reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

rysica mamuśka i Kaludusia na pewno młodsze sa od ciebie bo mają po 24 lata chyba jeszcze nie skończone ja jak wcześnie pisałam teraz 5 kwietnia kończę 29 lat
 
reklama
Nikolaa, aha, dzięki :) ehhh czasy gdzie byłam gdzieś najmłodsza minęły... chyba się starzeję :p Nawet w robocie przyjęli już 3 dziewczyny młodsze ode mnie - a jak zaszłam z Szymkiem w ciążę, to byłam najmłodsza w pracy :p
 
oj rysica ja jeszcze pamiętam jak rozpatrzałam w moje 21 urodziny swoją droga to sie wtedy szalał gdzie te lata gdzie ci mężczyźni ah a czas tak szybko mija normalnie nawet nie wiem kiedy uciekły mi ostanie 4 lata coraz bardziej zdjae sobie sprawę z tego że życie bardzo krótkie jest a czas z dnia na dzień płynie coraz szybciej

spadam spać dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Nikolo ,Rysica ja mam rocznikowo 28 ale koncze je 26 sierpnia ;] no a czuje sie na 23 majwiecej zreszta ja chodze w trampkach zawsze w luznych ubraniach całkiem nie tak jak powinna wedlug naszego spoleczenstwa chodzic ubrana mama w moim wieku syna 2 leniego ;] ale spoleczenstwo ogolnie mam w dupie pol glowy wygolonej no i jakos leci ;]w pracy daja mi 24 lata hahaha ;> ale zmarchy sa juz powoli widac ale wydaje mi sie ze delikatne zmarchy dodaja kobiecie takiego wdzieku ;>
 
hej kobietki :*
juz jestem ja cały czas byłam w biegu ale dzis posiedze dłużej już mam dosyć jezdzenia...
nie mam namiotu:-D:-Dhaha
witam nowe staraczki:) trzymam za was kciuki aby sie udało&&&&&&&&
kurcze ale mi zajeło was nadrabianie hehe:)
pół rodziny zwedziliśmy w sobote sprzatanko potem 18 mojego męża chrzesniak miał, w niedziele daleko do chrzesniaka mojego bo w tym roku komunia:) a wczoraj chyba zjezdziłam najblizsza mieszkajaca rodzine....
co do wieku ja w tym roku koncze 27 a jak urodziłam to miałam 22 (rocznikowo 23)....
od dzis mi sie zaczeła owulka mam w 11 cyklu i wtamtym miesiacu tak samo było lejeeee sie ze mnie to szkoda ze mojego tu nie ma hehe a tak powaznie leje sie a ja nawet wiesiołka i castgnusa nie biore bo mi sie nie chce w tym miesiacu nic ....
totalnie olałam robienie dziecka odbiło mi bo mam tyle spraw na głowie ze hej i nie mam o tym czasu mysleć
sorki że nie odpisuje nikomu ale troche tego jest:szok:
:*:*
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka zobaczysz, że z tego coś będzie, z tego waszego "nie" starania się :tak:
A ja już byłam na pobraniu krwi, teraz siedzę i się nudzę....
 
Dzień doberek!
Niespodzianka! Już jestem! :-D Dopiero po 9 a ja już wstałam, Szymka do żłobka wyszykowałam (mąż go właśnie wiezie) i głowę mam umytą :p
Szymek w nocy znów się budził, nie wiem co się z tym moim synem porobiło, kiedyś sporadycznie mu się zdarzyło budzić w nocy, raz na jakieś 2 m-ce może, a teraz... Co drugą noc się w nocy budzi, ale wołał mnie 6 razy z czego tylko dwa razy byłam, resztę powiedziałam, że ma spać bo jest noc i że nie przyjdę, bo śpię :p Nie płakał tylko marudził, więc stwierdziłam, że dosyć :p No i zasypiał ;] Niech się uczy, że w nocy się śpi, bo ja nie mam zamiaru w nocy wstawać :p Tiaaa, wiem wyrodna matka :p:p:p
Kasiiik, a którego września? :D Ja 19tego ;]
 
Klaudusia ja jakoś nie myśle ze jak sie nie bede starac to zajde hehe poprostu lenia mam w tyłku i nie chce mi sie bo sie ciepło robi i mam plany oczywiście nie zabezpieczamy sie ....ale dzieki może i zajde hehe
ale ten miesiac totalne szaleństwo jak była zima to mi rzucało na głowe i cały czas myślałam .....może to głupie ale u mnie w rodzinie jak sa imprezy grile to jest niezła balanga a my baby młode lubimy sobie poimprezować hheee popić ale pijaczki znas:-D
pewnie na jesień znowu mi bedzie odwalało chyba ze zajde wczesniej chociaz nie nastawiam sie ;-)głupoty dzis gadam przugrzało mnie haha:-D
jak ja nie lubie jak mi ktoś pobiera krew chociaz ja uwielbiam oglądać jakieś wypadki , kiedyś chciałam pracować w ratownictwie a teraz na policje mnie naleciało od paru lat tylko jedno mi przeszkadza pół roku pozadomem szkółka :-( ale juz dawno bym złożyła ...
 
reklama
Dzięki dziewczyny za zainteresowanie moim tematem. Wkładkę będę miała wyjmowaną w piątek. Po pigułkach już wiem jak to jest... i nie było łatwo. Trzy lata bez zabezpieczeń, i dopiero po trzech latach przyszła niunia na świat. Co ciekawe, jak by mi się udało zajść w ciąże teraz... :) to moje kolejne maleństwo urodzi się według pierwszego mojego obliczenia - w dokładnie ten sam dzień co poprzednie ha ha. (oczywiście to tylko takie obliczenia które każda z nas sobie robiła:) :) :) ) Mam nadzieję że nie będę miała problemu po wkładce... ale to się okaże. Na szczęście nie jest to wkładka hormonalna, ani nie jest jedną z tych standardowych które podrażniają, i zanim się wszystko zagoi mija sporo czasu... Po tej mojej od razu powinnam zajść z ciążę jeśli wszystko jest oki z hormonami moimi :) Trzymajcie kciuki, jak macie jakieś pytania odnośnie zdrowia to dajcie znać. Mam "jakieś" pojęcie jeśli chodzi o problemy zdrowotne, itp.
 
Do góry