reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
;-)Jak ten czas leci,prawda?Dzien mija w mgnieniu oka,a co dopiero mowic o tygodniach czy miesiacach.Moje słoneczko ma juz prawie roczek:szok: kiedy to minelo.Dopiero co pamietam jak tulilam ja do siebie po porodzie,taka byla malutka,uzalezniona od mamunich cycow;-)a teraz juz taka samodzielna sie zrobila:tak:
Kilka tygodni temu zaczela chodzic co prawda za raczki,teraz juz chodzi za jedna raczke,a ostatnio zrobila kilka krokow sama,a dzisiaj zaczela raczkowac:-Dtroche kolejnosc pomylila...;-)Wrzuce wam foteczke mojej Majeczki Capture.jpg
 

Załączniki

  • 65e38202a0.jpeg
    65e38202a0.jpeg
    2 KB · Wyświetleń: 30
Ostatnia edycja:
śliczna niunia :) i takie duże oczyska ma ;)
Mój Jaś tak samo najpierw zaczął chodzić a dopiero potem raczkować, a chodził juz jak mial 11 miesięcy wiec na roczek to juz biegał :)
Mnie tak samo zleciało o 1,5 roku ;) Dzieci teraz robią mnóstwo postępów :) Aż miło patrzeć ;)
 
Kasik ale ślicznota !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to twoja ma roczek a ja nie wiem kiedy mi 4 lata mineły
mamuska ja mam lenia przeokropnego jutro pranie robie na samą myśl już mi sie nie chce:-D
 
Łoj ja nie pamiętam kiedy sprzątałam samochód... Nienawidzę sprzątać po mężu a on teraz tylko jeździ autem i jeszcze ma pretensje, że się psuje... Jak ja jeździłam to nic mu nie było, bo jeździłam normalnie a nie wyciskałam z niego ostatnie soki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hehe ja to lubie sprzatać:) własnie sie zastanawiam z tm śluzem bo rano go miałam dużo ateraz mniej a może tak mysle ze ja to żle robie:-D może ja rano powinnam bzyknąć sie a nie w nocy moża ja płodna do 12 godziny haha:-D
mój tato wyciska samochód:)
 
Do góry