reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Jeju jak ja chciałam żeby po powrocie z macierzyńskiego mnie zwolnili to nie chcieli a na dodatek dali mi awans i podwyżkę żebym tylko została.... Ale teraz już sama się zwolnię po macierzyńskim, bo od razu będę miała drugą pracę
 
reklama
oj kasiurek wiesz u mnie to bardziej sparaw opieki nad dzieckiem bo mąż pracuje 6 dni w tygdoniu w zasadzie przez 5 dni po 12 h przedszkole no cóż nie rozwiazuje problemu bo ktoś musi zaprowadzać albo odebrać a praca przecież najmniej 8 godzin a przedszkole max 7 niania u nas niania zarabia 1500 zł sama ja mniej więcej tyle samo bym zarobiła wiec to bez sensu niby dla chcącego nic trudnego ja niestety nie widzę żadnego rozwiązania
Klaudusia to fajne że masz taką sytuacje
 
Jeju jak ja chciałam żeby po powrocie z macierzyńskiego mnie zwolnili to nie chcieli a na dodatek dali mi awans i podwyżkę żebym tylko została.... Ale teraz już sama się zwolnię po macierzyńskim, bo od razu będę miała drugą pracę

niestety nie kazdy ma taka szanse ;(
moze kwestia zadowu jaki wynkonujesz?! nie wiem u nas tak nie ma jak ktos jest w ciazy to najlepiej by zwonili ale nie pozwala im na to prawo pracy
 
No ja też myślałam, że mnie zwolnią a oni mi taki numer wycięli... Ja normalnie ich prosiłam, bo jakbym sama się zwolniła to bym nie dostała nic z UP...
No fakt podobno inżynierów nie złapał kryzys...
A drugą pracę mam już ustawioną i od stycznia jak dobrze pójdzie to bym zaczęła.
Syn wzywa więc uciekam spać...
Dobranoc!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny melduję jak tam moje starania :) Dziś wg owulacji powinnam dostać @ brzuch boli mnie od kilku dni jajniki, podbrzusze, a takze ból rozchodzi się na plecy i pachwiny.. Wczoraj robiłam test z rana pojawiła sie bladziutka kreska. Dziś rano test ewidentnie negatywny.. Tylko jedna krecha.. Brzuch boli jak bolał, @ brak :( nie wiem co sie dzieje. W najblizszych dniach ide do lekarza. Już zaczynam szalec ze mam jakies torbiele.. Pozdrawiam was :)
 
MamoFilipa najlepszym rozwiązaniem jest w tej sytuacji beta hcg nie trzeba na czczo mozna o każdej porze...... a powiedz mi jakimi testami testujesz na jakim wyszła blada a na jakich nie wychodzi wcale???????????lekarz nie potwierdzi ci tak wczesnej ciąży bez bety na usg raczej nie będzie nic widoczne za wcześnie a rozpulchniona macica może być mylące, ja miałam tak a beta wyszła negatywna wiec naprawdę pierwsze beta to najpewniejszy test
A tak w ogóle to witam wszystkich...........
 
Ostatnia edycja:
hmm.. kupiłam kilka na Allegro po zeta, właśnie na tym wyszła mi kreska blada wczoraj rano. Poszłam później do apteki po "lepszy test" pink sie nazywa i zrobiłam popołudniu wyszedl negatyw. Dziś rano znów testowałam za zeta (takim co wczoraj była blada) i negatyw.. Nie wiem juz sama, przestraszylam sie jakiegos guza dlatego pomyslalam o lekarzu. Zapłace 100zł za wizyte ale dostane recepte jakas, sprawdzi czy nie mam zadnych zmian itd. Tak pomyslalam zeby zrobic. Beta potwierdzi lub wykluczy ewentualna ciaze i to wszystko, od tego @ nie przyjdzie ani ból nie zniknie.. Martwie sie co ze mna nie tak.. Test juz powinien wykryc chociaz taki sam cien jak wczoraj..
 
reklama
nikolaa tysugerujesz zebym zrobila bete i poszla z wynikami do lekarza tak? Przepraszam zle cie zrozumiałam. Może to i dobry pomysł.. Ale nigdy nie robiłam nie wiem jak i gdzie, no i kiedy wyniki dają?
 
Do góry