reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Rysica mój tez bezproblemowy od prawie samego poczatku noce przespane jak wyszedł w dzien z pieluch to i odrazu w nocy mało choruje i jest grzeczny :) troszke łobuzuje ale to w normie i jest lubiany przez dzieci w przedszkolu:) smoczka nigdy nie zssał :)
Mamuskasuper łóżeczko i wózek:*
lece spac Kochane papa
 
reklama
A tak z innej beczki to pisze do Klaudusi :) Kobietko proszę mi wstawić zdjęcie brzuszka !!!!!!!!!!!! wiem ze co miesiąc sobie robisz fotke ale jakos nie wstawiasz nam do podziwiania !!!!!!!!!!!!!!! wiec sie proszę poprawić i strzelić zdjątko !!!!!!


Paaaaaaaaaaa.........;D
 
Mamuśka, łóżeczko super!!! Mi się najbardziej to z kociakiem i listeczkami podoba :D a mówisz, że który wózek ma małe koła? ten Raf-Pol Fenix? Bo wydają się takiej samej wielkości jak w X-landerze XA...
Agnieszkak2 - mój niestety dość często choruje od 1,5 roku czyli odkąd do żłobka poszedł, miał z 8 razy zapalenie oskrzeli, raz zapalenie płuc i ok 10 razy przeziębienie... Na początku przez pierwsze pół roku było tak: 4 dni w żłobku, 3 tyg leczenia, 3 dni w żłobku, 2 tyg leczenia ... i tak w kółko...
 
mamuska - łózeczko słodkie -ja bym tez chciala dwa osobne ale niestety nie mam duzego mieszkania wiec musz ekombinowac ;]

ja kupilam cos takiego NAJTANIEJ!!!ŁÓŻKA-ŁÓŻKO PODWÓJNE BARTEK W-WA!!! (1485268375) - Aukcje internetowe Allegro tylko ze barierke kazalam dorobic i dorobili mi wiec problemu nie ma i mlody moze sypiac;] syn ma pokoj w sosnie wsyztskie meble komody i szafe ma sosnowa bo nie stac mnie zbey kupywac meble na pre lat a tak to jak bedzie w wieku mlodzieozwym nie przyczpei sie ze ma dzieciece meble ;p ale nadraniamy wystrojem i pfototapeta zeby byl pokoj co badz to badz dzieciecy ;]

lece spac dobranoc
 
A tak z innej beczki to pisze do Klaudusi :) Kobietko proszę mi wstawić zdjęcie brzuszka !!!!!!!!!!!! wiem ze co miesiąc sobie robisz fotke ale jakos nie wstawiasz nam do podziwiania !!!!!!!!!!!!!!! wiec sie proszę poprawić i strzelić zdjątko !!!!!!


Paaaaaaaaaaa.........;D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
W tym miesiącu jeszcze nie robiłam, bo końcówka wypadła jak leżałam w szpitalu. Jutro zrobię fotkę i wkleję. Muszę kupić baterie do aparatu, bo te się nie nadają.
Ja też mam sprinta z bd i też polecam jako spacerówkę. Wózek nie do zdarcia. Wiki od razu go polubił, bo ma dużo miejsca a nim jeździł od 6 miesiąca.
 
Hejka Pieknotki!!!!
Wcale niezapomnialam o Was!!:-)
Jestem w pracy...i nie mam pojecia co tu robie!!!
bola mnie plecy i brzuszek,najchetniej to bym sie polozyla...:-(
W sobote,zamiast do pracy...to pojechalam na pogotowie...
Zatrzymano mnie tam na 5 godzin:szok:,dostalam lozko i lezalam...
A doktorzy sie zmieniali i robili mi rozne badania.
Mialam tetno 100/minute...i palpitacje serca.
Dostalam potas i do domu...
Nie wiem skad to sie wszystko bierze...
a z przyjemnych rzeczy-to przyjechala moja mama!!!jest super!!!!
Rysica-a propo imion,to oba piekne,bo oba sa w mojej najblizszej rodzinie-trafny wybor.
Mamuska-osobiscie podoba mi sie Paola,czy Paulina...
My damy-Oliwia,albo Oskar:-)
Juz w poniedzialek dowiem sie :tak::tak::tak:
Nikola Moj R powiedzial,ze ja w trakcie porodu jeczalam namietnie...bylo to cos w rodzaju orgazmu...az mi glupio,wiec mam nadzieje,ze tym razem bedzie cc:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
hej Kochane:*
Rysica mój z przedszkola ma wyjazdy do groty solnej to duzo dzieciakom pomaga i mniej choruja na jesien maja raz na tydzien wyjazdy do niej:)
Klaudusiawstawiaj zdjecie ja tak uwielbiam oglądać brzuszki:)
Nikola wracaj do zdrówka do pełni sił:)
Igasiawspółczuje szpitala ja ich nie lubie chyba ze poród :)
 
KLaudusia to ja czekam z niecierpliwością na fotke brzuchola :D
Rysica ten Raf-Pol ma koła własnie dla mnie doskonałe, bo mam Coneco i dwa małe koła sa bardzo małe a w tym są te małe wielkości dużych w moim Coneco :D
Ja myśle nad wzorem Piraci łózeczka :) ale ten KOtek z listakmi tez boski :)
Hej Aga, Igasia :*:*
 
Witam wszystkich
u nas śniegiem sypnęło i to dość mocno:-( już jest biało
Klaudusia czekam na zdjęcie:-)
Mamuśka super łóżko mnie się tez to z liskiem podoba najbardziej:-D........
Igasia biedulko co do tentna to ja od połowy miałam ciąży miałam 105 wiec wiem co czujesz moja gnika mówiła że czasem kobiety tak reagują w ciąży że tętno skacze ponieważ zwiększa się objętość krwi i serce wykonuje podwójną prace i wcale to nie oznacza że masz jakaś wadę serca po prostu tak jest ale jak najbardziej trzeba na to zwracać uwagę u mnie skończyło się skaczącym ciśnieniem wiec kup sobie ciśnieniomierz i kontroluj to bo to się może zacząć w jeden dzień widzisz ja w jeden dzień tryskałam energią a na drugi popuchłam jak bania i cieśninie zaczęło szaleć ........
 
reklama
u nas sniegiem troszunie tak zawiało ze jest taki nalot biały na chodniku tylko mam nadzieje ze sie nie rozkreci ale w sobote ma byc u nas 10 a wniedziele ze 13 super pogoda sie szykuje:)

co do łóżeczka to dla chłopca podoba mi sie piraci a dla dziewczynki kotek z listkami lub rózowy miś
 
Ostatnia edycja:
Do góry