reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
ja sprzedałam swój gondole bo stwierdziłam ze nie wiem kiedy bedzie nowy dzidzius a gusta sie zmieniaja a poki był na topie to go opchnełam:) tak wiec bede musiała kupic gondole
 
a ja mam pytanie wasze dzieci spia juz w łóżkach czy nadal w łóżeczkach ?!

Szymek już od dawna śpi na normalnym łóżku, bo jak miał półtora roku, to lwa sobie ubzdurał w łóżeczku małym, a miał w pokoju jeszcze mój panieński (używany zaledwie rok, wiec jak nowy) tapczan bardzo fajny i na nim nie płakał, więc zaczęłam go tam kłaść i bardzo mu się spodobało :) i tak już zostało :)
to jak miał nieco ponad półtora roku:
DSCF0001.jpg
i teraz ;)
DSC03965.jpg
już prawie Was nadrobiłam :p
 
mój jak był malutki to nie spał w łóżeczku ale to przez moja wygode bo mamy takie duze łoże;-)
a jak mu chciałam kupic łóżko to zrobiłam z tego świeto bo dostał nowa posciel i poszwy takie jak chciał zbobem:-)
 
ja sprzedałam swój gondole bo stwierdziłam ze nie wiem kiedy bedzie nowy dzidzius a gusta sie zmieniaja a poki był na topie to go opchnełam:) tak wiec bede musiała kupic gondole
moja juz dawno wyszla z "mody"ale w gondoli dzieci jezdza z 4-6 miesiecy wiec nie ma sensu ;] pzoatym u nas bylo tak ze syn syzbko wyrosl z gondoli ;] i w spaceroce w wieku 5 miesiecy jezdzil ale na lezacą w spiworku z wełny owczej
Szymek już od dawna śpi na normalnym łóżku, bo jak miał półtora roku, to lwa sobie ubzdurał w łóżeczku małym, a miał w pokoju jeszcze mój panieński (używany zaledwie rok, wiec jak nowy) tapczan bardzo fajny i na nim nie płakał, więc zaczęłam go tam kłaść i bardzo mu się spodobało :) i tak już zostało :)
to jak miał nieco ponad półtora roku:
Zobacz załącznik 335144
i teraz ;)
Zobacz załącznik 335146
już prawie Was nadrobiłam :p

no fajnie ;] ja kupilam lozko synowi takie podwojne ala pietrowe ale niskie z barierka na zamowienie ale jakos nie mam "weny" go przyzwyczajac spac w swim pokju jakos nie umiem pempowiny odciac i ciagle spi z nami w nocy w sypialni ;] ale pewnie jak bede w ciazy i bede w 2 trymestrze to zaczne go odzwyczajac
 
Wiecie co, ja to mam w ogóle bezproblemowe dziecko :p od wszystkiego (poza pieluchami) się idealnie odzwyczaja :p smoka miał 3 m-ce (od 5 do 8 m-ca życia) i to tylko do zasypiania i na spacery (bo zima była i nie miał przynajmniej buzi otwartej :p ) od łóżeczka sam się odzwyczaił, bo sobie w nim lwa ubzdurał.

a wózki miałam trzy -
1. pożyczony od znajomych - gondola plus spacerówka JEDO bartatina classic. Wkurzało mnie to, że koła z przodu nie były skrętne, a u mnie bardzo malutka i winda i klatka i do SKMki ciężko było wejść i się w niej wykręcić - koszmar normalnie...
2. spacerówka - Coneco Traffic - tani polski i bardzo dobry wózek - strasznie go lubiłam :))))))) ale niestety miał strasznie nisko budkę i Szymek w wieku 1,5 roku nie bardzo się pod nim mieścił :p
3. Chicco ct. 04 - taka typowa leciutka parasolka - też bardzo ją lubię

teraz tylko gondolkę kupię, właśnie taką jak Mamuśka dziś wkleiła :)))
 
ale mamuska chyba wklila takie 3 w 1 zgadza sie ? czy zas mi sie linki pomerdały ?


ja suzkam na necie jakies fajnej stronki gdzioe moge wykres zamiescic i prowadzic zeby komputer zamnie pomyslal kiedy jest owulka ;p
 
Mój mały własnie bedzie niedługo spać juz w zwykłym łózku, bo mamy zamiar kupic mu , a kojec schowac w razie gdyby trzeba bylo gdzies jechac :) na razie to ciagle do mnie przychodzi spać , wiec ciekawe czy bedzie chcial spać na nowym łózeczku!!!!!! Łóżko Junior + BABY BOO 180x90cm materac Gratis!!! (1482414266) - Aukcje internetowe Allegro tylko ze On sie strasznie wierci wiec barierke trzeba dokupić !!!!!!!!!!

Wózek juz wybrałam wiec innego nie chce, hehhe, co prawda ma małe koła ale te małe kołą mają wielkość takie co duże w tym moim Coneco wiec spokojnie po sniegu bede śmigac :)

Ja uciekam spac kochane :*
Do jutra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Witam wieczorkiem dziś stasznie fatalnie się czuje cały dzień prawie nie wyszłam z łózka
widzę moze nów o wózeczkach ja już kiedyś właśnie pisałam że jak w końcu uda się zaciążyć to kupie te co mamuśka pokazywał najładniejszy tak składanych jak chce z adapterem do fotelika co dla mnie bardzo ważne bo ja na zakupy bedę musiała dzidzie brać a fotelik cholernie ciężki no i najbardziej przystępny cenowo... poprzedni miałam graco taki http://media.gracobaby.eu/images/ecatalog/products/7B77/7B77-VNSE-lg.jpg tylko bez fotelika i w kolorze pomarańczowym była do niego taka gondolka wszystko nawet dość zgrabne no i z bajry bo np był termometr w nim niestety mój chłop go załatwił włożył go mokrego i złożonego do piwnicy i wyszła pleśń na budzie nie da się jej usunąć
co do darcia przy porodzie no to tez darłam ryja jak nie wiem bo przecież bolało:-D ale na szczęście żadna położna nic nie mówiła bo mąż ze mną był wiec bardzo wagowały słowa ale z całego porodu najgorzej wspominam szycie o matko czułam i jeszcze do tego jak widziałam ta igłe to mi się słabo robiło i potem tydzień w cierpienia

Kasiurek współczuje porodu !!! co do tarczycy hmmm ja zamiast tych ft3 i ft4 zrobiłam t3 t4 jestem na siebie zła jak nie wiem bo w piątek muszę iść dorobić te dwa ... a moja Wiki śpi w dużym łóżku od roku czyli miała2,5 roku

sorki że nie odpisuje każdej z osobna ale nie mam siły i spadam ma spać bo normalnie ledwo co siedzę i na oczy patrzę dobranoc dziewczyny miego wieczorku i nocki
 
Do góry