reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

gdzie jestescie Kochane :* nudzi mi sie:(
własnie gadałam z przyjaciólka i sie smiala ze jak zajde to mnie wyposarzy w ciazowe ubrania bo ma duzo rzeczy i az 6 spodni ciazawych:szok: naszczescie jestesmy tego samego wzrostu tylko jej sie troche przytyło
 
reklama
ja jestem :)
szczęściara jestes, tez bym chciała dostać pare ubranek od kogoś niz kupowa a potem w szafie beą lezec !!!!!!!!!!!! tzn tylko spodnie, bo tuniki to kupie normalne, na brzuszku sie bedą rozciągać a potem bedą dobre po porodzie !!
 
naszczescie tuniki to robia takie ze mozna w ciazy i nie tylko nosic ale spodnie ciazowe to masakra ze sa tak drogie:szok:
boje sie o kumpele bo ma termin na 1 czerwca a ja skurcze przez dwa dni meczyły i brzuszek opadł troszunie aby jej sie szyjka nie skracała bo jeszcze nie powinno tak byc niby przeszło juz ale w poniedziałek do ginka idzie

ja chce miec dziewczynke a ona bedzie miala chłopca a ma juz Ole i sie smiejemy ze sie powymieniamy ubrankami tylko do mnie to jeszcze hen hen
http://moda.allegro.pl/koszula-nocna-do-karmienia-ciazowa-8-guzikow-xxl-i1478965019.html
zobacz jaka sliczna i nie droga
 
Ostatnia edycja:
Siema babeczki!!!
Ja od rana na zakupach :-D Dokupiłam kilka ciuszków dla maluszka i w końcu laptopa mąż mi naprawił więc mogę pisać z Wami gdzie chcę i jak chcę :-D
Za chwilę trzasnę jakąś foteczkę i wstawię. Teraz z dnia na dzień brzuszek rośnie. W sobotę pożyczyłam kurtkę i spokojnie się w niej zapinałam a dziś już ledwo co daję radę...
 
no to bardzo wczesno, oby donosiła do konca ciaze bo az strach jakby sie teraz dziecko urodziło !!!!
no koszula bardzo fajna, ja chce kupic koszule i pizame Piżama ciążowa oraz do karmienia S/M (1484515022) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy koszula ta co Ty pokazałas to bardzo fajna własnie :)


Hej Klaudusia :* To mialaś super dzien z tewgo co widze :) sama przyjemność kupować takie malutkie ubranka, tzn bardziej cieszy widok niz rachunek hehhe
To strzelaj biegusiem fotke :D
 
piżama fajna tylko u nas w szpitalu nie mozna spodni:( ale do domciu to fajna tylko pewnie ja ze trzy koszule kupie bo jedna mam jeszcze ale to na poród bo zciuchana
 
Dziewczynki obie koszule ekstra :tak: Byłabym wdzięczna za więcej linkó do ciekawych rzeczy, bo mi się nie chcę a tyle jeszcze do kupienia.....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Hej laski!
Ja dziś znów od rana na nogach... Ledwo się z łóżka zwlekłam po 8... Zawieźliśmy Szymka do żłobka i załatwialiśmy z mężem kupę spraw na mieście - w tym dentystę :baffled: potem Szymcia odebraliśmy ze żłobka i do domu wróciliśmy, tzn chłopaki bo mnie wyrzucili na rehabilitację więc mi jeszcze nogę męczyli dziś... Godzinę temu niecałą wróciłam i jestem skonana! Dziś jakieś potwornie niskie ciśnienie, bo cały dzień bym spała! W samochodzie spałam jak jeździliśmy z mężem z miejsca na miejsce, na fotelu u dentysty nawet o mało nie usnęłam!!!:szok: Co za dzień!
Będę później bo Szymka idę kąpać...
 
No w nie których szpitalach tylko koszule , ale u mnie nie ma takiego czegoś na szczęście :) a poza tym badali Was po porodzie na odchodach ???? Bo słyszałam ze normalnie patrzą jak sie goi wszystko a u mnie nikt tego nie sprawdza !!!!!!!!!!!

Rysica kobieto TY to w ciązy napewno jestes !!!!!!!!!!!!!! Jak taka senność straszna !!!!!!!!!!!
 
reklama
witam ;]

ale sie rozpisalyscie fajnie ze brzuskzi rosna ;] i ze mlodsci wrocily ale nie sa uporczywe ;] na mdlosci ponoc imbir jest super ;]


ja jak zadna z was czekam na @ ...ale jeszcze nie mam yhhhhh
 
Do góry