reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
hej dziewczyny:*
ja juz z rana posprzatałam wkurzyłam sie bo pada śnieg :wściekła/y:a ja juz myslałam ze ciepło bedzie...
Mamuska szkoda że nie pojechałaaś po kurtke:*zakupy sa fajne i mozna sie odstresować albo cos jeszcze fajnego wypatrzyć
Klaudusia mój Mati tez ma niezłe teksty a im starszy to bardziej dziwaczne pytania zadaje juz sie interesuje gdzie dzidzie siedza ale jeszcze nie pyta jak wychodzi:-D wszystkim opowiada że jego dziadzia jest łysy i stracił włosy...a kiedys na logopedi w przedszkolu jakis ponad rok temu opowiedział że tata rozmarował kupe tyłkiem po ścianie i zademonstrował :-Djaki wstyd był bo to przy nas powiedział a miał opowiedziec jakos historie haha a tak naprawde Mati czekolada sciane pobródził nie wiem skad mu sie wtedy to wzieło haha
hejAga co tam słychać?:*

przed chwila sobie zobaczyłam na kalkulatorze od kiedy moga mi sie zaczac dni płodne czyli orientacyjnie od dziś hehe
 
Ostatnia edycja:
agnieszkak2 cześć:)
U mnie wszystko ok,zabiegana jestem co dziennie i mało czasu mam na wszystko,doba dla mnie jest za krótka.
Przygotowujemy się do urlopów i staranek.Wszystko na spokojnie i na luzie,jest dobrze:)
Poza tym wiosna,wiosna,wiosna,tak się cieszę bo zimy mam już dość!

A co u Ciebie?
 
Witam z rana :)
Mamuśka - Wiki jest świetny - nie ma to jak rezolutna odpowiedź :D Teraz tak będzie coraz częściej :) A jak zacznie więcej mówić, to dopiero zobaczysz! :p
Szymek ma fazę "a dlaczego?" i "a co to jest ....." i też sama nie wiem co czasem odpowiedzieć... :p
aaa i jeszcze - ja go pytam np" Czemu nie chcesz zjeść obiadu?" a on "bez powodu" :shocked2:
A najbardziej dumna jestem z jego wychowania : Proszę, poproszę, dziękuję, na zdrowie itd są na porządku dziennym, bez przypominania! :tak:a najlepsze jest to, że jemu to tak samo z siebie się pojawiło - tzn nie przypominałam mu, tylko od nas po prostu podłapał i sam używa, adekwatnie do sytuacji. A najbardziej mnie rozwala na łopatki, jak się go pytam czy chce herbatki a on "Nie, dziękuję, soczek poproszę" :D

U nas wstaję rano a tu... BIAŁO!!! Pierdzielony śnieg, grrrrrrrr

aa i trzymajcie kciuki, wczoraj zaczęłam kolejne podejście do odpieluchowania...

miłego dzioinka mimo białości za oknami laseczki
 
Aga super tak wiec działajcie juz od dziś :D Ja też juz chce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rysica trzymam kciuki za Szymka , mnie to czeka za jakies 3 miesiące i ciekawe jak to bedzie , chciałam go nauczyć w lato bo wiadomo ze wtedy lepiej :)
Agnieszka ale Ci zazdroszczę tego urlopu w Hiszpanii :)
 
tak straciłam, 1,5 tygodnia temu mialam zabieg w 9 tygodniu , serduszko przestało bić i sie nie rozwijało od 6 tygodnia !!!!!!!!!!!!:-:)-:)-:)-(
 
trzymam sie jakoś, nie mam wyjścia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! najgorszy bedzie czas dla mnie dopóki nie dostaniemy zielonego światła od lekarza na ponowne starania , mam nadzieje ze szybko minie, bo dla mnie to taki czas stracony !!!!!!!!!!!:(((((((((((((((((((((
 
reklama
klaudusia -no to mlody zagiął hyhy no ja jestem ciekawa kieyd moj zacznie do mnie takie txty mowic hihi ;]


mamuska- no piękna zimia sie nam zorbila tej wiosny !!!!!

haha ;]
 
Do góry