reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Igasia - pocieszasz mnie :D Ale ja już się wolę na nic nie nastawiać, żeby się nie rozczarować... Wolę się ucieszyć z "niespodzianki" :tak:
Też masz męża o imieniu na R? :D Mój jest Ryszard, a Twój? A co za zespół u Was grał? :)
IzuLQua - a ile u Ciebie trwają cykle? Wiesz, ja już nie raz słyszałam, że komuś babcia/mama/teściowa powiedziała, że kobieta jest w ciąży. Ale w sumie nie wiem ile w tym prawdy - Mojej mamie teściowa powiedziała, że jest w ciąży a ona na to "tak mamo, w 4tym miesiącu, nie zauważyłaś wcześniej?" :p Ale moja babcia jest mega wścibska i mama jej specjalnie nie mówiła hahahaha
A z tymi zachciankami - a nóż widelec??? Szymuś śliczne imię :D

A wiecie co - dziś na spacerku w aptece byłam, test kupowałam (cholera, mieli tylko i wyłącznie Pink Test - czułość 25... no cóż, zobaczymy...), i w sumie młodziutka bardzo ładna dziewczyna mi sprzedawała i tak na mnie spojrzała świdrującym spojrzeniem i powiedziała "Będzie, i to chłopak będzie, zobaczy Pani ja zawsze mam rację" - no ja w szoku byłam, i powiedziałam, że może i być drugi chłopak, oby tylko było i cała apteka się zaczeła śmiać (uśmiechać, serdecznie), że kciuki będą trzymać - ale mi się miło zrobiło :))))))))

dobra, ja lecę synkowi włosy obcinać bo już mi zarósł, a on ma tak gęste włosy, że już mu się kołtuny robią :)
 
reklama
igasia - oj dredloki podobuja mi sie strasznie !!!!!! ahhhh fryza marzenie ale nie stac mnie by isc je zaplesc ..... tzn ja slzyszlam ze sa dredloki tez tymczasowe ze tak powiem ;]


xxx -17 dzien ?! to raczje objaw ciayz nie ma i raczje nie bedzie w tym dniu , zbieg okolicznosci ja biorac tabletki anty mialam rozne smaki potafilam w cagu dnia zjesc sledzie chipsy frytki ogorka kiszonego kanapke z miodem, aczkolwiek moze i sie udalo ale za wczesnie by sie testowac bo to pewnie polowa twojego cyklu wiec bylas lub jestes w trakcie owulacji i jelsi bylas to sie moze jajeczko zagniezdza




a ja mam 2 dzien @ wiec jeszcze okolo 11 i moge zaczac sie kroliczyc bo bede kolo owulki no i tempke mierze v;]
 
rysica - ja tez mojemu sama wloscy scianm hyhy przedostanio mial irokeza, teraz ma fryze na czecha czyli od czubka glowy do grzywki na 5 mm po bkach to samo a od czubka glowa do karku ma dlugie ;] haha ale on fajnie wyglada w takich fryzach ;]
 
Igasia - pocieszasz mnie :D Ale ja już się wolę na nic nie nastawiać, żeby się nie rozczarować... Wolę się ucieszyć z "niespodzianki" :tak:
Też masz męża o imieniu na R? :D Mój jest Ryszard, a Twój? A co za zespół u Was grał? :)
IzuLQua - a ile u Ciebie trwają cykle? Wiesz, ja już nie raz słyszałam, że komuś babcia/mama/teściowa powiedziała, że kobieta jest w ciąży. Ale w sumie nie wiem ile w tym prawdy - Mojej mamie teściowa powiedziała, że jest w ciąży a ona na to "tak mamo, w 4tym miesiącu, nie zauważyłaś wcześniej?" :p Ale moja babcia jest mega wścibska i mama jej specjalnie nie mówiła hahahaha
A z tymi zachciankami - a nóż widelec??? Szymuś śliczne imię :D

