reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
chyba takie same tylko jak mi sie wydaje koszula dłuzsza:)
Klaudusiaczekam na foteczke brzusia:*
Rysicatrzymam nadal kciuki za fasolke bo to napewno ona dzi daje we znaki:*
 
Dziewczynki jak na razie aparat próbuję uruchomić bo nie działa więc foteczka będzie później...
U nas w szpitalu też na obchodzie zaglądają jak się goi i też trzeba mieć koszulę (no chyba, że któraś chce się rozbierać za każdym obchodem) O majtkach nic mi nie wiadomo, ale na obchód i tak trzeba ściągać żeby mogli zajrzeć.
 
Rysica kobieto TY to w ciązy napewno jestes !!!!!!!!!!!!!! Jak taka senność straszna !!!!!!!!!!!

Mamuśka ja się już nie nastawiam - cyce mniej bolą, brzuch nie boli (jajniki jeszcze czasem zakłują), właściwie jeden - prawy) mdłości nie mam, wolę się nie nastawiać, zobaczymy czy @ przyjdzie a teoretycznie już w poniedziałek powinna...
a dzisiaj taka senna pogoda, że to pewnie przez to. Na rehabilitacji też wszyscy ziewali dziś :p
 
No to u mnie nie zaglądają , no i dobrze, bo lało sie ze mnie jak z kranu wiec tak głupio kurcze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tamte koszule to prawie identyczne tylko ta pierwsza ma chyba takie fale na rekawach i biuscie :)


Czas pokaże czy to dzieciątko !!!!!!!! Ale ja jestem dobrej mysli i życzę Ci z całego serca abys była w ciązy :D
Mnie tez bolał prawy jajnik, cyce tez troszke, ale raz mniej raz bardziej a raz w ogóle , teraz bolą ciagle i sa meg napuchnięte, mój ostatnio tak sie przyglądał i mówi: "kochanie zdejmij stanik , po co ci na noc ??" Kurcze a ja juz bez stanika byłam:szok: To On mówi ze faktycznie napuchły :szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
piżama ma inne wykonczenie proste a koszyla takie faliste i piżama ma kolor jak dekold rekawków a koszula jak reszta ale bardzo podobne

hehe ciąza to darmowe powiekszenie piersi tylko szkoda co sie znimi podczas karmienia dzieje jakby nie mogły takie zostac
 
No to u mnie nie zaglądają , no i dobrze, bo lało sie ze mnie jak z kranu wiec tak głupio kurcze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tamte koszule to prawie identyczne tylko ta pierwsza ma chyba takie fale na rekawach i biuscie :)


Czas pokaże czy to dzieciątko !!!!!!!! Ale ja jestem dobrej mysli i życzę Ci z całego serca abys była w ciązy :D
Mnie tez bolał prawy jajnik, cyce tez troszke, ale raz mniej raz bardziej a raz w ogóle , teraz bolą ciagle i sa meg napuchnięte, mój ostatnio tak sie przyglądał i mówi: "kochanie zdejmij stanik , po co ci na noc ??" Kurcze a ja juz bez stanika byłam:szok: To On mówi ze faktycznie napuchły :szok:

wiesz to z jednej srony fajnie ze nie patrza bo z kobiety potrafi na prawde sie lac, ale z drugiej storny kiedy kobieta ma wiedziec ze te "lanie sie" jest w normie czy zagraza jej zyciu ?u mnie w spzitalu badali za kazdym razem, na wypisie jeszcze raz ale na fotelu ginekologicznym. chodz to do przyjemnych badan nie nalezy zwlaszcza po cesarce.


a kosuzle fajne ;] ja mam same pizamy dwu czesciowe ale mysle ze jedna sobie kupie taka koszulowa ---ale do tego kuuuupa czasu !!!!
 
reklama
Mamusia z tymi cycami to się uśmiałam :-D:-D:-D
Mi codziennie rano leci z obydwóch jak potrzeba i codziennie muszę przepierać koszulkę, bo się klei :baffled: Trochę to denerwujące ale lepiej tylko rano niż cały czas (z Wikim leciało kiedy i jak chciało).
Rysica trzymam kciuki za test. Na pewno będzie pozytywny z takimi objawami!
Agnieszka a u Ciebie za tydzień będą dwie krechy!!!!:tak:
 
Do góry