reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
moja chodzi póki co późno spać jeszcze nie możemy sie przestawić jakoś po zmianie czasy wiec jeszcze ogląda bajkę...
 
Mamuśka - koniecznie sobie kup taki leżaczek! :D Jest naprawdę super :) i baaaardzo się przydaje :) ja pamiętam jak Szymek miał ze 3-4-5 m-cy, to na tym leżaczku go kładłam, brałam do kuchni i robiłam "show" gotowania obiadu :p Bo on się sam bardzo nudził jak miał tyle miesięcy, bo jeszcze nie za bardzo ręce koordynował, a już mało spał i trzeba go było zagadywać :p
Kasiurek - Dla mnie takie wcześniaczki to zawsze najsłodsze, bo kruszynki takie - a mam dodatkowy sentyment, bo bałam się dłuuugi czas, że i ja będę miała takiego wcześniaka i zawsze się zastanawiałam, jak takie maleństwo wygląda. a do szpitala trafiłam w 26 tc!!! I Szymek się urodził w 36 tc na szczęście i wyglądał tak normalnie, jak taki lekko mniejszy noworodek :D
Klaudisia - Ty to wspaniała laska jesteś! JA NIGDY tak nie wyglądałam, ale ja od dziecka byłam zbyt pulchna, przez całą podstawówkę też, i w liceum, więc już chyba taka moja natura, bo na mnie żadne diety nie działają, a jak Dukana zaczęłam stosować, to mało w szpitalu nie wylądowałam - nerki mi zaczęła ta dieta rozwalać, pomimo baaardzo dużej ilości picia, jak mnie urolog zobaczył, to mnie opierniczył, że przez tę dietę Dukana to ma 3 razy więcej pacjentów i że kwasicy można przy niej dostać i na dializach wylądować. Także ja nie polecam tej diety nikomu.
Brzuszki i maluszki wszystkie śliczne! :D

Ja pierdziele jak mnie noga boli!!!!!!!!!! Szok... Już nie wiem jak ją ułożyć, ani na prosto, ani na boku jednym, ani na drugim... masssakra! :/ nawet coldpack nie pomaga... Chyba mi ją za bardzo wymęczyli na rehabilitacji...

Jessssu doczytałam Was do końca wreszcie! Dawno się tak nie rozpisałyście :p

a ja właśnie oglądam "To nie tak jak myślisz kotku" i dawno nie widziałam tak popier***o filmu! :p
 
Rysica no dunkan nie dla każdego mnie nic nie było i kilkoro moich znajomych stosowało i też nic im nie było ale to trzeba mieć wątrobę i nerki jak dzwon do niej ja przed nią zrobiłam próby wątrobowe i badanie moczu.... a co do polskich filmów ostatnich lat to niestety wszystkie to wielka kupa gówna za przeproszeniem aż szkoda patrzeć i czas tracić .............aaaaa ty ładnie wyglądasz jesteś tak mocniej zbudowana ale wcale nie wyglądasz jakbyś maiła nadmiar czegokolwiek!!!!!! przecież pokazywałaś zdjęcie w stroju kąpielowym.......
 
Ostatnia edycja:
Rycia ja tak samo oglądam,,,, niedawno włączyłam , kiedys oglądałam cały ale jak sie od początku nie ogląda to lipa !!!!!!!!!!

Mnie sie podobają ostatnio nasze filmy !!!!!!!!!! Bylismy w kinie na OCh Karol 2 i fajny, ale tez jest całkiem fajny Ciacho !!!!!!!! Małaszyński ma niezłą tam rolę !!!!!!!! Buuuuuuhahaha !!!!!!!!!!!!!


Ja byłam na diecie Dukana, nie powiem schudłam ładnie, a przyznam sie ze chyba miesiąc wytrzymałam na niej, no niestety nie nadaje sie na diety, dzień bez smakołyka to dla mnie dzień stracony hehe !!!!!!!!!!!!!! Straszny łasuch jestem !!!!!!!!!

Będe uciekać kochane spać :*******
Paaaaaaa........
śpijcie dobrze słoneczka :*************
 
Oj ja już od dawna nie oglądam polskich filmów... Opinię mam taką samą jak Wy...
A my się na czas letni bez problemu przestawiliśmy :tak: Z resztą teraz Wiki chory to nie patrzę na zegarek.
Rysica:sorry2::rolleyes: zawstydziłam się :-)
A to jeszcze jedną fotkę wstawię: jak miałam 6 lat :-)
 

Załączniki

  • ja1.jpg
    ja1.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 21
ja zaraz padam do łóżka....jeszcze jestem zła bo mój pijany śpi na stole baran jeden :wściekła/y: a dobrze mu tak jutro bedzie go głowa bolała:tak:
Klaudusiajaka blondyneczka:)
 
u mnie wypada nocka przytulanek ale mi się nie chce normalnie która za mnie się bzyknie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Aga mój jutro popije bo przyjeżdża kolega z pracy mu tam pomóc coś i potem będą pić ...
 
reklama
Do góry