reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Siema babeczki!
Ja mam tłumaczenie na nieobecność :tak: Ostatnich kilka dni miałam problem z netem. Ledwo co zipał ale się nawrócił (chyba) :-D
To co pamiętam to napiszę:
Ollena mój brzuszek na pewno jest gdzieś więc musisz kilka stron się cofnąć.
Agnieszka właśnie gdzie się podziewałaś?
Nikola ***** mać! Trzymam kciuki za betę, może u Was nikt tych teściorów nie kupuje i jakieś przeterminowane są?
Mamusia kurcze żeby było wszystko OK, bo jak dla mnie za szybko. Oczywiście nie zrozum mnie źle, bo wszystkie chcemy dla Was jak najlepiej ale moim zdaniem lepiej żeby @ przyszła.
Mousefish nie rodzę :-D Małemu dobrze, aż za chyba :-) A u mnie tempka spadała zawsze dzień przed @. I to był widoczny skok.
Hmmm.... więcej grzechów nie pamiętam...
Aaaaa! Bardzo boli mnie szyjka po badaniu, bo było dość bolesne. Trochę mi ją poruszała żeby powoli się ruszało coś w kierunku dobrym :tak:
Przypomniało mi się co miałam napisać jeszcze:
Mousefish fajna dupcia z Ciebie :tak: Córeczkę masz ekstra.
Rysica gratuluję syna! Oby tak dalej!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Klaudusia wiem ze na jedno lepiej aby przyszła @, bo za wcześno, ale jak będzie juz teraz to mam nadzieje ze sie ułoży i wszystko dobrze skończy !!!!!

Nikola u mnie HCG kosztuje 30zł- dziś byłam zobaczyc !!!!!! wiec drożej w moim miescie !!
 
Mamusia wiesz jak ze mną było. Ile ja się nerwów najadłam przez problemy w ciąży. To nie było fajne jak szłam do łazienki siku i modliłam się żeby tylko krwi na papierze nie było. Warto poczekać ten jeden czy dwa cykle niech się unormuje niż później w ciąży obawiać się najgorszych rzeczy. Oczywiście jak będzie teraz to będziemy mocno zaciskać kciuki żeby wszystko było idealnie :tak:
 
ja wyników dziś nie mam bo niestety karte mam zakładaną w innym punkcie i nie piknietą tam wrrrrrrrrr wiec wyniki dopiero jutro po 11.00.........
klaudusia buziak jak sie czujesz???
 
To jest jasne ze lepiej by było aby przyszedł @ ale jak nie przyjdzie to nie pójde sie zabić czy coś, mam nadzieje ze bedzie dobrze,
Moze wszystkie te objawy mam przed @ !!!!!! ale nigdy mnie nie bolał brzuch tak na raty- tylko jak byłam w ciązy,
Czekam , zobaczymy co bedzie !!!!!!!!!!!!



wstawiam fotke juz wiszącego telewizora, nam sie podoba !!:):)

telll.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oj mamuska wspolczule nerwow, a ile spoznia Ci sie @? albo ile dni Ci do niej pozostalo? btw..kolo telewizora stoi lodowka?
Klaudusiu tak jakos przeczuwalam, ze jeszcze jestescie 2 w 1.
Ja nie wiem jak my zaczniemy te starania w lecie jak ja do PL jade na cale wakacje. MM bedzie przylatywal ale niekoniecznie w dniach kiedy robi sie corke;)))
 
Ostatnia edycja:
Ollena , dziś jest 34 dzien cyklu( bo zabieg to jakby pierwszy dzien cyklu, przed zabiegiem mialam cykle 28-29dniowe) wiec niby do 6 tygodni moge nie miec, ale mnie zaniepokoiły te objawy które mialam w poronionej ciązy no i w sumie z małym takie same, wiec nie wiem jak mam to traktować !!!
 
Rozumiem..wiec w sumie roznie moze byc, zrob test albo poczekaj, nie mysl o tym bo przeciez tak moze byc. Ale w sumie to ja bym chyba od razu test zrobila:)
Kolo tv stoi lodowka?
 
reklama
poczekam,!! moze to fałszywy alarm i juz !!!!!!!!!! Na zapas to nie mam cos się martwić !!!
lodówka ??? :szok: hehe nieeeeeee!!!!!!! komoda tam stoi :) lodówka to w kuchni ;) hehe
 
Do góry