reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Nikola to rób tą kawusie i dla mnie , mimo że spaliśmy z małym do 9 to jakoś jestem nieprzytomna:)
Rysica barwo dla Szymka :) zuch chłopak :) Ojjj kiedy Jaś tak bedzie mówić i robić ???:))))) wiem, wiem wszystko w swoim czasie :p
Pogoda mnie zaskoczyła dziś na prawdę , mialo padać a tu proszę ciepło i słonecznie :) Wiec zabieram sie d sprzątania dziś porządnego nie na odpiernicz sie

No ja trzymam kciuki za Szymka zeby pieluchę na dobre juz wyrzucił &&&&&&&&& No bo pielucha jest fuuuuuuuuj :))))
 
reklama
Mamuśka, no mam taką nadzieję, że powiemy pieluchom baj baaj :p
A ja dziś wyjdę z Szymkiem na trochę - może jak mu te zatoki przewietrzy, to mu ten katar przejdzie, bo od piątku nie wychodzimy, bo on zakatarzony a pogoda była do d....
Tym bardziej, że muszę dokupić masło roślinne, bo będziemy sernik z Szymkiem robić :)
 
rysica wedle ia proszę masz dwie
kawaa.jpg
i gratulacje dla Szymaka i mocno trzymam kciuki!!!!!
Mamuska Rysiaca na pewno bedzie dobra koleżanka i podzieli sie kawą
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!
Mam nadzieję, że teraz na dobre przyjmiecie mnie do waszego grona ! Jakiś czas temu pisałam tu, ale wtedy starania były jeszcze w zamyśle, a od dziś przechodzimy to działania.
W skrócie- miesiąc temu (15-nastego) odstawiałam Cerazette (takie tabsy dla karmiących) i usłyszałam od gina, że nie wiadomo kiedy będzie owu, @ itd bo każdy ma inaczej. Kupiłam testy owulacyjne w Rossmanie i dwa wyszły negatywnie (tydzień i 3 dni temu, tak na chybił trafił, bo bez @ raczej nie da się przewidzieć który to dzień cyklu :-D) a dziś coś nie wiadomo skąd mnie naszło żeby zrobić i pozytyw ! ładne dwie kreseczki, tak samo intensywne czyli dziś przytulanko i pewnie tak przez 3 dni podziałamy jeszcze :-D powiedzcie mi tylko czy używałyście tych testów i czy faktycznie sprawdzają się? bo ja nigdy na owu nie mam objawów (nic mnie nie boli) a temp nie mierzyłam.
I uprzedzając pewnie już pytania, odpowiadam- tak, konsultowałam to z ginekologiem i nie widzi przeciwwskazań żeby się starać, mamy zielone światło :-)
Postaram się regularnie w miarę pisać i mam nadzieję, że niebawem wszystkie będziemy sie cieszyć z zafasolkowania :tak: swoją drogą niesamowicie duuużo postów produkujecie dziewczyny , u mnie z czasem może być ciężko by, aż tyle pisać ;-)
Aaa i teraz pewnie ja będę tu najmłodsza :-D ale też z sierpnia jestem ;-)

Rysica- gratulacje dla synka!
mamuska- czytam w miarę regularnie Was, tyle ile dam radę i trzymam bardzo kciuki za Ciebie i za szybki powrót aniołka !
nikola- mam nadzieję, że samopoczucie lepsze, bo jeśli dobrze kojarzę niefajne przypadłości Cię męczą
 
Ostatnia edycja:
Nikola fajne te kawusie a dla mnie ??? przeciez tez prosiłam :(((((((((
Agata- powodzenia , trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&, a nie boisz sie ?? tzn Nina ma pól roczku jak urodzisz bedzie miec ok 15 miesięcy jak od razu zajdziesz :) Duże wyzwanie ;):) Ale trzymam kciuki zeby było dobrze :)
A ile masz lat ????? Skoro piszesz ze bedziesz najmłodsza????
No i dziękuję za trzymanie kciuków :) Na pewno nie zaszkodzi :)))))))))))))
 
Agata szczerze podziwiam jako mama 4 latki prawie wiem że tak naprawdę jeszcze dużo ciężkich chwil przy wychowaniu tej dzidzi którą masz nie wyobrażam sobie w ciaży już przy końcówce chodzić schylona za małą przy nauce chodzenia po za tym kwestia noszenia nawet na rekach dziecka które będzie przybierało na wadze i jeszcze dużo rzeczy które mogą sprawić kłopot i w ciązy i po rozwiązaniu kiedy to tak naprawdę ma sie dwójkę maleńkich dzieci ale to jest moje zdanie i trzymam kciuki bo to twoja decyzja
 
Hej kochane. Wiem że każda z Was na pewno mam problemy z pieniędzmi, ciągle ich brakuje.. Ale mam prośbe.. Jeżeli tylko dacie rade, chciałabym żebyście pomogły.. Kubuś urodził się w styczniu, z toksoplazmozą. Ma spore uszkodzenie mózgu, leży w szpitalu w Krakowie. Za pare dni będzie miał szanse być na razie na jakiś czas u swoich rodziców, moich dobrych znajomych Magdy i Dawida.. Kubuś potrzebuje specjalnego jedzenia, które nie jest tanie. Chciałabym prosić o jakąś pomoc, może jakieś ciuszki (takie bardziej szpitalne), drobna pomoc finansowa, nie wwiem sama.. Muszę się dokładnie dowiedzieć, podam numer konta i doładny adres w najbliższym czasie.. Każdy grosz się liczy..

A jeżeli wiecie coś na temat tej choroby, to napiszcie co wiecie. Wszystko.

Z góry dziękuję.
 
Mamuśka, to ja się z Tobą podzielę, mężuś też mi kawusię zrobił, więc z chęcią Ci jedną odstąpię :-D
Agata - no to SUPER!!! To do dzieła! :-) trzymam kciuki, żeby się udało :)
 
reklama
mamuska- tak jak w nicku- czyli 22 :-) wiem , że będzie strasznie ciężko, ale zawsze chciałam być mamą dwóch urwisów z minimalną różnicą :-) może dlatego, że mam siostrę 4 lata młodszą i to było za dużo, inny poziom, jeśli rozumiecie co mam na myśli. Ale oczywiście każdy ma swoje przekonania.
uciekam, bo mała już nie śpi:tak:
 
Do góry