reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Moje pazury tez wołają o pomstę do niebo, lampe mam, żele jakies tez zostały wiec może sama zaczne robić znów sobie, tylko ze muszę kupić nowe świetlówki do lampy, a całkowicie zapomniałam ze mam ta lampe, bo daaaaaaaawno robiłam sobie i znajomym
Ja dzis kawe wypiłam i nie małą ale na jutro juz nie mam :((( wiec trzeba bedzie rano sie zaopatrzyć bo pogoda nie sprzyja niestety a ma nie być w cale lepiej:(
 
tak ja to jestem samo wystarczalna sama paznokcie sama sie farbuje jedną rękę już skończyłam a co do zapuchnięcia to czuje nabrzmiałe dziąsło i mrowienie takie
 
No to szkoda że bliżej nie mieszkacie bo ja jestem mało cierpliwa to pazurowych spraw i jak już coś robię to tylko machnięcie lakierem bezbarwnym i ot cała filozofia...a ładne pazurki to ja miałam prawie cztery lata temu na ślubie :-p robione of kors przez specjalistkę a nie przeze mnie bo musiałabym rękawiczki załozyć

dzieć skończył drzemkę :-/ trwała całe 15 min, szaleństwo...ale se posiedziałam...
 
U mnie wczoraj mały nic nie spał i to dopiero szaleństwo, dziś pół godziny ale dobre i tyle, nie marudzi przynajmniej pieron !!!!!!! Ale byle do 20 a potem juz luuuuuuuz;)
A pazurki ostatnio mialam w święta Wielkanocne 2009 jak byłam w ciązy, podobno sie nie trzymają w ciązy ale u mnie było inaczej, a tak to wstyd pokazywać, bo łamią mi sie okrutnie wiec nie moge zapuścić ;(((((((((
 
mnie w ciąży tez się bardzo dobrze trzymały ogółnie na moich paznokciach tipsy sie idealnie trzymają no ja swoje niestety nie jestem wstanie zapuści bo zawsze jakiś psiok się złamie po za tym naturalne są strasznie ostre jak sa dłuższe i boje sie zadrapać Wiki przy ubieraniu np a tipsy jednak sa mniej ostre
no i zaczyna mnie boleć zab
 
Nikola a jakich zeli używasz??? Ja kiedys uzywałam Sun Flower ale i tych tanszych także , w sumie nie widziałam różnicy , nakładasz tipsy czy formujesz sobie na szablonie paznokcia???? Ja próbowałam kiedys zbudować ale nie umialam wiec kleiłam tipsy !! a na koniec nakładasz utwardzacz albo nabłyszczacz???
 
wiesz kiedyś kupiłam sobie sun flower ale nie wiedziałam właśnie różnicy za bardzo teraz tak na próbe kupiłam reni-nail i robi się dobrze zobaczę jak się będzie trzymał na szablonie nie umiem też samej sobie zrobić a komuś nie próbowałam po za tym wydaje mi się to mniej trwałe wiec kleje na koniec nabłyszczam Quick Finisch na pewno nie polecam żelu CBF UV ZEL kupiłam raz i jak guma normalnie i robiło sie fatalnie i potem moment bańki z powietrzm sie robiły natomiast dość fajne są Exclusive i perfect ladyhttp://allegro.pl/cbf-uv-zel-jednofazowy-przezroczysty30g-nowosc-i1534522882.html
 
reklama
Tak, własnie mialam reni- nail i były fane, wiec po co przepłacać :) tzn mam jeszcze chyba biały i mleczno różowy , ale musiałabym dokupić przezroczysty, waciki ten nabłyszczac i żarówki do lampy wiec ok 40zł ale chyba kupie i sobie zrobie , zawsze to ładniej te ręce bedą wyglądac, !!!!


Kurcze myśle aby czegoś nie zrobić z włosami :-) mnie sie marzy krótka fryzurka ale mój pieron mi nie pozwoli :wściekła/y: masakra ,,,,,, albo chociaż sobie pocieniować tak fajnie jak na zdjęciu drugim a to pierwsze to ta krótka fryzurka

krdługie.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry