reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Kasiurek oj nie szyjka to nie wiem zawsze my sie to myli i w ogóle próbowałam grzebolić sobie ale u mnie to ogólnie bardzo podobnie wygląda i nie umiem tego określić....
 
reklama
hej Kobietki Kochane:*
jestem wymeczona bo sie nie wyspałam a dziś mnie czeka powtórka z rozrywki bo drugi samochód czeka na sprzatanko jak ciepło trzeba korzystać:)zaraz Mateuszka bede wiozła do przedszkola :)co do objawów ciążowych to ja już nie doszukuje nawet w tamtym cyklu juz przestałam, jak zaszłam w ciąze to nawet jednego objawu nie miałam bo wtedy nie zachowywałam sie jak teraz i nic mi nie dolegało, także tempki,szyjki,zakłucia itp nic o ciąży nie świadcza dla mnie objawy jak maja sie pojawic to długo po spodziewanej @....
Kasik ja trzymam za Ciebie kciuki za fasolke, ale nie nakrecaj sie za bardzo przy tych objawach żeby pozniej nie było rozczarowania:*
ja teraz zaczełam życ wyjazdem w maju :) i myśle co trzeba dokupić i wogóle a dzidzie to tam chce zmachać haha chyba że cud sie zdaży wczesniej, wolałabym teraz nie zachodzic bo ja nie wiem jak mój organizm zareaguje a jak bede cały czas wymiotować o matko to by było dopiero .....
miłego dzionka Kochane:*:*
 
Agnieszkak2 Wiem,i to jak wiem,;-)ale nie sugeruje sie juz objawami,za duzo kiedys rozczarowan bylo,tak duzo objawoc ciazowych a ciazy brak,z Majka zanim zatestowalam mialam tylko jednorazowe silne zawroty glowy przy ktorych myslalam ze zaraz zemdleje i bole podbrzusza jak na @.Nic wiecej.Teraz i tak za wczesnie na objawy ciazowe,20dc,cykle mam 33dniowe,wiec wg kalkulatora dni plodnych dzisiaj powinnam miec owulacje,tylko ze biore Castagnus i pamietam ze wtedy jak bralam to skrocil mi cykl do 28dni.
 
Witam z rana !!!!!!!
Nie wyspana jestem jak cholera dziś:( mały tak sie rozpychał że okazało sie ze my na samym końcu łóżka a ON w poprzek !!!!!!!!!!!! :szok:
Jutro łóżko ma juz przyjść wiec ciekawe jak bedzie mu sie spać, mam nadzieje ze juz nie bedzie do nas przychodzić !!!!!!!!
Ja w końcu zamówiłam sobie kurtkę na allegro , dziś ma przyjść, żeby tylko była dobra na mnie !!!
A nic mi sie dzis nie chce znów,
Pogoda bardzo ładna :)
a jak Wasze samopoczucie ?????
 
hej Mamuśka :*:*
pochwal sie kurteczka:) a ja zarz ide sprzatać auto:) jest dzisiaj jeszcze cieplej niz wczoraj fajnie wkoncu sie robi:) brzuch mnie boli troche jak na @ ale to pewnie przez owulke :-:)tak:ja musze zamówic jakies spodnie dresowe na ta wyjazd bo nie mam , mam ale takie wyciąguchy po domu i tych nie bede brać.... kurcze juz sie nie moge doczekać :-)pewnie w nad soline bedzie kierował mój ale spowrotem ja ....kurcze 6 godzin jazdy w jedna strone masakra najdalej jechałam do wawy ale to tylko 2 godzinki...bede po dwóch godzianch klnac :-D
Kasik ja brałąm tylko castgnus miesiac bo jakos mi sie nie chce tego łykać hehe ale mi sie nic nie przesuneło nawet wiesiołka nie łykam już tylko że wczoraj przed południem zalało ze mnie śluzem płodnym, prolaktyna wpozadku wiec nie biore niech sie dzieje co chce ale w maju dopiero haha:-D
 
Ostatnia edycja:
ja tez nie wyspana wczoraj nie mogłam zasnąć ...
co do wyszukiwania objawów to każda nowa dziewczyna się ich doszukuje zresztą i weteranki tak samo to dopadało i dopada to raczej naturalna sprawa z tym że jak sie wyszuka milion objawów i nic z tego to rozczarowanie boli niesamowicie i serce krwawi nie miłosierne ale cóż wszystkie jesteśmy przecież "głupie baby";-):-) ja wiem ze u mnie żadne objaw nie musi oznaczać ciąży bo po tasach już od prawie miesiąca mam ciążowe objawy dla mnie jedynym potwierdzeniem i objawem ciąży będzie pozytywna beta nie test bo po swoich doświadczeniach z ostatniego czasu w testy też nie wierze .........
Mamuśka pochwal sie kurteczką
Aga oj to zabierze też moją na polko bo mi się tak nie chce iść nigdzie ale cóż nie mam wyjścia muszę bo taka pogoda że grzech w domu siedzieć ale jeszcze mam 2 godzinki
Kasik buziak!!!!
 
Ja przez trzy lata od odstawieniu hormonów miałam zupełnie inne objawy niż powinny być, więc najlepszym sposobem będzie zakupienie testu owulacyjnego, i będziesz miała pewność :)
... pewność kiedy brać się do roboty hehe
 
Ja przez trzy lata od odstawieniu hormonów miałam zupełnie inne objawy niż powinny być, więc najlepszym sposobem będzie zakupienie testu owulacyjnego, i będziesz miała pewność :)
... pewność kiedy brać się do roboty hehe
nie wiem czy do mnie piszesz czy do Kasiik jeśli chodzi o mnie to mam zakupione testy ale w moim przypadku teraz się nie przydadzą nie jestem w żaden sposób w stanie ustalić długości cyklu a co za tym idzie wyznaczyć prawdopodobnych dni płodnych mierze tempke ale ona skacze jak chce widocznie tak na mnie działa bromergon wiec nie patrząc na nic jedziemy monotonnie co dwa dni od samego początku do końca cyklu bo cóż innego pozostaje;-):-)
 
Kurcze bez nadzieja ... zawsze jakieś problemy jak planuje sie dziecko!!!!!!!!!!! I trzeba czekać tak długo aby w koncu sie udało !!!!!! Ale ja oczywiście standardowo trzymam za wszystkie kciuki i za siebie także !!!!!!!!!!!!
dziś mija juz 2 tygodnie odkąd nie ma naszego maleństwa ale z dnia na dzien jest lepiej, jakos mam wyrzuty sumienia ze czuje sie lepiej psychicznie, nie za wczesnie?????????? No ale jakos sobie to poukładałam w głowie i sercu ze tak miało być, lepiej teraz niż za pare miesięcy miało by sie okazać ze dziecko np jest chore, !!!!!!!!!!! Dziewczyna z mojego miasteczka rodzinnego, urodzila niedawno martwe dziecko bo zbyt długo zwlekali z porodem, i to dopiero tragedia !!!!!!!!!! Bo nosiła je 9 miesiecy wszystko było dobrze a tu takie coś!!!!!!!!!!!
Dobrze ze moge z Wami popisać, wyrzucić co mnie boli, co czuje,!!!!!!!!!! Dziękuję że jestescie !!!!!!!!!!!!!!

a kurtka taka zwykła, nic specjalnego, spodobała mi sie bardzo wiec kupiłam SUPER KURTKA M GRAFIT (1529837698) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
super kurteczka mamuśka i nigdy nie za wcześnie aby poczuć się lepiej to wspaniale że powoli wychodzisz z swojej żłoby, żal na pewno pozostanie ale Aniołek wkrótce do ciebie wróci i ni patrzeć jak będziesz go tulić w ramionach czas szybko płynie;-) ....
 
Do góry