reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Nie można sie poddawać, trzeba wierzyć ze twoja córeczka bedzie miec rodzeństwo, może brata ?:)
Udało sie uratować macicę wiec Bóg tak chciał, Na pewno ma co do Was plan :) Więc nie trać wiary, nic nie dzieje sie bez przyczyny( ja zawsze tak mówię :p )
Pół roku zleci szybciutko, masz juz skarba w domu wiec na pewno w pewnym sensie jest Ci łatwiej czekać:) a Potem do dzieła :) i oby za pierwszym strzałem był gol :)
 
Witaski
No szalone mamuśki tyle nabazgrać :szok:
I teraz nie wiem co komu miałam napisać...a a jak już znajdziecie przepis na bliźniaki to ja też poproszę...u mnie w rodzinie babcia miała siostrę bliźniaczkę no i u mojego chrzestnego też się trafiły więc kto wie, może...

A i wrąbałam paczkę chipsów i zapiłam pepsi...limit mam na cały tydzień wykorzystany, ale co zrobić, organizm sie dopominał. (każda wymówka dobra)

lekarze kazali poczekac z ciążą rok, minęło dopiero pół ;)
kochana, co się odwlecze...
 
Natasza - własnie ze mało coś nabazgrane, dziewczyny gdzies pouciekały , kurcze teraz okres testowania raczej wiec napewno nie dopadły chłopów, wiec nie wiem gdzie wyparowały :(((((((((((((((
Matko,u mnie zdarza sie niestety więcej takich dni "szaleństwa" i co sie dziwić boczki rosną:szok: Raz sie żyje, zaczne sie martwić jak kiedyś może urodze dziecko i będe wyglądać jak wielbłąd, haha :)
 
Natasza - własnie ze mało coś nabazgrane, dziewczyny gdzies pouciekały , kurcze teraz okres testowania raczej wiec napewno nie dopadły chłopów, wiec nie wiem gdzie wyparowały :(((((((((((((((
czyli nie warto komutera wyłączać bo później ciężko się w rozmowę wstrzelić?!

A tam boczki... na zdjęciu z żyrafą widać tylko żyrafie boczki...mamuśka że fiufiu
 
pod kurtką to nic nie widać na szczęście haha, a poza tym to było 2 lata temu :szok::szok: zmieniło sie jedynie to ze przytyłam i włosy mam czarne hehe aaaaaa no i że jestem o te 2 lata starsza !!! hehe

A dziewczyny jak wparują to nie bedziemy nadążać z odpisywaniem - chyba ze juz zrobiły sobie weekend :(
 
reklama
Do góry