reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Witajcie
To Gdynia również łączy się z innymi pochmurnymi i szarymi miastami ;-)
My już po spacerku, mała jeszcze śpi więc wpadłam zobaczyć co u Was :tak:
mamuska- to sobie wymyśliłaś z tą "złą" :szok: jestem pewna ,że pamiętasz o aniołku i to,że pragniesz dziecka nie przeczy temu.
rysica- trzymam kciuki za całkowite porzucenie pieluch, ja w sumie nie myślałam jeszcze o tym kiedy zacząć z Ninką, czy próbować szybko czy odpuścić do czasu, aż nie zrozumie, trzeba będzie pomyśleć :confused:
A z naszych wczorajszych starań nic nie wyszło, G wrócił późno, ja padłam po filmie i po całym dniu z małą i efekt był taki, że zanim wrócił z kuchni (robił sobie kanapki do pracy) to ja w najlepsze już spałam :-D ale może dziś się uda, jeszcze nic straconego ;-)
 
A mnie i mojego brata mama odpieluchowała w wieku rok i 10 m-cy i zakumaliśmy od razu :D Wcześniej nas wysadzała raz na jakiś czas ale bez przymusu, tylko w takich newralgicznych momentach - po obudzeniu, przed spacerami, zaraz po spacerze, przed spaniem w dzień, po spaniu w dzień - ale to bez żadnego przymusu, tylko na zasadzie "a nóż zrobi" i faktycznie podobno jak już rok skończyliśmy, to potrafiliśmy zasiusiać po jednej - dwie - trzy pieluszki dziennie a nie np 10. Więc miała mniej pracy, ale bez stresu, latania za nami itd ;)

a dla Szymka 2 lata to było zdecydowanie za wcześnie... Teraz też zdarza mu się zapomnieć :/ ale popuści i na nocnik leci dokończyć.

wiesz ja mam prawie 2 letnie dziecko i jeszcze nie odstawiam od pieluch czekam na lato, ja kosncyzlam 18 miechow i nie mialam pieluch ale wtedy byly tetry i nie bylo sucho po mimo tego ze sika - no coz jeden z minusów pampersów
 
Hej Agata dziś to juz sie nie kładź bo znów zaśniesz hehhe tylko czekaj na męża w pozycji siedzącej haha ;))
Strasznie mału tu Was dziś a przeciez to nie piatek czy weekend:(((((
Nikola to jak z Twoim zębem, może jak mówi Kasiurek jakas ropa jest czy coś ???? Bo tak samo z siebie to raczej nie napuchło, chyba ze wkręcasz nas ze ząb a mąż przypadkiem Cię"musnął" no oczywiście kochanie żartuje sobie hehe :pPP
 
Hej
Ja czekam na rodziców - Mama z Szymkiem zostanie a ja z tatą jadę do pani dr od rehabilitacji po kolejne zwolnienie i kolejną serię zabiegów.
Gdyby była ładna pogoda, to bym z Szymkiem poszła, ale co chwila u mnie leje!!! :/ A niestety Po moim mieście to tylko na piechotę :/ więc pół godziny w deszczu dla zakatarzonego dziecka to nie jest najlepsza opcja :/ No i nie wiem ile tam będę czekać na przyjęcie mnie...

także będę po 20tej!
miłego popołudnia dziewczyny! :D
 
reklama
Do góry