reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Joanna _Z Witaj:-) A w ktorym dniu cyklu wlasnie jestes?Zycze Ci zeby zakonczyl sie pozytywnym tescikiem;-)

Kasiurek a moze brzuch Cie pobolewa na fasolke?Tez mozliwe;-) w koncu objawy ciazowe sa mylaco podobne do objawow @,wiec moze...:-)

Tez mam za soba problemy z zatwardzeniem,oje ile sie z tym meczylam,kilka lat:-(Dopiero jak zmienilam nawyki zywieniowe,zeczelam jesc wiecej warzyw owocow,a mniej suchych pokarmow,i przede wszystkim wiecej pic i wiecej ruchu.,to przeszlo,choc dalej chodze bardzo rzadko-ale kiedys to czasami raz w miesiacu-masakra,meczylam sie z tym bardzo,kawa mi bardzo pomaga z rana,a w ciazy to bralam czopki i syropek (zapomnialam nazwy)ale bez rezultatu-nic nie pomagalo.

U mnie 17dc,plamienia mialam tylko jeden dzien,i nie caly czas-tylko kilka godzin.Moze to bylo plamienie okoloowulacyjne-niewiem.Sluzu owulacyjnego nie mam,tego rozciagliwego,mam wrazenie ze wogule zadnego teraz nie mam,wiec niewiem-wczoraj mialam silne zawroty glowy-caly dzien,calutki dzien spedzilam w lozku,nawet na spacer z malutka nie poszlam,nie dalam rady,a tyle sobie na wczoraj zaplanowalam:-(niewiem czy to z pogody,czy moze jakis efekt uboczny brania Castagnus.
 
reklama
kasik - chcialabym i bylo by super gdyby nam sie udalo i to w pierwszym cyklu -ale to raczej nie mozliwe chyba nikomu sie nie udalo w pierwsyzm cyklu po odstawce tabletek !

edit- pozatym ja nie iwem jak jest miec okres i jakie sa objawy przed miesiaczka - bo ja od 2 lat antyki brałam wiec u nas to roznie byc moze ...ja sama nie iwem anie nastawiam sie za pierwyzm dzieckiem to u nas [pierwszy cykl byl bez owocny

popatrzcie co znalazlam na kompie - nasz drugi cykl w 2008 hahah ;] kiedy zaszłam w ciąze ;] szkoda ze cykl moj cykl nie wygalda tak samo jak tamten z 2008
 
Ostatnia edycja:
Kasiik87 dziękuje za przywitanie jestem w 18 dniu cyklu staram się nie myśleć o tym czy się uda czy nie, bo jeden cud nam się już przytrafil i jest nim Maya ale to długa historia;)
Chciałabym szczególnie ze z roku na rok jest jednak ciężej :(
 
Witam Kobietki

4 lata temu doznałem radości związanej z narodzinami mojej córeczki. I choć jest cudownym dzieckiem, przez ten cały czas mówiłam ze nie chce wiecej dzieci i tyle, ze nie nadaje się na matkę, ze nie dam rady dokonać tego po raz drugi, no i jak przysłowie mówi tylko krowa;);) nie zmienia poglądów.
Coś we mnie pękło zmieniło się o czym poinformowalam mojego męża, który zawsze chciał dwoje. Ucieszył się...
Odstawilam tabletki, i teraz czekam na rezultaty drugi cykl już prawie za mną, mam nadzieje ze uda nam się





Życzę powodzenia wszystkim staraczkom i mam nadzieje ze pozwolicie mi tu zagoscic


Witamy :)
życzę aby ten 2 cykl był owocny :) Trzymam kciuki bardzo mocno &&&&&&&&& :)
 
Rozumiem :) Bedzie dobrze :)Trzymam kciuki bardzo mocno aby sie Wam udało :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&
Kurcze tez bym juz chciala sie starać !!!!!!!!!!!!!!!! ehhhh, najgorsze jest to czekanie ;((((((((((((
 
Dojrzewanie do takiej decyzji zajęło mi 4 lata nie myślałam, ze można aż tak radykalnie zmienić zdanie ;)
Zobaczymy, nie nakrecam się za bardzo, bo to może wręcz zaszkodzić.
A wiem jak było z Maya kiedy straciliśmy nadzieje i przestaliśmy myśleć zaszalam w ciążę:)
 
reklama
U nas tak samo własnie było, 2 cykle nakrecałam sie jak głupia szukałam objawów itd a w 3 cyklu juz na luza wrzuciłam i zaszłam, tylko ze straciłam dziecko :(((((((
Ale własnie najlepiej tak podejsc do tego spokojnie bez nerwów itd to sie szybko zajdzie :)
 
Do góry