reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Jeśli chodzi o spiralkę to z czego pamiętam to żadna nie miała, przeważnie dziewczyny po tabletkach...
Poczekaj jeszcze ze 2-3 tygodnie a ja Ci napiszę jak jest z miłością do drugiego dzidziusia, jaka jest reakcja pierwszego na drugie. Sama jestem tego ciekawa ale i tyle samo mam obaw: jak starszy będzie traktował malucha, czy nie będzie zazdrosny...
 
reklama
MOUSEFISH powiem tak, nie ma co sie bać czy następne dziecko sie pokocha tak samo mocno jak pierwsze bo tak bedzie na 1000000000%, teraz sie boisz bo jeszcze nie jestes w ciązy, a jak tylko zajdziesz w ciązę to od razu pokochasz bezwarunkowo swoje maleństwo,
Dla mnie teraz najważniejsze jest aby zajść znów w ciąze, donosić szczęśliwie i urodzić, bo nie boje sie co bedzie po porodzie!!!!!!!!!! po przejściach nie myśli sie o tym czy nasza miłośc bedzie taka sama do drugiego czy kolejnego dziecka !!!!!! Dla mnie to oczywiste ze następne dziecko bedzie dla nas wszystkim tak jak pierwsze !!!!:D :-)
Głowa do góry, po usunięciu wkładki bierzcie sie do roboty a wszystko bedzie dobrze :) :-)
Co do spirali to Ci nie powiem jak to jest!!!!!!!!!!

Klaudusia - boska ta koszula, super ze ją kupiłas to bede wiedziec jak Ona na żywo wygląda tzn na kimś bo w necie nie wszystko takie same w rzeczywistości , a i stanik piękny, taki elegancki :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
MOU - ja nie mam wkladki i nie usuwalam wiec nie pomoge. Co do drugiego dziecka to wiaodmo ze nie bedzie sie go kochac tak samo jak to pierwsze- bo to bedzie inna milosc a kto wie czy nie wieksza? Wydaje mi sie ze nawet jelsi nie bedziesz kochac dziecka kotre nosisi sie pod sercem to jak juz sie urodzi traci sie glowe ;]




dziewcyzny jak to jest - z owulka jelsi ona jest to przed nia sa dni płodne i po niej - tak ? bo ja sie doczytalam na necie ze niby 2-3 dni przed i po 2-3 dni sa dni płodne i mozna zajsc w ciaze ........ ale czy to prawda ;>?
 
Naciskając na jakiś nasz suwaczek otworzy Ci sie strona i tam sobie sama zrobisz swój a nastepnie musisz skopiować kod BB i wklejasz go w swoim profilu w miejscu SYGNATURA i zapisujesz :)
nie wiem czy dobrze wyjaśniłam, jak cos to pisz :)
 
Hej dziewczyny, ja jestem trzecim dzieckiem z kolei i jakoś nie odczułam większej czy mniejszej miłości rodziców:tak:
Ważne, żeby postępować tak aby dzieci czuły się równie ważne.
A co do mężczyzn to jako głowy rodziny maja sporo obaw jeśli chodzi o drugie maleństwo, nic dziwnego w tych czasach. Mój też długo myślał...:-D
 
MOUSEFISH chyba dobrze trafiłaś bo choć sporo zafasolowanych to też dużo stających się chyba nawet wiekszość co do miłości nie zastanawiałam się nad tym bo choć nie jestem w ciaży z drugą dzidzią i jestem na etapie starań to już kocham to dziecko o którym nawet ptaszki nie ćwierkają :-D ja się raczej nie o miłość obawiam tylko o to czy podołam z moja rozbrykaną córeczką noworodkiem zakupami sprzątaniem gotowaniem i spacerami boje się że nie będę się potrafiła zorganizować boje się tego że moja córcia będzie się czuła zaniedbywana i wielu może takich prozaicznych rzeczy wiec myślę że świetnie trafiłaś bo wszystkie mamy jakieś tam obawy i bolączki którymi się tu dzielimy... co do wkładki nie pomogę bo nigdy nie miałam i nawet nie znam nikogo kto ma albo miał....
Klaudusia
śliczny biustonosz !!!!!!!!
 
reklama
Do góry