A wiecie co - dziś na spacerku w aptece byłam, test kupowałam (cholera, mieli tylko i wyłącznie Pink Test - czułość 25... no cóż, zobaczymy...), i w sumie młodziutka bardzo ładna dziewczyna mi sprzedawała i tak na mnie spojrzała świdrującym spojrzeniem i powiedziała "Będzie, i to chłopak będzie, zobaczy Pani ja zawsze mam rację" - no ja w szoku byłam, i powiedziałam, że może i być drugi chłopak, oby tylko było i cała apteka się zaczeła śmiać (uśmiechać, serdecznie), że kciuki będą trzymać - ale mi się miło zrobiło :))))))))

dobra, ja lecę synkowi włosy obcinać bo już mi zarósł, a on ma tak gęste włosy, że już mu się kołtuny robią :)

Ja mam cykle 25 dni ;) Nie wiem, zobaczymy. :) To musiałaś sie miło poczuć w aptece ;) Może babka racje ma?? ;)

igasia - oj dredloki podobuja mi sie strasznie !!!!!! ahhhh fryza marzenie ale nie stac mnie by isc je zaplesc ..... tzn ja slzyszlam ze sa dredloki tez tymczasowe ze tak powiem ;]


xxx -17 dzien ?! to raczje objaw ciayz nie ma i raczje nie bedzie w tym dniu , zbieg okolicznosci ja biorac tabletki anty mialam rozne smaki potafilam w cagu dnia zjesc sledzie chipsy frytki ogorka kiszonego kanapke z miodem, aczkolwiek moze i sie udalo ale za wczesnie by sie testowac bo to pewnie polowa twojego cyklu wiec bylas lub jestes w trakcie owulacji i jelsi bylas to sie moze jajeczko zagniezdza




a ja mam 2 dzien @ wiec jeszcze okolo 11 i moge zaczac sie kroliczyc bo bede kolo owulki no i tempke mierze v;]

Wiesz, nie zakladaj z góry że wszystkie mają długie cykle ;) Ja mam 25 dni. Więc za tydzień będe miała @. Już raczej nawet po domniemanym zagnieżdżeniu ;P No ale tak prawdę mówiąc, wątpie, grubo wątpie w to że fasolka.. No ale zapytać można, nie? ;D Aha, i ja nie biorę żadnych tabletek.
 
oj ja dziś sie napracowałam na polu na razie ogród zdemolowany ale dziś zrobiliśmy połowę roboty mam nadziej że za tydzień będzie pogoda i zaczniemy go upiększać

Izka wiec ja ci napisze tak z obserwacji tu zaciążonych dziewczyn to żadna tak wcześnie objawów nie miała dopiero zaczynają się po terminie @ natomiast te co nieżaciązone a które starają się już któryś cykl to objawy się pojawiają już od terminu spodziewanej owulacji piszę również tu o sobie.... a wniosek z tego taki może i jesteś w ciązy i tego z całego serca ci życzę ale myślę że te objawy które masz po prostu podsyła ci głowa która bardzo chce dzidzi ... ja trzymam kciuki za ciebie alle chyba na objawy za wcześnie przy 25 dniowym cyklu owulka była gdzieś koło 12 dnia czyli jakby nie parząc to nie cały tydzień a co najmniej 7 dni trwa zagnieżdżenie a przed zagnieżdżeniem nie ma szans na objawy bo organizm jeszcze nie wie że jesteś w ciąży
rysica kasiorek ja nie umiem obcinać no i na razie nie muszę umieć bo wiki włoski zapuszczam
 
