Naczytałam sie o dziewczynach które zaszły zaraz po zabiegu i ciąze były spokojne zdrowe i donoszone, zdarzało sie ze były problemy ale wszystko było ok wiec wierze ze tym razem musi sie nam udać jak okaże sie ze jestem juz w ciązy!!!!!!!!!!

no to trzymam kciuki:) zrób test :)

Powiedzcie mi ta szybciutko jak można ???? Czy miałyście robione badania hormonów kiedy jest owulacja??? żeby stwierdzić czy owulacja występuje? Jak tak to kiedy powinno się robić takie badanie przy 33 dniowym cyklu??? Będę bardzo wdzięczna za szybką odpowiedź....

ja miałam robione w 2-3 dc, potem 11-12 dc potem 19 dc
 
reklama
mou tak przed @ zazwyczaj spada ale może to być spadek na kilka godzin przed@ wiec czasem sie wydaje że spadła dopiero w pierwszym dniu u mnie to jast tak że dzień przed zawsze mi spada o kilka kresek.......
aga gdzieś ty była jak cię nie było:-D
 
Do góry