reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Cześć dziewczyny! Pisałam kilka dni temu tutaj u Was i być może któraś dziewczyna ma podobną historię do mnie więc napiszę jak moja się skończyła :) Samopoczucie nadal takie jak na początku ciąży: ospałość, szybko sie męczę, brak okresu juz kilka dni, ból podbrzusza, podwyższona temperatura. Wczoraj byłam na badaniu krwi i nie jestem w ciąży. Testy się nie myliły, choć cień kreski testowej widziałam ja i mój mąż więc nie mam schizofrenii :p Wybieram się do ginekologa w tygodniu ustalić przyczynę dolegliwości i nie ukrywam że troche się denerwuje.. Naczytałam się o torbielach, guzach zapaleniach i mam trochę obaw ale wiem że muszę isc zdrowy rozsądek mi podpowiada :)

Pozdrawiam Was :)
 
reklama
Mama filipa ja też kiedyś zobaczyłam test z drugą kreską ledwo widoczną, bo miałam identyczne objawy jak Ty, na drugi dzień zrobiłam drugi i ciąży nie było ale @ przyszła po chyba 2 dniach od testowania a po 5 czy 6 od planowanej @ i nie latałam po lekarzach czy co najgorsze nie czytałam głupot w internecie. A w kolejnym cyklu @ dostałam 3 dni wcześniej... Moim zdaniem na przesunięcie @ wpływa nawet nasze głupie zdenerwowanie, nawet pogoda ma jakiś wpływ. A jeszcze pamiętam jak się staraliśmy o pierwsze dziecko, jak zaczęłam wyszukiwać objawy ciąży to za każdym razem przesuwała mi się @...
Ale to jest moje zdanie, może nie napisane jakoś konkretnie, bo dziś się jakoś skupić nie mogę...
 
Heloł kochane !!!!!!!
Ja dopiero teraz jestem, byliśmy u tesciowej , mój zmieniał koła na letnie a Ja z małym pospacerowałam na świeżym powietrzu, miło jest ale jednak wieje chłodny wiaterek, !!!!!!
Z wagą to wiecie ile mi sie przytyło po porodzie, teraz waże juz 60kg bo jak teraz zaszłam to żeby mnie nie muliło to jadłam co troszkę wiec 3 kg mi przybyło, może zrzucę jeszcze zanim znów zajde,!!!!
Ja mam szczęście do liczby 19- ślub 19,07.2008r, 19-stego jakoś zaczelismy być razem z moim, numer domu 19/19 , hehe tak wiec w moim życiu dużo 19-stek !!!!!!!zresztą jak planowaliśmy ślub to koniecznie miala być ta 19-stka !!!!! :-):-)
Ja bede miec 24 lata w lipcu :) młode dupcie jestesmy wszystkie !!!!!!!!
 
widze ze temat brzuchaty -ja w ciazy mialam duzo w pasie po ciazy z 4-5 miesiace pozniej bylam jak przed ciaza ..


dziewcyzny jak to jest przed okrsem bola piersi brzuch - mniej wiecej ile dni przed? bo ja to hmmmm teraz juz ma te dolegliwosc - wczesniej ze tak powiem bralam antyki i nie mialam zadnych dolegliwosci ....
 
Mnie zawsze przed @ brzuch bolał równy tydzień przed, tylko kilka godzin, czasami godzinkę, tak charakterystycznie i już wiedziałam, że za równy tydzień dostanę... A cyce mnie nie bolały, no może dzień przed takie bardziej tkliwe były.
 
Mnie zawsze przed @ brzuch bolał równy tydzień przed, tylko kilka godzin, czasami godzinkę, tak charakterystycznie i już wiedziałam, że za równy tydzień dostanę... A cyce mnie nie bolały, no może dzień przed takie bardziej tkliwe były.

dzieki za cynk ;> hihi ale to tylko jeden dzien bolal brzuch nie przez tydizen do @ ? :>
 
Mnie nie boli brzuch przed @ cyce tez nie, kiedys owszem cyce były i to jak ale po porodzie znikło wszystko, a brzuch mnie bolał tydzien przed spodziewaną @ ale wtedy byłam w ciązy juz !!!!!
Mnie ciągle bolą cyce , kurcze mogły by juz przestać, napuchnięte juz nie są ale bolą !!!!!!!!:-:)-(
 
ha ha :) każda z nas ma zupełnie inne objawy. Dziewczyny ... proszę, nie czekajcie, i nie oczekujcie, że każda z Was będzie miała podobne :) jednym jedynym sprawdzeniem czy coś jest nie tak to wizyta u lekarza. Znam wiele przypadków forumowiczek, które oparły się na potwierdzeniach innych, i poroniły.. jeśli były już w ciąży. U jednej osłabienie może być objawem zbliżającej się miesiączki, a u innej ciąża pozamaciczna lub poronienie... To, że na tym forum mam wypowiedzi kilkanaście, o niczym nie świadczy. Za to doświadczenie pracy w szpitalu spore.... Dzielmy się uczuciami, tym jak się czujemy, tym co chcemy kupić dla siebie lub dzidzi itp... ale nie opierajmy się na swoich doświadczeniach. Proszę Was kobitki :)
 
reklama
ja byłam na plotach do 15 potem babcia przyjechała w końcu mogę sobie usiąść
Aga do roboty mimo że nie chcesz fasoli w tym cyklu to co ci szkodzi bzyknąć się odechcenia:-D;-)
Witam pozostałe dziołchy :-D;-)
 
Do góry