reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Klauduśka - śliczniutka byłaś! JA nigdy w życiu taka szczuplutka nie byłam ehhh
Agak2 - na stole???? to sobie musiał nieźle popić??? Ja swojemu dziś piwko kupiłam :D Ale on rzaaadko pije, a jedno piwko to tak bardziej rekreacyjnie ;)
 
witam ;]

ja dzis po pracy troche na forum pozniej na zkaupy z mezem i synem pobuty ja i mlody mamy po dwie pary a tatus no coz za wybredny jest hahaha ;]
potem kolacyja moldy poszedl spac z tatusiem no i spia oboje a ja domek wypucowalam na tip top no i 2 autamty powiesilam ! zastanawiam sie naj jednym ajak tempke jutro miec bede ;]



dziewyczny wy macie takie fajne firguy pewnie po 2 dziecku to juz w ogole a ja bede jak pasztet yhhhhh
 
Kochane - nie rozumiem Was... zawsze wstawiam zdjęcia "całe" jak mi się chce... nie mam pojęcia o czym mówicie... w jakich niecnych celach??? Oświećcie mnie bo nie rozumiem... Otwarte forum - ok... NK też było do niedawna otwarte. A ten kto chce i tak obejrzy Wasze zdjęcia na NK w sposób znany tylko jemu... Sorka, ale nie mam pojęcia o czym mówicie, bo jeszcze nikt nigdy nie wykorzystał moich zdjęć do "niecnych celów". Podajcie przykłady. Zdrówko.


Aha... Skoro boicie się o siebie, czemu macie w suwaczkach zdjęcia własnych dzieci??? Ja bym jaja obcięła temu kto by do "niecnych celów" wykorzystał zdjęcie mojej niuni.. pal licho ze mną... więc tym bardziej nic nie rozumiem.
 
Ostatnia edycja:
MOU - ja ostatnio wkleiłam swoje zdjęcie w kostiumie kąpielowym :p Ale zdjęcia Szymka, no może poza miniaturkami, są dostępne tylko nielicznym. Też tak myślę - pal licho ze mną :p aaale, z drugiej strony, to jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że akurat moje fotki ktoś sobie podkradnie. Jakoś mam wrażenie, że to "się dzieje gdzieś daleko" nie "tu".
 
hej Kochane z rana:*
znów mnie czeka dziś duzo roboty jeszcze musze pojechac z ciocia pare kilometrów odemnie zamówić na świeta wiejska wedlinke z kiełbaska:tak:
zaraz kawusia i jakies sniadanko:tak: a dzis faceci obiadek robia bo wekend:-)
kupiłam wczoraj witaminki capivit total action bo brak mi witamin u mnie objawia sie tym że mi skórki schodza ale to piecze:-(
 
Witam sie w tą piękną sobotę :)
Aga i jak Twój pewnie dziś zdycha co ?????????? a dobrze mu tak , hehehe ;)
mmmmm..... wiejska wędlinka !!!!!! pychotka, ja rok temu zamawiałam pół świnki już posegregowanej hehe, i potem piekłam mięska, ojjjjj niebo w gębie !!!!! Ale do tej pory mam tego pełno jeszcze w zamrażarce wiec mnie sie nie opłaca znów tyle kupować, zresztą my i tak zawsze na domach na wyżerce w każde świeta

MOU- a ja tam wole dmuchać na zimne, i tak nie afiszować sie z tymi zdjęciami, wstawie a potem kasuje, bo tak najlepiej, niestety są różne typy na tym świecie!!!!!!!!
Nikola mam nadzieje ze nie zaprzepaściłaś tego 14 dnia cyklu coooooo??????????????? bo jak Tak to masz juz ode mnie w dupsko !!!!!!!!!!!!!!!!!

A nasza KULECZKA KOCHANA jak sie dziś czuje ???????????? dzidzia szaleje ????????? Niech szaleje ile wlezie jeszcze, przynajmniej ze 2 tygodnie :)
Kasiik nie gadaj głupot że od razu pasztet !!!!!!!!!!!!!!!!!! Każda przytyje a jak urodzi to juz zrzuci szybko bo to juz bedzie wiecej obowiązków wiecej bieganiny itd głowa do góry, więcej dystansu do tego proszę mieć :) najważniejsze zeby szczęśliwie donosić ciążę a zbędne kg same spadną z czasem :)

No i co Ja sie nie doczekam tej naszej Lil ???? Codziennie pytam o nią a Ona nie wyczuje telepatycznie że ją wzywam !!!!!!!!
Mam nadzieje ze dobrze sie czuje i jej maleństwo !!!!!!!!!!!!!

Biorę małego i śmigam na zakupy, bo czas najwyższy !!!!!!!!! Miłego dnia słoneczka :******************
 
hejMamuska:* dostal z rana opiernicz standard:-D my przed świetami bralismy połowe swinki jeju jak ja lubie tego trupa rozprawiac:-D a teraz juz sie odczekac nie moge tej wedlinki z kiełbaska takie zapaszki mniam:-) u mnie juz nie ma tej swinki bo my bardzo miesozerni i szybko poszła:tak: udanych zakupów:*
a co do zdjec to sie z Toba Mamusiu zgadzam, i jeszcze jedno jezeli ktos znajomy jest na forum i trafi na zdjecie takie to sobie czyta twoje posty a przeciez nie wszystkim znajomym mówisz to co tu na forum piszesz...
 
reklama
To i ja się witam babeczki!
Maluch dziś spokojny, ale za to wczoraj dał popalić...
A ja nie idę dziś nigdzie, bo wczoraj już ugotowałam obiad i mam dziś z głowy :-) Zostało mi tylko trochę ogarnąć chałupkę.
Wiki już dziś lepiej. Tylko katar został...
Oj mój po pijaństwie zawsze dostanie ile trzeba, tylko spuszcza głowę i przyznaje rację :-D Czasami jeszcze mówi cienkim głosem, żebym mówiła ciszej :-D
 
Do góry