reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Nikola - a jakby Ci się chciało i miałabyś czas, to poszukałabyś mi takiego zestawu na allegro? :-) Prrrrrrrroszę :*:*:*
Myślę o tym, żeby sobie też robić, bo ja KOCHAM mieć pazurki zrobione! :) Ale nie mam kasy by co 2 tyg 60 zł wydawać na uzupełnienie...

Mamuśka - ja chyba już nie chcę trzeciej operacji... Jeśli nie będzie wyjścia to trudno... Ale już mam dość, naprawdę... Ja już bym chciała normalnie chodzić, bez bólu... Chciałabym móc normalnie po turecku usiąść... kucnąć jak Szymka ubieram, a nie wszystko klęcząc :/

Sorry że tak narzekam i smucę, ale ja za dwa tygodnie minie równe dwa lata, odkąd skręciłam kostkę, a ja nie miałam w ciągu tych dwóch lat nawet jednego kwadransa, żeby mi ta noga nie przeszkadzała, a nie było ani jednego dnia, żeby mnie nie bolała!!! Dość mam :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rysica przechlapane masz z tą nogą, nie wyobrażam sobie "obsługi" prawie trzylatka przy takim dyskomforcie...

Widzę dziewczyny, że dbacie o siebie - pazurki itp :-D Ja akurat nigdy nie miałam robionych,a poza tym pracuję w domu i możecie się domyśleć jak to chodzę ubrana i bez makijażu nierzadko. Niedawno kupiłam sobie ładniejszy ciuch i moje dzieciaki jak mnie zobaczyły, kiedy przymierzałam to piały z zachwytu :) Synek jak zdjęłam to pytał "mamusiu gdzie masz spódniczkę?" :-D Rozbawiło mnie to całe zamieszanie, a teraz jak pogoda będzie lipna na Wielkanoc to się nie wystroję:crazy: Może jednak nie będzie aż tak zimno.

Mieszkam na Podkarpaciu, ale pochodzę z Dolnego Śląska i nie przywykłam do długich i niefajnych zim. Mam wtedy dołki i dołeczki.Wiosną czuję, że żyję :) Dobra zaraz zaczynam swoją dłubaninę, więc pewnie nie będę miała czasu, miłego dnia wszystkim....
 
Witajcie dziewczynki, to ja dziś trzecia się melduję :D
Wstałam dziś wyjątkowo wcześnie bo o 7:30 i o dziwo jestem wyspana!!! szok :szok: nie wiem co mi się stało...

Mamuśka - WOW!!! Fantastyczny ten zestaw!!! :-) Kupię go sobie jak mi wyrównanie przyjdzie :-)
Dziękuję :*:*:*
Miło mi, że mi współczujecie z powodu tej mojej nogi... A jeszcze nie mówiłam, że blizna jest długa na 20 cm, gruba i ogólnie paskudna :p Kiedyś, jak już się skończą problemy z tą nogą, będę tę bliznę musiała tatuażem zakryć ;-) :-D
 
Rysica zawsze to juz jest pretekst aby sobie tatuaż zrobić ;))))))))) no ale nie zazdroszczę naprawde tej blizny, gdybym ja chciała zrobić sobie tatuaż na moim bliznach to bym miała całe nogi w tatuażu i ręke !!!!!!!! ehhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!
My tak samo po 7 wstaliśmy, ale nie wyspałam sie bo z małym spałam, a tak juz tydzien ponad spał sam !!!!!!!
 
Hello,
Mnie dzis jajniki bola, twarde podbrzusze mam, cala noc sikalam jak glupia, mam wrazenie, ze co godzine.

Jesli ten sluz najbardziej gesty, przezroczysty i lepki wystepuje ok 12 dnia cyklu tzn, ze owulacja sie zaczela? dzis tez duzo sluzu przezroczystego ale rzadszy o wiele. Owulacja trwa?
Planujac dziewczynke do ktorego dnia cyklu przytulac sie w takim wypadku? ;)
 
Ollena z tego co wiem to przed owulacją jesli chcecie dziewczynke, to zalezy jakie masz cykle, jak długie bo owu występuje w połowie cyklu wiec jak masz 28 dniowe to ona powinna byc w 14 dniu cyklu,ale nie koniecznie może byc i wczesniej lub później, dlatego najlepiesze sa testy owu aby to sprawdzać
 
Mamuśka, a ja jeszcze taki znalazłam do akrylu - mam wrażenie, że akryl jest łatwiejszy w obsłudze (kiedyś właśnie nim próbowałam robić :D) niż żel :p
jaapee *ZESTAW AKRYLOWY XXXL* akryle,liqiud,primer (1548138504) - Aukcje internetowe Allegro

a jeden tattoo już mam :-) i go uwielbiam : gallery-14014384-500x500.jpg
 
Rysica kochanie jesli lepiej Ci sie by pracowało na akrylach to jak najbardziej kupuj taki zestaw :) Ja nie robiłam akrylami i powiem szczerze ze bałabym sie jakoś, ale to kwestia wprawy oczywiscie :) mnie to sie chyba nie opłaca kupowac osobno wszystkiego no jeszcze zarówki do lampy wiec najkorzystniej bedzie jak tez kupie juz cały zestaw wyjdzie prawie na to samo a rzeczy wiecej w zestawie !!!!!!!!!I zawsze to komuś zrobie i kasa jakaś wpadnie juz na pierdułki :)
 
reklama
Do góry