reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
U mnie nie była przeciwieństwem, bo objawy mniej więcej takie same tylko, że o znacznie mniejszym nasileniu. Też pojawiły się inne ale niektórych wcale nie miałam.
 
Ja się witam i spadam :) Za godzinkę wychodzimy na przyjęcie niespodziankę ;) Moja mama robi imprezkę urodzinową dla mojej babci z okazji jej 80tych urodzin, a babcia myśli, że tylko ma się z nami i moimi rodzicami i bratem w skromnym gronie spotkać :D A będzie jeszcze kilka osób, wielki pyszny tort i w ogóle się tego nie spodziewa :D
I wrócimy późno
Piękny dzionek ale w Warszawie ziiimny...
Buziaki dziewczyny!
 
Hejka!!! Dziś niedziela więc pusto będzie... Poza tym piękna pogoda za oknem...
Nikola wszystkie dziewczyny jak zaciążyły to pierwszym objawem było czyszczenie :-D Więc poczekaj jeszcze te 3 tygodnie :-D

ze czesciej do wc chodizly ? hyhy ja blondynka jestem imusiscie prosto mowic hahahha


rysica - noto babcia sie wzruszy na pewno ;] ja mojemu mezowi w jego 27 urodizny zorbilam taki suprice na dzialce u rodizcow my byolismy schowani w altance a mama zadzownila do meza ze zpaomniala karty bankomatowej ze stolu w altanie zeby podjechal bo ona albo zgiubila tę kartę ale zapomniala on wchodzi a wsyzscy (20 osob) niepsodzianka ;] hahah az zaklnal bo sie wystraszyl i do kumpla jeszcze gadal ***** co za sierota z tesiowej ze karte zpaokniala nieldugo glowy zpaomni wzisc i otwiera drwi (moja mama zawsze czegos zpaomina )
 
ja też bym chciała takie suprajasa ale mój to ma ciężko zapamiętać kiedy mam urodziny a dopiero niespodziankę zrobić:-D
 
reklama
Witam Kobietki

4 lata temu doznałem radości związanej z narodzinami mojej córeczki. I choć jest cudownym dzieckiem, przez ten cały czas mówiłam ze nie chce wiecej dzieci i tyle, ze nie nadaje się na matkę, ze nie dam rady dokonać tego po raz drugi, no i jak przysłowie mówi tylko krowa;);) nie zmienia poglądów.
Coś we mnie pękło zmieniło się o czym poinformowalam mojego męża, który zawsze chciał dwoje. Ucieszył się...
Odstawilam tabletki, i teraz czekam na rezultaty drugi cykl już prawie za mną, mam nadzieje ze uda nam się

Życzę powodzenia wszystkim staraczkom i mam nadzieje ze pozwolicie mi tu zagoscic
 
Do góry