reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

podoba mi sie druga chyba byś fajnie wyglądała sam bym sie tak obcięła ale jeszcze mam za krótkie włosy może w wakacje nie chce juz krótkich bo dużo roboty z nimi
a mamuska co powiesz na tą
img6585.fryzury-grzywki.9134.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ta teeeeeeeż świetna , mnie denerwują juz te proste kłaki, a wiem ze obciąć nie moge( kiedys błagałam mojego ze jesli bede chciala zciąć to ma robić wszystko aby mi na to nie pozwolić no i sie tego cholera trzyma i nie daje mi obciąć,) ale zawsze to jakas mała zmiana juz bedzie nawet jak sie fajnie pocieniuje :) troszkę gumy czy pasty i fajnie sie te włoski podniesie i lakierem potraktuje i czuprynka od razu inna :))))))))))))


Zobacz załącznik 345987Boskie, tylko te na dole to dłuższe takie jak ja mam, z tyłu to mi juz do staniki sięgają :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
sama chcialam brąz ale nie wiem czy by było mi ładnie !!!!!!!! tak czy owak muszę umalować bo odrost przerażający wiec nie wiem czy brąz czy czerń w dalszym ciągu - ale mamy problemy hehe :) zaraz luke na farby i cos przesle z brązów :)

brąz.jpg taki brąz ładny:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie,

ja również planuję rodzeństwo dla moich brzdąców. Nie przeglądałam dokładnie Waszego wątku, ale mam nadzieję, że dobrze trafiłam :)

Wydawałoby się, że przy dwójce dzieci urodzonych rok po roku (choć kalendarzowo 2 lata różnicy) nie powinnam mieć większych kłopotów z zaciążeniem, ale póki co nie udaje się. Nie chcę zanudzać małża rozmowami o tym, dlatego dołączam do Waszego grona...

Mam nadzieję, że się doczekamy naszych pociech :)
 
Wszystkie fryzury ktore wstawilyscie sa fajne, ale kazda wymaga duzo ukladania codziennie rano, wiecej pracy jak z krotkimi wlosami, ktore tylko przeczesujemy palcami z zelem i gotowe;) co nie zmienia faktu, ze zapuszczam moje marne dwa wlosy i bylam na blond pasemkach dzis i zaplacilam kuzwa 58eu!!!!!!!!!!!wyjde z siebie...
 
reklama
Mnie nie robi różnicy w sumie ile zajmie ukłądanie, wazne ze bedą te włosy lepiej wyglądać niz teraz , a wiadomo ze do sklepu czy po domu to sie tak nie stroi wiec na takie wieksze wyjscia by wartało je ułożyc jakoś lepiej :)

Witamy Iza:) Rozgość sie u Nas :)))))))))))))))))))))Ile sie juz staracie ??????????
 
Do góry