reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Dzięki dziewczyny za zainteresowanie moim tematem. Wkładkę będę miała wyjmowaną w piątek. Po pigułkach już wiem jak to jest... i nie było łatwo. Trzy lata bez zabezpieczeń, i dopiero po trzech latach przyszła niunia na świat. Co ciekawe, jak by mi się udało zajść w ciąże teraz... :) to moje kolejne maleństwo urodzi się według pierwszego mojego obliczenia - w dokładnie ten sam dzień co poprzednie ha ha. (oczywiście to tylko takie obliczenia które każda z nas sobie robiła:) :) :) ) Mam nadzieję że nie będę miała problemu po wkładce... ale to się okaże. Na szczęście nie jest to wkładka hormonalna, ani nie jest jedną z tych standardowych które podrażniają, i zanim się wszystko zagoi mija sporo czasu... Po tej mojej od razu powinnam zajść z ciążę jeśli wszystko jest oki z hormonami moimi :) Trzymajcie kciuki, jak macie jakieś pytania odnośnie zdrowia to dajcie znać. Mam "jakieś" pojęcie jeśli chodzi o problemy zdrowotne, itp.
życze powodzenia i trzymam mocno kciuki:) jak ja bym zaszła w maju za miesiac to tez by wyszło taki termin jak z Matim;)
 
reklama
Słuchajcie, bo widzę że interesujecie się jakimiś fajnymi stanikami dla mam karmiących itp... Ja też miałam kilka takich i nawet byłam zadowolona, ale po pewnym czasie znudziło mi się wypinanie non stop i zapinanie go z powrotem... w końcu - i może którejś podpasuje ten pomysł - kupiłam sobie parę koszulek ślicznie podtrzymujących nawet sporawe piersi, i jednocześnie super obciskających brzuch po porodzie. Koszulki są tak elastyczne, że tylko ściągasz ją pod cycek i już he he... a potem hop siup na cyca znowu :) Wiem na pewno, że po kolejnej ciąży znów kupię te same koszulki. coś tego typu, ale można znaleźć dużo taniej Julimex plie koszulka wyszczuplająca S lingerie (1518972691) - Aukcje internetowe Allegro

Fajna, bo mimo iż mam spory brzuszek po poprzedniej ciąży - to się w ogóle nie zwija i ja czuję się lepiej jak jestem trochę ściśnięta, ale to nie działa jak gorset w którym się nie można ruszać - wręcz przeciwnie.
 
Ostatnia edycja:
No niezły pomysł z tą koszulką ale nie na moje cycuszki :-D Jak ktoś ma duże to OK ale jak ja mam B to mi zaginą i brzuch będzie większy od piersi :-D
 
a właśnie nie :) bo wkładki też były na miejscu a rozmiar mam DD :) nawet te bezklejowe wkładki, poważnie. A jeśli się martwisz, to zapewniam, że do dzisiaj czasami wkładam je bez stanika, i nie czuję się naga :) Wręcz przeciwnie, nie ma się skrępowanych ruchów, podciągasz pod cyca, zakładasz, bez zapinania, rozpinania itp. Z całej szczerości polecam, ja byłam i jestem zachwycona. Tylko taką co podałam do niej linka ( nie koniecznie tą, bo nie zamierzam robić komuś reklamy he he) ale taką właśnie gdzie widać iż cycki są jakby "szyte oddzielnie" ooo tutaj link do takiej specjalnej ciążowej Buy your Carriwell Maternity Light Support Top Black (X-Large) reviews from Kiddicare Discontinued Lines | Online baby shop | Nursery Equipment
zaraz postaram się podać więcej linków
 
Ja po porodzie nie nosiłam nic na brzuch, bo po dwóch tygodniach byłam już płaska i jak założyłam bluzkę to nikt by nie domyślił się nawet, że niedawno urodziłam...
 
no ja zmoja tusza musiałam hehe ale takiego jak ja hipopotama to dużo było wiec ratowałam sie czym moge ale trzy miesiace pozniej juz ok bez majteczek z golfem :-Dmam podobna bluzeczke tak szyta na piersiach.... ale jak chodze po domu tez w staniku takie przyzwyczajenie
 
reklama
Do góry