Ostatnia edycja:
Ja Wikiemu też sama obcinam włosy. Mąż mi nie daje i chodzi do fryzjera hehe :-D
Rysica to Cię fajnie nakręciły w tej aptece. Teraz to na pewno będzie dzidziuś :tak:
Izulqa ja pamiętam, że też tak miałam po owulce czasami i wtedy się stresowałam że to może być fasolka ale za każdym razem nic nie było. U mnie takie coś oznaczało że po owulce nie doszło do zapłodnienia.
Nikola nie wiem jak u Was ale u nas zapowiadają ciepło. Mój mąż też ogarnia działkę. Będziemy w tym roku ją grodzić. Chętnie bym tego nie robiła, bo sarenki całym rokiem odwiedzają naszą działeczkę :-D
 
Hej, to jak, mogę się pochwalić efektem? ;)
przed:
, DSC04411.jpg
i po:
DSC04537.jpg DSC04541.jpg
ja to już mam wprawę bo tnę go sama średnio co 3 m-ce :p teraz było po dwóch...
strasznie szybko mu włosy rosną ;)
aaaa - to była ręczna robota - nie maszynka...
kiedyś go cięłam maszynką, ale zaczął się bać jej hałasu, ale jakoś mi idzie nożyczkami metodą "na palce" i "na grzebień" :)
pencil.png
 
Dzięki dziewczyny :) Ja dziś przeczytałam że już jak dojdzie do zapłodnienia to zaczynaja szaleć hormony i różnie się to objawia.. No ale już mówiłam, sama nie wierze że moga być już jakieś objawy, zwłaszcza że się nie staraliśmy, bo tylko 2 - 3 razy było "w środku".

Rysica, ładnie ;)
 
mnie wiki wsadziła palec do oka i normalnie nic prawie nie widzęna jedno oko po za tym skutek uboczny leku nerwy mówię wam jetem tak wsiekała że szok ide sie położyć bo zaraz normalnie zagotuje
Rysica ślicznie
Klaudusia
no my już zaczelismy bo mój tylko sobota da radę wiec prawie z porządkowaniem do kwietnia nas zejdzie i wtedy zaczniemy sadzić koło mnie za domem też czasem biegają sarenki ale tez mam ogodzenie i omijaja łukiem:-(
Izka ja trzymam kciuki za bebe!!!!a co do zapłodnienia i hormonów to ja znów czytałam że dopiero po zagnieżdżeniu (a to wielka różnica miedzy zapłodnieniem) zaczyna się burza hormonów a do zagnieżdżenie zapłodnione jajeczko jest traktowane obojętnie przez organizm dlatego też zanim nie nastąpi zagnieżdżenie nie można wykryć ciąży bo organizm nie produkuje zadnych hrmonów przecież betę można zrobić ale pozytywna wyjdzie dopiero po zagnieżdżeniu jajeczka na endometrium.....
 
reklama
mnie wiki wsadziła palec do oka i normalnie nic prawie nie widzęna jedno oko po za tym skutek uboczny leku nerwy mówię wam jetem tak wsiekała że szok ide sie położyć bo zaraz normalnie zagotuje
Rysica ślicznie
Klaudusia
no my już zaczelismy bo mój tylko sobota da radę wiec prawie z porządkowaniem do kwietnia nas zejdzie i wtedy zaczniemy sadzić koło mnie za domem też czasem biegają sarenki ale tez mam ogodzenie i omijaja łukiem:-(
Izka ja trzymam kciuki za bebe!!!!a co do zapłodnienia i hormonów to ja znów czytałam że dopiero po zagnieżdżeniu (a to wielka różnica miedzy zapłodnieniem) zaczyna się burza hormonów a do zagnieżdżenie zapłodnione jajeczko jest traktowane obojętnie przez organizm dlatego też zanim nie nastąpi zagnieżdżenie nie można wykryć ciąży bo organizm nie produkuje zadnych hrmonów przecież betę można zrobić ale pozytywna wyjdzie dopiero po zagnieżdżeniu jajeczka na endometrium.....

Wiem wiem :) Okaże sie za tydzień ;) Ja się nie przejmuje. Ide spac :) Dobranoc
 
Do góry