reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Agnieszka.kk Aga2 Kasiorek witajcie

u mnie zima tak samo śnieg sypie ja już prawie wszystko posprzątam jeszcze tylko troszkę w łazience mi zostało ale kręgosłup[ zaczął boleć jak cholercia wiec sobie siadłam na chwilkę z kawką...........
 
reklama
Agnieszka.kk Aga2 Kasiorek witajcie

u mnie zima tak samo śnieg sypie ja już prawie wszystko posprzątam jeszcze tylko troszkę w łazience mi zostało ale kręgosłup[ zaczął boleć jak cholercia wiec sobie siadłam na chwilkę z kawką...........

a gdzie w K-wie mieszkasz ? Bo ja mam rodzinke w centrum okolice bierzanowskiej i Wieliczka
 
Kasiurek nie w Krakowie bardzo bliskich w okolicach ale tak łatwiej zlokalizować bo mojej miejscowości to nikt nie zna po za tym jest tak mała że każdy kto wszedłby na forum a byłby z niej to by się szybko zorientował co i jak a wole być na ogólnym forum raczej anonimowa ponieważ w dzisiejszych czasach bywa to niebezpieczne a im ktoś ma mniej informacji o mnie tym mniej może mi zaszkodzić a prawda jest taka że przez babybom przewija się tysiące ludzi ale moge ci powiedzieć że dokładnie z drugiej strony Krakowa mieszkam:-);-) od strony Zabierzowa

ja zrobiłam tiramisu i zeżarłam dwa kawałki już
 
Kasiurek nie w Krakowie bardzo bliskich w okolicach ale tak łatwiej zlokalizować bo mojej miejscowości to nikt nie zna po za tym jest tak mała że każdy kto wszedłby na forum a byłby z niej to by się szybko zorientował co i jak a wole być na ogólnym forum raczej anonimowa ponieważ w dzisiejszych czasach bywa to niebezpieczne a im ktoś ma mniej informacji o mnie tym mniej może mi zaszkodzić a prawda jest taka że przez babybom przewija się tysiące ludzi ale moge ci powiedzieć że dokładnie z drugiej strony Krakowa mieszkam:-);-) od strony Zabierzowa

ja zrobiłam tiramisu i zeżarłam dwa kawałki już
kurdwanow ;> mnie tylko to przychodzi na mysl ;] hihi no wiem wiem jak to jest!!!
 
Witam niedzielnie ja niedawno wstałam dziś okropnie się czuje słaba jakaś popuchnięta jestem znów z kupka problem ahhhhhhhh kiedy w końcu coś się poprawi
KasiurekKurdwanów tez bardzo daleko ode mnie też drugi koniec Krakowa hihihihihihi
pisałyśmy w tym samym momencie:-D
 
Hejka!!! Dziś niedziela więc pusto będzie... Poza tym piękna pogoda za oknem...
Nikola wszystkie dziewczyny jak zaciążyły to pierwszym objawem było czyszczenie :-D Więc poczekaj jeszcze te 3 tygodnie :-D
 
reklama
Klaudusiu hejka wątpię ja poprzedniej ciąży znów objaw miałam zatwardzenie aż musiałam pić normalac(taki syrop) na zatwardzenie bo moja ginka mówiła że to niebezpieczne dla dzidzi z kupką to może iśc w obie strony a znając moje szczęście ostatnio na pewno zatka mnie chyba na amen:-D....
 
Ostatnia edycja:
Do góry