reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

ja nigdy nie sprzątałam samochodu mój ma takiego fioła na tym punkcie że mnie nie dopuszcza do tego z czego sie ciesze bo nie bardzo lubie po za tym chyba bym w życiu go tak nie wypucowała jak mój żeby on tak dbała o porządek w domu jak w samochodzie.....
 
reklama
MOU -wiadomo ze na forum nikt nam nie powie czy jest czy tez nie w ciazy ! ja po prostu pytam sie jak to jest oprzed @ bo ja od 2 lat brallam antykii nie wiem czego sie moge spodziewac i co moge uznac za "norme"


Kasik - córa śłiczna ;]
 
kasiurek mnie przed @ cyce bolą i cera mi se pogarsza no i na tak mniej więcej 30 minut przed boli mnie @ zawsze już wiem że trzeba iść do kibelka sie zabezpieczyć aaaaaa i jeszcze mam taki jeden objaw na dzień przed @ mam metaliczny zapach śluzu
 
Ja mam nauczkę po poprzednim cyklu - tym razem już żadnych objawów się nie będę doszukiwać - zbrzydło mi to :p
Co ma być to będzie :p Ja już się nawet pogodziłam z tym, że w czerwcu wrócę do pracy i że może z tego nic nie wyjść, więc jakoś tak bardziej na luzaku do tego podchodzę.

aaaa ja dziś dostałam pisemko z ZUSu "do wiadomości" :D Odpisali mojemu pracodawcy, że ma mi wypłacić wyrównanie do 100% podstawy wynagrodzenia :D I uznali wszystkie zwolnienia od dnia operacji czyli od 27 grudnia :D Jupiiii!!! :D Kroi się fajna kaska :D A najważniejsze, że wyszło na moje, nawet "podobno bezduszny" ZUS przyznał mi rację i nie mają nic do gadania! HA! :D Ale jestem dziś pozytywnie nakręcona :p

Witam wieczorkowo wszystkie :)
 
Rysica no i super.
My akurat mieliśmy problem z ZUSem (tzn. nasz znajomy miał). Procesował się z nimi i sąd przyznał jemu rację i ZUS musiał się dostosować.
 
Ja przed @ na dzien,dwa przed mam lekkie bole podbrzusza,i nie przed kazda @.I zawsze na kilka dni przed czuje sie strasznie brzydka,najlepiej z domu bym nie wychodzila:baffled: hehe,taka schize mam.Moj M sie ze mnie smieje,mowi ze chyba ze mna cos nie tak,ale ja juz tak mam.Przynajmniej wiem ze @ nadchodzi.:-p

A dzisiaj mnie zaklulo kilka razy w lewym jajniku,i msialam takie uczucie ciagniecia w dol w podbrzuszu,ale juz przeszlo.Moze dni plodne,tylko sluz troche nie plodny,bialy...co myslicie? 19dc.
 
reklama
Do góry