reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Nie użalam sie nad sobą , wierze ze niebawem nasza fasolka do nas wróci, jestem pełna wiary, choć teraz najgorszy dla mnie okres, czekanie na pierwszą @ a potem jeszcze ze 2 cykle zanim zaczniemy sie starac!!!! Ale dam rade, nie ja jedna nie ostatnia, mam juz synka i wspaniałego męza który mnie bardzo wspiera :)

Uciekam spać kochana:)
Paaaaaaaa........:*
 
Joasiu Z - witam wśród nas :)
Ja tak samo - zarzekałam się jak żaba błota, że nie, a teraz bardzo chcę ;) Ale krócej mi to zajęło, bo Szymek nie ma jeszcze 3 lat :)

Ale miałam dzisiaj fantastyczny dzień :D Babcia była zachwycona przyjęciem i spotkaniem z rodziną :) Rozpłakała się ze szczęścia i wszyscy byli wzruszeni :D
a Szymkiem wszyscy byli zachwyceni :p
 
najwazniejsze to nie poddac sie ;]

ja tez cykl na straty spisalam bo tempka mi spadła z 36,7 na 36,54 wiec raczej nic nie wyszło. Szkoda ...no ale mam przed soba jeszcze jeden miesiac gdzie na pewno mnienie zowlnia wiec ...zoabczymy jak bedzie ;] moze sie uda .



ah jak ciemno o 6 rno a juz tak fajnie bylo buuuuu, no ale bynajmniej wieczory sa dluzsze juz , bo tej jesiennej szarówy nie szło zniesc
 
Witam poniedziałkowo zdechła nam rybka po za tym nic nowego
Kasiurek ja wiem czy stracony jak paatrze na ten cykl z 2008 to ty tak lubisz skakać zobacz też tam masz takie dziwne skoki a nie miałaś może zakłóconej tempki jednodniowy spadek nic nie znaczy to jest 18 dzień cyklu wiec na @ za wcześnie chyba bo tempka spada w drugim cyklu dopiero przed samym @ tak powinna być podniesiona cały czas nadzieja jest trzymam kciuki;-):-)
Joannaz witam i trzymam kciuki!!!!!!! no ja wiedziałam że chce mies drugą dzidzie ale szczerze to ze zmuszaniem się do starań ponownej ciąży i tego wszystkiego już mi się nie bardzo spieszyło zwlekałam prawie 3.5 tylko dlatego się zdecydowałam żeby urodzić przed 30 ale chyba tez się to mi nie uda niestety
Mamuśka dobrze że zaczynasz pozytywnie myśleć to najważniejsze!!!!
 
Dziękuje dziewczyny za miłe przyjęcie, przynajmniej przestałam się czuć inna bo mój mąż twierdzi ze tylko ja tak zmieniam zdanie nikt inny. Nie będę się poddawać

Co do porannych ciemności faktycznie przygnebiaja ale jeszcze dwa tygodnie i będzie znów jasno, tylko mój mąż się Odessy bo wieczorem może dłużej pracować;)

Pozdrawiam Was Kobietki i życzę udanego wiosennego dnia, ja idę wystawić pościel na ogródek co by się przewietrzyla;);););)
 
Witam się kobietki!!! I witam nową mamusię! Pisz z nami jak najczęściej, bo brakuje nam Tu fasolek!!!:tak:
To widzę, że ja rekordzistka :-D Rok po porodzie zaklinałam, że dzieci już nie będę mieć a tu po 1,5 roku się zachciało i na dodatek udało się za pierwszym cyklem :-D
 
reklama
Cześć dziewczyny:*
Klaudusia nie martw sie napewno niebawem wszystkie tu bedziemy narzekać na zgage itd
Dziś juz ładniej na dworku- całe szczęście !!!!!!
Nikola nam ostatnio jakos wiecej tych rybek zdycha :( Mój jest takim miłośnikiem akwarystyki :) Mieliśmy kiedys takiego glonojada no gigant był , piękny no ale miał ok 5-6 lat wiec ze staraści zdechł :(((((((((((((((((((((
Ostatni tydzień zwolnienia opiekuńczego mojego, ojjj jak wyjedzie bedzie znów ciężko zostać samej ;((((( Przyzwyczaiłam sie ze jest ciągle w domu!!
Asia, hej, jak samopoczucie ???????????
Kasiurek- może następny cykl bedzie owocny , trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&
 
Do góry