reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
ja się powinnam na polko zbierać ale normalnie centralnie mi sie nie chce do tego słońce wychodzi i zachodzi!!!!!!!!
 
Łeee a u nas zaczął wiać wiatr...:zawstydzona/y:
A ja znalazłam sposób na zgagę :tak: o godzinie max. 18 ostatni posiłek jem (staram się lekkostrawny np. płatki owsiane z rodzynkami :-)) i w nocy nie mam zgagi :tak:
Dziewczynki ja Wam życzę wszystkim tych malutkich fasolek. Będę się cieszyć razem z Wami wszystkimi dolegliwościami :tak::-)
 
u mnie też wiej wiec daruje sobie polko
Klaudusia ty cwaniaro ta będzie się cieszyć bo tobie sie już wszystko skończy :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam Wszystkie forumowiczki. Założyłam nowy wątek, ale zostałam przekierowana tutaj, więc wklejam to co napisałam w swoim wątku, aczkolwiek nie wiem czy to będzie miało sens - bo widzę iż temat związany z moim "problemem" był - ale na samym początku, teraz już przerodził się w wypowiedzi po porodzie he he... No nic, ale może uda mi się odświeżyć wątek.
.......
Dawno nie odwiedzałam babyboom :) ale to już przeszłość, bo znów się zacznie hi hi :)
Mam prośbę do tych mam, które starać się będą lub już się starają o drugiego dzidziusia. Moja córeczka ma 2 latka i dwa miesiące. Jest strasznie samotna, więc postanowiliśmy się postarać o braciszka lub siostrzyczkę :) W piątek mam mieć usuwaną wkładkę... Czy jest ktoś na forum kto może pomóc przezwyciężyć mój strach i obawy związane z drugą dzidzią? Mój mąż się boi, że nie pokocha drugiego dziecka tak jak pierwszego... Bo córcię kocha ponad wszystko! Również pragnie drugiego dziecka, ale boi się... Szerze mówiąc - podzielam jego obawy... Proszę o wsparcie i rady. Czy któraś/któryś z Was miał takie same odczucia? Czy zmieniły się one po pojawieniu się drugiego dzidziusia? Jakie były reakcje Waszych dzieci? No i oczywiście czy jest "tu" jakaś mama która tak jak ja postanowiła usunąć wkładkę antykoncepcyjną, po to by móc zajść w drugą ciążę?
 
Witam Wszystkie forumowiczki. Założyłam nowy wątek, ale zostałam przekierowana tutaj, więc wklejam to co napisałam w swoim wątku, aczkolwiek nie wiem czy to będzie miało sens - bo widzę iż temat związany z moim "problemem" był - ale na samym początku, teraz już przerodził się w wypowiedzi po porodzie he he... No nic, ale może uda mi się odświeżyć wątek.
.......
Dawno nie odwiedzałam babyboom :) ale to już przeszłość, bo znów się zacznie hi hi :)
Mam prośbę do tych mam, które starać się będą lub już się starają o drugiego dzidziusia. Moja córeczka ma 2 latka i dwa miesiące. Jest strasznie samotna, więc postanowiliśmy się postarać o braciszka lub siostrzyczkę :) W piątek mam mieć usuwaną wkładkę... Czy jest ktoś na forum kto może pomóc przezwyciężyć mój strach i obawy związane z drugą dzidzią? Mój mąż się boi, że nie pokocha drugiego dziecka tak jak pierwszego... Bo córcię kocha ponad wszystko! Również pragnie drugiego dziecka, ale boi się... Szerze mówiąc - podzielam jego obawy... Proszę o wsparcie i rady. Czy któraś/któryś z Was miał takie same odczucia? Czy zmieniły się one po pojawieniu się drugiego dzidziusia? Jakie były reakcje Waszych dzieci? No i oczywiście czy jest "tu" jakaś mama która tak jak ja postanowiła usunąć wkładkę antykoncepcyjną, po to by móc zajść w drugą ciążę?

Kochana wal śmiało pytania. Tu teraz dziewczyny też się starają, no ale dziś akurat nie ma wszystkich.
Jak na razie żadna nie jest w stanie odpowiedzieć Ci jak jest z miłością do drugiego dzidziusia. Też bym chciała wiedzieć, bo tego się boję chyba najbardziej.
 
reklama
...To chyba najtrudniejsze w decyzji o posiadaniu drugiego maleństwa. Czy będziemy je tak samo kochać??? i choć mam obawy, to myślę że ta miłość rodzi się zupełnie inna i od nowa... Mam tylko nadzieję, że ktoś się wypowie, i mój mąż to przeczyta. On się boi bardziej niż ja... hi hi :) No i bardzo interesuje mnie to czy jest ktoś po spiralce?
 
Do góry