reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

dzięki Klaudusia ale wiesz dla własnego dobra nie nastawiam sie na dwie krechy bo jakos sobie wmówiłam że mam powiekszona prolaktyne i czekam aby zrobic badania
tylko cycki mi dzis przeszkadzaja sa jakies drazliwe i jak z boku dotke to bola ale czy to mozliwe ze to po wiesiołku lub casgnusie bo po czym innym by były?? n aobjawy fasolkowe zawczesnie
 
reklama
Mamuśka, Agnieszka - ale mi dobrze wróżycie :-) kochane jesteście :*
a dziś mi jeszcze zimno - ręce mam lodowate i pod kocem leżę bo tak mi zimno. Mam nadzieję, że mnie nic nie bierze... :wściekła/y:
Szymek usypia - mąż go wykąpał :-)
 
No patrzcie miałam fotki wstawić a zaakceptowałam posta....:sorry2:
Więc tak: dzisiejsze małe zakupy (mąż się nie odzywał, poszedł do innej części sklepu żeby nie przeszkadzać :-)) i mój brzusio malutki jak siedzę i jak stoję...:blink:
 

Załączniki

  • P1090066.jpg
    P1090066.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 19
  • P1090063.jpg
    P1090063.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 20
  • P1090064.jpg
    P1090064.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 18
piżama ma inne wykonczenie proste a koszyla takie faliste i piżama ma kolor jak dekold rekawków a koszula jak reszta ale bardzo podobne

hehe ciąza to darmowe powiekszenie piersi tylko szkoda co sie znimi podczas karmienia dzieje jakby nie mogły takie zostac

a mnie się utrzymały po ciąży takie większe :-D są zdecydowanie ładniejsze niż przed ciążą :-D
jej ale naprodukowałyście postó wieczorem - ale powoli ogarniam ;)
 
No patrzcie miałam fotki wstawić a zaakceptowałam posta....:sorry2:
Więc tak: dzisiejsze małe zakupy (mąż się nie odzywał, poszedł do innej części sklepu żeby nie przeszkadzać :-)) i mój brzusio malutki jak siedzę i jak stoję...:blink:

siczny brzuszek ;] w ogole nie widac ze to 32 tc ! ja mialam w 30 tygodniu 106 cm w obwodzie ;p haha nie wiem ile bymmiala jakbym donosila do konca syna ;]

ale podobno (tak mowia) ze druga ciaza jest łaskawsza dla kobiety mniejsze zmiany w ciele kobiety sie robie i tak kobieta nie grudnie - w sumie u paru kolezanek sie sprawdzilo ;]
 
reklama
U mnie ta ciąża okazała się łaskawsza tylko w tym, że mniej przytulałam kibelek... Brzuch urósł wielki, mały zapowiada się na prawie 4 kilogramowego chłopa, fakt że więcej nie przytyłam.
Agnieszka o wiele taniej na prawdę. A jeszcze bardzo się opłaca u jednego zamawiać to już jest oszczędność spora, bo płacisz za wysyłkę raz tylko.
 
Do góry