reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

u mnie rano o 7 nie było ani grama śniegu a teraz wygląda to tak
Zobacz załącznik 335267
ja się cieszyłam że już nie ma śniegu bo wymyśliłam sobie remont ogrodu i w sobotę mieliśmy zacząć a w tej sytuacji to nici z tego
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Nikolaa:*
U nas tez brzydko :( Tylko ze pada deszcz a nie śnieg;( buuuuu............ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale ma byc juz coraz cieplej wiec sie pocieszam hehe:)
A ja nie mam kurtki na wiosne :szok: tzn mam marynarke , i płaszczyk, ale choruje na skóre ;) I muszę koniecznie kupić w tym sezonie juz :D :D:D:D:D


Nikolaa. ..łoooooooooo! To nieżle Was zasypało !!!!!!!!!!!!!!!!
 
masakra:szok:
a jak teraz spojzałam na chodnik to juz nie ma sniegu pusto....pewnie przylizie a w sobote odwilz

ja kurteczke skórzana mam na wiosne ale jak teraz cos kupuje to na dana chwile bo nie wiem co bedzie za miesiac lub dwa ;) takie ładne bluzki na wakacje widziałam wczoraj w ciuchu ale nie kupiłam bo co jak beda lezec i ich nie założe;)
 
Ostatnia edycja:
Nikolaa zazdroszczę Ci tego ogródka !!!!!!!!!!!!!!!!!! tez bym chciała dom !!!!!! moze kiedys w tego totka wygram to wybuduje dom marzen hehe
 
O kurcze widzisz wczoraj mialam przeczytac i z głowy mi wypadło !!
A co tam w skrócie ogólnie kochanie jest ??????????? Dużo tego do czytania ??????
 
hejAga:*
tam sa nasze prawa podczas ciazy , porodu i połogu:) dziewczyna na innym watku to zamiesciła i napisała ze to ma wejsc od kwietnia:)
jakie badania mamy miec przez ciaze, jak maja sie do nas zachowac w szpitalu:) i po porodzie oraz w domu jak pielegniarka przyjezdza
a wskrucie to rodzic po ludzku
jak bedziecie miały czas to to przeczytajcie warto:) tyle ze mam pewne obawy czy oni sie tak beda zachowywać:/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja przeczytam w takim bądź razie ale w praktyce to pewnie bedzie całkiem inaczej- niestety :( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hej Aga :*
 
Do góry