reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
aha... czyli jesteś w ciąży? Rodzisz za 3 tygodnie? No to gratulacje, a jak odczucia w czasie trwania ciąży?

No jeśli chodzi o mnie to z suwaczka już połowa 35 tygodnia więc powoli zaczęłam szykować się na porodówkę :-D
A odczucia to często mieszane ale to chyba dlatego, że z mężem szykowaliśmy się na dość długie staranka a tu udało się za pierwszym razem. Mi się wydaje, że inaczej by było jakby był taki wyczekany, jak pierwszy (dopiero w 6 cyklu się udało).
Mamusia sprawdzę i powiem czy warto czy nie, bo szczerze mówiąc przy Wikim nie nastawiałam się na karmienie piersią, nie miałam żadnej takiej koszuli, ani jednego stanika do karmienia. Posprawdzam wszystko i wypiszę opinię. Już nie będę taka głupia i nie wpakuję się jak z Wikim w produkty firmy AVENT, bo jak dla mnie to była totalna porażka.
A ja tak w ogóle zniknęłam niespodziewanie, bo pojechaliśmy sobie na basen, Wiki prze szczęśliwy, uśmiech z mordki mu nie schodził, później pizza i tak jestem u Was znów :tak: Ogólnie dzień mi się bardzo podobał, bo coś innego się działo niż siedzenia w domu.
Kasiurek co do owulki to mi się wydaje, że jest tak, że nigdy nie wiesz kiedy dokładnie jest owulka, może się przesunąć te 2-3 dni... Teoretycznie owulka jest 14 dni po pierwszym dniu @ a np. moja siostra miała przesuniętą i owulka zaczęła się w 10dc...
Nikola kurcze Ty się martwisz a co ja mam powiedzieć? Wiki jest starsza od mojego łobuza, więcej rozumie a to moje to nawet nie potrafi sobie wyobrazić jak wygląda dzidzia... Dla niego to jest coś abstrakcyjnego, nie ogarnia tego.
Aga pewnie opalała się na słoneczku :tak: :-D
 
Uff nadrobiłam :p
Ale się rozpisałyście!
Witam wieczorkowo i zaraz będę tylko sobie tosty zrobię (z serkiem, wędlinką, cebulką i ananasem :D).
Przez tą zmianę czasu to jestem totalnie kompletnie zdezorientowana, mega śpiąca ale też mam wrażenie, że jest godzina 19 a nie 21 :p masakra :p
MAUSEFISH - witamy! :D Ja jestem po tabletkach anty, a jak to jest z ciąża po wkładce to Ci pewnie powie lekarz, który Ci ją będzie wyjmował. Pewnie każe jeden cykl odczekać albo i nie :p
Klaudusia biustonosz też bardzo ładny :D
 
Hej Rysica!
Oby te rzeczy okazały się też praktyczne...
A my nie mieliśmy problemów z przestawieniem się na ten czas.
Wiki po basenie padł więc i ja uciekam, bo mężuś obiecał masaż :tak:
Do jutra!!!:-*
 
klaudusia no rzeczy super oby sie przydaly ;]

a u mnie cos dziwnego od 2 dni mnie boli brzuh jak na @, i kurde zastanwiam sie co sie dzieje bo w sumie okres mam miec kolo 6 kwietnia ;/
 
Witajcie Kobietki

Jak Wam mineral dzien??
Ja musze sie do cargos przyznac, byl dziś moment ze wydawało mi się ze się udało, robiłam kawę dla siebie i zapachniala mi inaczej niż zwykle, w ogóle mi się zapach nie spodobał odrzucili mnie, gdzie zaznacze ze uwielbiam zapach kawy. Ale tłumaczę sobie to ze może woda była jakaś inna niż zwykle. Bo i tak to byłoby dużo za szybko.
Maya już śpi ja tez w lozeczku przegladam bb bo wieki już tu nie byłam ostatnio na pazdziernikowych mający 2006;)
Poza tym tak patrzę a tu same młode mamy a ja miesiąc temu skończyłam 33 lata:( i taksobie myśle ze może to będzie jeden z powodów dla których nie będę mogła już wiecej mieć dzieci


Spokojnej modli
 
Witajcie Kobietki

Jak Wam mineral dzien??
Ja musze sie do cargos przyznac, byl dziś moment ze wydawało mi się ze się udało, robiłam kawę dla siebie i zapachniala mi inaczej niż zwykle, w ogóle mi się zapach nie spodobał odrzucili mnie, gdzie zaznacze ze uwielbiam zapach kawy. Ale tłumaczę sobie to ze może woda była jakaś inna niż zwykle. Bo i tak to byłoby dużo za szybko.
Maya już śpi ja tez w lozeczku przegladam bb bo wieki już tu nie byłam ostatnio na pazdziernikowych mający 2006;)
Poza tym tak patrzę a tu same młode mamy a ja miesiąc temu skończyłam 33 lata:( i taksobie myśle ze może to będzie jeden z powodów dla których nie będę mogła już wiecej mieć dzieci


Spokojnej modli

ale smucisz hyht czmeu nie mzoes zmiec dziecka bo masz 33 ? daj spokoj ja mam 28 lat i co tez sie staram a jeszcze mam PCO wiec pod gore no i tarczyca zrypana to juz w ogole kaplica;p hahah al bedzie odrbze bo rodzenstwo dla szkrabow trza miec;]
 
rysica ja też coś się nie mogę przestawić
Joanna no ja taka młoda nie jestem bo 3 kwietnia kończę 29

mnie zaczał boleć kręgosłup na jutro umówiłam sie do koleżanki co ma małego dzidziusia co ma niecałe 3 miesiące znów macica mi sie do gardła podniesie .........
 
reklama
a właśnie, dziewczyny le macie lat? Bo mam dziwne wrażenie, że ja tu najmłodsza jestem?? Jak zaszłam w ciążę z Szymkiem, to ledwo co miałam skończone 22 lata, teraz we wrześniu 25 skończyłam i jak urodzę drugie, to będę miała 26 (jak mi się uda zaciążyć :p) ale cholercia czuję się jakbym miała jakieś 21 :p Ale na pewno nie na 25 :p

A ja właśnie napisałam prośbę do przedszkola, do którego papiery Szymka złożyliśmy, żeby go przyjęli i kilka słów uzasadnienia dlaczego. No bo jak nam go nie przyjmą, to dupa blada :p Ale nam w Przedszkolu powiedzieli, że jak coś takiego napiszemy i weźmiemy jeszcze zaświadczenie ze żłobka, że do żłobka chodzi, to zwiększa szansę na przyjęcie do 99% :D i tak się stresuję...
 
Do góry