reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Mamuska wiem cos na ten temat bo mój tez czasem potrafi u kogos sie nawalic porazka....i wtedy ja tez zła jestem:wściekła/y:
nie denerwuj sie Kochana bo moze znerwów Cie boli żoładek
 
reklama
Ciao!!!!
Klaudusia fajny ten wozek,wygodny,wielofunkcyjny i fakt,niezaciezki:tak:
Mamuskaoj,to rzeczywiscie mialas dzien!!!a do tego hormonki pewnie szaleja,co?
Mnie jak R wkurzy,to od razu mam palpitacje:-D:-D:-D
 
dziewczyny szkoda gadać , musze go jakos wypędzić jeszcze z sypialni na noc, bo bedzie mi tylko pieron chuchał odorem alkoholu i chrapać !!!!!!!!!!!! a tego nienawidzę :wściekła/y:żołądek to mnie chyba po wczorajszej pizzy cos boli( kurcze a zawsze robię i nigdy mi nic nie bylo) , w nocy jakos nie mogłam dobrze spać, bo tak zawsze mam jak sie najem sosu czosnkowego-( a narobiłam go całą miskę jak głupia ) ojjjjjjj suszy mnie jak pieron po nim zawsze, ale jakos ciężko mi było no a dzis ten żołądek wiec pewnie od tego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-(
 
Jestem!
My dziś u moich rodziców byliśmy :)
Mamuśka23 - Testu nie robiłam - jutro robię, aaale kupiłam bobo-test niebieski, ten o czułości 10 :D Jak teraz nic nie wyjdzie to chyba na bank ciąży nie ma... Prawda?
Współczuję nieudanego wieczorku i zachowania męża... Naprawdę mógł się trochę ograniczyć... jasne, że go wyrzuć z sypialni na dziś! Co masz się męczyć? Mój zawsze sam grzecznie idzie do pokoju gościnnego jak z imprezy wraca - ale on nawet na imprezie mało pije.
Trzymam kciuki za USG!!!
Igasia
- hahahaha za chiny bym nie przypuszczała, że "Kapela ze wsi Warszawa" to jest nazwa!!! Tym bardziej, że nigdy się z nimi nie spotkałam :p a Roman też fanie :) Jestem wesoły Romek... :)
 
Rysica trzymam mocno kciuki&&&&&&&&&&&& na bank fasolka:*:*tylko od razu sie odezwij Kochanie...może mnie zarazisz hehe

a ja sobie wcinam ptasie mleczko mniam
 
Agak2 - a ja wcinam Michałki białe!!! :-D co za zbieg okoliczności! Jasne, że od razu dam znać :) Mam nadzieję, że będę się miała czym chwalić. Aczkolwiek cyce dalej bolą... Ale tak jakby mi ktoś igiełki wbijał w sam środek brodawek...
 
Ja wczoraj pochłonęłam w dwie minuty całą tabliczkę czekolady. Mam jeszcze jedną czekoladę ale dziś się opanowałam, bo sępy by się zleciały od razu (mąż i syn) :-)
Rysica kciuki zaciśnięte za jutrzejszy test!
A mój mąż jak się nawali to co chwila powtarza że mnie kocha... Rzadko mu się zdarza taki stan. Teraz się już ogranicza.
 
mnie juz nie bola i bardzo sie ciesze z tego powodu bo ja bez objawowa i podejzewam ze bedzie tak ze nic nie bede aja w tedy bede :)
bedziesz bedziesz miała zobaczysz:*
 
reklama
Klaudusia szybko zleciało od ostatniej @ ...ja powinnam dostac 19 @ ale uwiez nie spieszy mi sie do testów chyba ze wponiedziałek dopiero bo wczesniej szkoda kasy:) o jej a tobie 33 tydzien leci:*
 
Do góry