reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Mamusia a po Jasiu nie masz ciuszków? Ja mam całą wyprawkę po Wikim i chyba tylko będę musiała dokupić ze 2 śpiochy.
Agnieszka ja nastawiłam się na poród w szpitalu co leżałam w tamtym tygodniu. Jakoś nie jest mi o straszne, bo wiem, że będzie bolało ale patrząc na dziewczyny po cesarkach jestem wdzięczna, że mam predyspozycje do porodu naturalnego.
 
reklama
Klaudusia ja mam dużo ubranek ale takich juz wiekszych, te malusienkie mialam w wiekszości pożyczonych, wiec wartałoby dokupić jeszcze
 
troche sie darłam ale tylko pól godziny niecałe moze ze cztery razy:-D
sliczny śpiwower :tak:kurcze u nas to nie ma takich fajnych rzeczy:wściekła/y:
ja mam po Mateuszku duzo ubranek ale troche rodzinka mi też poznosiła i bede musiała dokupic bo tamte pooddawałam
dzis łaziłam po sklepach i przechodziłam koo stoiska z wózkami no musiałam zerknac to było silniejsze i taki jak mi sie podoba 3w1 kosztuje 1050zł

ja wole sie wymeczyc na naturalnym niz robic cesarke ja błagałam przy skurczach połozna aby tylko mi cesarki nie robili wyjatek ze mnie haha
 
No ja tak samo pare razy sie wydarłam , ale donośnie heheh !!!!!!!!!!!!!! Pamietam ze mój nie mógł byc przy mnie a za ręke trzymała mnie salowa :szok: hehe pomagała mi, głaskała itd !!!!!!!!!!!! Salowe były milsze niz te położne !!!!!!!!!!!!!!!!
U nas można cos fajnego wyszperać ale jak coś to chodzę w pierwszy dzien przeceny hehe wtedy o 50% taniej ;)
Ja niby mialam kupic tani wózek ale teraz juz upatrzyłam taki za 900zł na allegro RAF-POL WÓZEK FENIX 3w1 GŁĘBOKI+SPACER+FOTELIK (1475861577) - Aukcje internetowe Allegro
i innego nie chce juz hehe ;)
 
ja też niby oddałam siostrze no ale wyszło jak wyszło i wszystko wróciło do mnie a ona na bieżąco będzie ode mnie brała.
A wózek już odpuściłam. Czasami w ciąży warto posłuchać męża... :-D
 
Mamuska to ten sam co ja widziałam i mi sie spodobał kolor identyczny tylko nie wiem czy firma ta sama bo rozne firmy robia takie same:-)
mój tez nie mogł byc i dobrze za to mialam studentke zawalista i polozna po rekach bym ja całowała po porodzie miłosc jej wyznawałam haha
 
hahaha no to super ze mialas taką opieke :) no ja niby mialam te połozne ok ale jednak mogły sie bardziej wysilić, przeciez wiedzą jaki to ból !!!!!!!!!!!Ja teraz tez chce urodzic naturalnie, oczywiscie jak bedzie trzeba to cesarka!!!!!!!!! słyszałam ze następne porody szybciej idą wiec moze urodze w 2 godziny :-D hehhee
 
reklama
hehe :) szpital mam bliziutko wiec 10 minut i juz jestem :) ale pewnie bedzie tak ze w moim przypadku drugi bedzie gorszy,
maaaaaaaatko, ale mi dupa urosnie, siedze i jem, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zeby to jeszcze cos zdrowego ale nie ... wszystko co tuczy :wściekła/y:
 
Do góry