reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Nikolaa, IzuLQa - dziękuję Wam :*

IzuLQua trzymam kciuki, bo a nóż widelec ... Na wątku "pierwsze objawy ciąży" jest dziewczyna, która tak samo jak ja, tydzień po owu czuła kłucie w jajnikach i piersi ją bolały i miała zawroty głowy, i teścik pokazał dwie kreseczki - więc może wcale nie być za wcześnie na takie objawy :))) za tydzień zobaczymy
ja testuję za dwa dni. a dziś jakoś mnie ciągle mdli - ale nie od zapachów tylko jak się gwałtowniej ruszę. Weszłąm dziś szybko do kuchni bo woda się gotowała i zamiast wyłączyć wodę to stanęłam jak wryta i ... zrobiłam w tył zwrot do WC - w ostatniej chwili mi przeszło...
Jajnik może nie kłuje, ale "ćmi".
No nic, w poniedziałek zobaczymy... Chociaż mąż mnie namawia, żebym jutro zrobiła teścik, a jak nie wyjdzie to powiedział, że kupi mi drugi :p Wariat....
ehhhh już bym chciała wiedzieć... ta niepewność jest najgorsza...
 
reklama
Yo,yo girls!!!
Rysica Ty babo jedna!!!Rozkojarzenie,to jeden z objawow ciazowych,napisalam juz ze bylismy na - Kapela ze wsi Warszawa,tak??????:-D:-D:-D:-D
a co do mojego R,to z kolei Roman:tak:(zawsze sie brechalam z tego imienia,a tu prosze-moj maz) buuuahahhahahaaa,i To Slowak:-):-),wiec zdrobnienie to np. Romanko.
ja tez obcinam wlosy,kolezankom,mojej corci, i mojemu R.
Kasiurek,ja sama robie dready,umiem szydelkowac,wiec zaczne je robic za kaske,wlasnie mam jedno zlecenie,ale nie wiem,czy dam rade zrobic je w 2 dni,przy takim samopoczuciu.
sa dredy syntetyczne,ktore sie zaklada na wlosy,takie tez umiem robic,ale szczerze,co naturalne,to naturalne:-)
 
hejka mnie już pobudkę zrobili a normalnie padam spalam od 22 a normalnie nie mam siły mrugać
izka to czekamy na efekty i trzymam kciuki
Rysica co do tych wcześniejszych objawów to ja już naprawdę jestem mało pozytywnie nastawiona ze względu na siebie i swoje doświadczenia jak sobie przypominam z Wiki to objawy pojawiły sie dopiero po @ owszem robiłam trzy dni po terminie bo we wcześniejszych miesiącach (3 cykle sie staraliśmy) i zawsze nie mogłam wytrzymać a wtedy postanowiłam że dopiero zrobię jak sie spóźni i przez te 3 dniu już wiedziałam że to to tak wewnętrznie ale żadnych objawów nie miałam poza jedym ogrzut do fajek bo wtedy paliłam.. powim tak przecież te wczesne objawy choćby były urojone nie wykluczają ciąży wiec ja za ciebie trzymam kciuki i to bardzom mocno bo myśle że mimo ujemnej bety coś tam może być....
igasia no to był by dochodowy interes
 
hej dziewczynki :)
i Co Rysica jednak nie odważyła sie dzis zrobić testu ????????????
A To jutro juz sie okaże :D Ale ja wierze ze bedą 2 kreseczki:) trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ja jestem strasznie zła na mojego, wrrrrrr.......!!!!!!!!!!!! nawet mi sie nie chce jechac na te I urodziny chrzesniaka jego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak sie wkurze to zostane w domu i juz.!!!!!!!!!!!!!!

Jutro rano do lekarza ide na 8;45n wiec napisze po wizycie :) mam nadzieje ze USG mi zrobi , bo ciekawa jestem czy sie wszystko dobrze rozwija !!!!!!!!!!!!! OBY !!!!!!!!!!!!!!!!
Przesyłam buziaczki skarby :*:*:*:*:*:*:* Miłej niedzieli Wam życzę :*:*:*:*
 
sie witamy ;]
igasia - no to fjanie jak umiesz robic dredloki - ja sie moze kiedys odwaze zorbic ale to i tka musze wlosy troche zapuscic hyhy ;]


u mnie nadal @ juz mnie to meczy bleh kwasior lykam i wiesiolka tez tempke mierze sluzu i szyjki macicy nie badam bo czekaz az ciocia z Hameryki odjedzie ;]
 
Hejka babeczki!!!
Chyba nikogo dziś nie ma...
Rysica ja tak samo obcinam Wikiego może nawet jeszcze krócej ale on mi ucieka strasznie i zawsze nie wyjdzie do końca dobrze.
Mamusia czekamy na wieści po wizycie.
Igasia fajny wózek i pewnie leciutki.
Nikola kochana trzymaj się już niedługo to niewyspanie będzie objawem fasolki!!!:tak:
Miłego wieczorka babeczki!!!!
Maja jak u Ciebie????? Leń nie odpuszcza :-D I dobrze. Leż teraz, bo później nie będziesz miała możliwości hehe :-D
 
hejka mnie nie było dwa dni w domciu byłam w lublinie u rodzinki:)
ale dzisiaj ladna pogoda tak ciepło ze w bluzie mozna chodzic:)
ale miałam wieczór chłopaki sie napili i nabijali ze mnie ze w ciazy bo mi sie 4 kilo przytyło i poszło mi w boczki i brzuch hehe oby mieli racje:)
mnie jak narazie nic nie boli jeszcze czyli jest iskierka nadziei;)
 
reklama
heeeeej:)
Ja jednak pojechałam na te urodziny, i sie tylko najadłam nerwów :wściekła/y::wściekła/y:
mój śpi na****ny w trzy dupy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boze ale wstyd zeby tak sie napierniczyc u ludzi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jestem tak na niego zła ze nie mam ochoty na niego patrzec, ojjjjjjj ja go wyprawie do tej warszawy jutro !!!!!!!!!!!! :wściekła/y: i w ogóle jakos kiepsko sie czuje, boli mnie żołądek jak cholera :wściekła/y:Jezu co za dzien
 
Do góry