reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

witajcie kochane :*
kurcze jak dzis bosko na dworze !!!!!!!!!!!!!!!!! az mi sie nie chciało z zakupów wracać tak przyjemnie :):)
Ja dzis nie mam zadnych mdłości , nawet na jedzenie mnie nie wykręca :D ojjjjjjj mam nadzieje ze tak bedzie juz do konca ciazy :)

zyczę udanego dnia kobietki moje piękne :*
Ja zabieram sie za obiadek ( strogonow dzis :) mmmmm :D potem spacerek z małym a wieczorem znajomy ma wpasc wiec mój bedzie pewnie zawiany :wściekła/y:ehhhhhh, ale niech mu juz bedzie, bedzie sie chwalic ze bedzie znów tatusiem hehe :)
 
reklama
Witam się i ja dziś! Kurcze widzę, że jest sporo nowych osób, a ja nie dam rady nadrobić. Witam się w każdym razie serdecznie :))) I powodzenia w staraniach życzę! A są jakieś nowe fasolki????

Nikolaa jak u Ciebie sytuacja?? Coś Ci się już wyjaśniło???

Agak tydzień do @ u Ciebie - tak widzę po suwaczku - oby nie przyszła!!!!!! TRZYMAM KCIUKI!

Mamuśka
podziel się energią! Ze mną niestety nie jest dobrze. Mdłości nonstop, wczoraj wieczorem romans z kibelkiem brrr, a dziś to się czuję jakby mnie samochód potrącił. Zaczynam myśleć czy duphaston tak nie osłabia, chciałabym odzyskać chociaż część dawnej energii.

Buziaki dla Was!
 
ja za jakąś godzinkę idę tez moją na saperek a w zasadzie może coś posprzątam koło domu....

Maju współczuje jeszcze trochę i ci minie wszystko... a umnie no tak wyjaśniło sie dostałam bromergon na prolaktynę bo okazało sie że mam hiperprolaktynemie czynnościową i mam 3 miesiące ja sie nie uda to znów na monitoring ale gnika mi dała nadzieje że do tego czasu powinnam zaciążyć wiec pozostaje mi tylko czekać przecież i tak owulki nie wyczaruje.....
Mamuśka miłego dzinka!!!
 
Ostatnia edycja:
Nikolaa no to już wiesz na czym stoisz, a swoją drogą ciekawe skąd się takie coś u Ciebie wzięło??? Wcześniej było oki - może to ze stresu?? Strach się bać co stres może z nami zrobić. Bierz te tabletki i bądź dobrej myśli - i mam nadzieję, że nie czujesz się bardzo źle po tych tabletkach. Bo mi się wydaje, że duphaston wysysa ze mnie życie...
 
Maju ze stersu podejrzewam we wrześniu miałam ogromna dawkę stersu jak mój tata był w śpiączce a problemy zaczeły sie niedługo potem zresztą w listopadzie znów tata był w szpitalu w dniach w których jakoś miła przyjść @ z tego co czytałam to prolaktyna niestety nie do końca się da zbadać jakieś tam medyczne coś tak jakieś cząsteczki są za małe i czasem właśnie ta podstawowa jest w porządku a dopiero po obciążeniu wychodzi na jaw widocznie jestem jakaś dziwna :-D:-D:-D:-D ...jak zaczęłam czytać o tym wszystkim to miałam wszystkie objawy tego dziadostwa .... ja mam dodatkowo jeszcze luteine a bromergon dziś dopiero pierwszy raz jestem po połówce za tydzień mam przejść na całą na razie wielkich zmian nie widzę jestem strasznie zmęczona ale takie uczucie to towarzyszy mi od listopada właśnie wiec nic nowego w nocy maiłam delikatne duszności zaczęłam kaszleć po za tym na razie oki zobaczymy co będzie dalej... w każdym razie ginka dla pewności kazała mi testowac w 30 dniu cyklu zanim odstawie luteinę oczywiście na nic nie liczę o na monitoringu śladu nie było żadnej owulacji wiec to będzie bardzo lajtowy teścik:-D:-D ale się rozpisałam
ja spadam na polko na razie dziewczyny
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :*
ja się witam i spadam, bo niedługo na spacerek idziemy :)
jakoś mi tak wszystko przeszło. jedynie cyce mam wrażliwe na dotyk - właściwie same brodawki. Coś czuję, że nic z tego nie będzie...:eek:
 
Siemanko babki!!!
Nie wiem jak Wy znajdujecie tyle czasu na pisanie:szok::szok::szok:
U mnie jest mama i spedzam z nia duzo czasu :-D
Zaraz ide spac,bo czeka mnie kolejna nocka w pracy:wściekła/y::wściekła/y:
Wlasnie babcia wziela wnuczke i poszly na przedstawienie:-)
Wczoraj,ja i R bylismy na koncercie -Kapeli ze wsi Warszawa,normalnie sie wzruszylam slyszac jezyk polski:tak::tak:,bylo super,a malenstwo brykalo w brzusiu;-)
Kasiurek 1983,tak mam dready,podobaja Ci sie dredloczki?
Rysica,ja tez mam takie wrazliwe sutki,wiec nic jeszcze nie jest powiedziane:tak::tak::tak:
No dobrze kochane.ide spac!!!
Jejku,jakie straszne rzeczy sie dzieje w Japonii!!!:no::no:
Mojej kolezanki siostra jest w Tokio ,w szpitalu-3 dni temu urodzila:szok::szok:,
moja kolezanka ma problem,zeby sie tam dodzwonic....straszne!!!!!:angry:
 
siema babeczki!
Widzę że wszystkie wybyły na powietrze... My już o 8 byliśmy po zakupy, później poszliśmy na kawkę do cioteczki i dopiero wróciliśmy.
 
reklama
Hej hej! U mnie 17 dzien cyklu. Powiedzcie mi, czy możliwe ze miałabym jakiekolwiek objawy jeżeli byłabym w ciaży?? Bo wszystko by było ok, gdyby nie to że cały dzien mi niedobrze.. Wczoraj chciało mi się sledzia, a jak ugryzłam kawałek to mnie zemdliło.. Dziś chciało mi się batona, a jak ugryzłam to myślałam że zwymiotuje. Za to jabłka znów jem..-a nie lubie ;D;D;D Wiecie, ja się nawet nie nastawiam teraz na bobasa, bo się nie staramy. Dwa, trzy razy się zdarzyło w środku, nawet nie potrafie teraz powiedziec kiedy dokładnie, i na tym koniec. Mam blokade przed staraniem ;/ Nie chce się zawieść. Pytam z ciekawości, bo mama mi mówi że w ciąży jestem, że zmieniłam się po buzi, że jestem milsza, spokojniejsza. Ja mamie mówiłam że nie możliwe, a gdybym nawet była w ciąży to za wcześnie na objawy, a ona i tak swoje. Wczoraj ugotowała jajka, i mówi: ugotowałam Ci 4 jajka, ja się zapytałam czemu aż tyle? a mama mi na to: bo 2 dla Ciebie, a 2 dla Szymka (tak się bedzie chłopczyk nazywał) :)

I znów się rozpisałam.. Sorki :) Chciałabym po prostu wiedzieć czy to możliwe..

Bo bardziej myśle że raczej chora jestem, i nie wiem czy nie udać się do lekarza z żołądkiem.. Może mam jakieś zaburzenia trawienia? Ale wtedy raczej nie ma zachcianek ;D
 
Do góry