reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

No wózek pożyczony będzie.
A ja miałam też taką w miarę położną. A najśmieszniejsze jest to, że do tej pory mnie pamięta :tak: Ja przyjmowali mnie do szpitala to na porodówce robili mi KTG i właśnie ona miała dyżur. Od razu zapytała się jak się czuje i że mnie kojarzy ale nie wie dlaczego :-D Ogólnie uchodzi za wredną blondynę ale akurat jak dla mnie okazała się bardzo miłą kobietką :-)
 
reklama
ja przed chwilka sie objadłam druga kolacja juz jej nie mogłam zjesc ale taka rybka przez tate smazona nie pogardze:)
najsmieszniejsze jest to ze z przyjaciólka mialysmy ta sama polazna i tez ja chwali nie stety tym razem jakbym rodziła nie trafie na nia bo jest lekarzem:(
 
Boże a ja zaraz oszaleje dziewczyny !!!!!!!!!!!!!! Tak mi sie chce śledzia z cebuleczką ze szooooooook, no aż nie skręca jak pomyśle !!!!!!!!! jutro rano lece do sklepu i kupuje, ale pewnie mi sie juz odmieni 3 razy przez noc :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: że nie ma mi kto iśc i kupic ... buuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!
 
co do poloznych to ja mialam jedna fajna ale byla do momentu kiedy bylam na porodwce jak bylam na slai operacyjnej to traktowali mnie jak hmmm wor z kotrego trzeba cos wyciagnac .... potem pytali sie mnie a nie JA ich co z moim dzieckiem (wczensiak lezal w innym spzitalu) no i wiecie ......nie wpsominam tego super mam andzieje ze drugie tez urodze cc bo to dla mnie konfort wole byc pocieta niz wypychac dziecko - przepraszam za szczerosc . Ja mialam przez 4 godizny bole krzyzowe ktore przechoily wburzuszne przez 4 godziny bol a rozwarcie na 2 palce ..... doszło do tego ze namawialam meza zeby mi grdyke wcisnął ! ale nie chcial ;/ hihi


co do wozkow i ubranek u ubran to mam po synu wsyzsko zostwaim co ąłdniejsze reszta do wywalenia i spzitalne rzeczy wywalialam bo mi sie zle kojarzylo ;]




a ja mam pytanie wasze dzieci spia juz w łóżkach czy nadal w łóżeczkach ?!
 
Ostatnia edycja:
No ja tak samo pare razy sie wydarłam , ale donośnie heheh !!!!!!!!!!!!!! Pamietam ze mój nie mógł byc przy mnie a za ręke trzymała mnie salowa :szok: hehe pomagała mi, głaskała itd !!!!!!!!!!!! Salowe były milsze niz te położne !!!!!!!!!!!!!!!!
U nas można cos fajnego wyszperać ale jak coś to chodzę w pierwszy dzien przeceny hehe wtedy o 50% taniej ;)
Ja niby mialam kupic tani wózek ale teraz juz upatrzyłam taki za 900zł na allegro RAF-POL WÓZEK FENIX 3w1 GŁĘBOKI+SPACER+FOTELIK (1475861577) - Aukcje internetowe Allegro
i innego nie chce juz hehe ;)
Mamuśka, to ten co ja wklwjałam :D Więc jednak Ci sięspodobał :D:D:D Ja też nie chcę innego :) jak już będę w ciąży to na bank ten będzie :D
witam się ale będę później n- Szymka będę kąpać
 
Mamuska ja wygladam jak balon po kolacji 3 kawałki ryby zjadłam:szok: haha zachcianki sie właczaja to ty jutro ledz do sklepu i kup pare innych rzeczy jakby cos Ci sie znowu właczyło haha
Kasiurekwspólczuje takiego porodu ja krzyzowe miałam tylko pól godziny bo o 11 dali mi oxy a o 12:10 urodziłam także pól godziny meczarni i po sprawie a dziecko samo wyskoczyło trzy parte i na swiecie i nikt mnie nie dotykał jak rodziłam spominam dobrze i mowiłam ze ja moge drugie urodzic zaraz po porodzie ;)
a mój synio ma juz od dwóch lat tapczanik i tam śpi:)
hejRysica:*
 
co do wozko robionych na troj kolowe to radze poczytac sobnie ich testy i jak sie zachowuja na sniegu bo wiaodmo jak polskie drogi i chodniki wygaldaja zima ;] kolezanka ma xlandera i psioczyla na nim bo on sie kolebal na boki i to bardzo przez to ze kola nie sa w roznej osi tylko walsnie kolo sa w trojkat.
to tyle z mojego wtracania sie;]

ja mam i gondole i reszte wozkow po synu malo uzywane wiec sa w super stania ogolnie polecam firme babydesign sa wytrzymale i bardzo super te wozki ;]
 
ja mam spacerówke baby desing tyle co ona przezyła to szok :) jest niezniszczona i wyglada jak nowa a ja mam droge zkamieni i koła nie sa wcale zniszczone tyle ze moj m kiedys ja zepsul nie wiem jakim sposobem to zrobił ale to jest do naprawy srubka poszła na pałaku pod siedzeniem na tym krzyzaku:)
ja chce taki jak dziewczyny wózek i dzis na niego spogladalam i jest solidny a przynajmniej na taki sie wydaje:)
 
reklama
ja mam spacerówke baby desing tyle co ona przezyła to szok :) jest niezniszczona i wyglada jak nowa a ja mam droge zkamieni i koła nie sa wcale zniszczone tyle ze moj m kiedys ja zepsul nie wiem jakim sposobem to zrobił ale to jest do naprawy srubka poszła na pałaku pod siedzeniem na tym krzyzaku:)
ja chce taki jak dziewczyny wózek i dzis na niego spogladalam i jest solidny a przynajmniej na taki sie wydaje:)

a jaki masz model spacerowki ? ja mam dwie haha jedna taka kotra kupilam zaraz po gondoli (gondole kupilam osobno taka zwykła) bo ten model co mam to sie da rozlozyc na lezaco http://www.tosia.pl/external/xinha/...s/Baby_Design/Sprint/BABYdesign_SPRINT_03.jpg a pozniej kupilm w sumie dal mamy druga spacerowke bo chciala taka bardziel parasolke (ten pierwszy sklada sie w kwadrat) http://mulan.pl/images/travelgreen.jpg a ten jak parasolka

kolory to pierwszy czerwony a drugi taki morsko niebieski ;] polecam ta sprint to przezyla 2 zimy mozy kamienie, snieg ,lod, lato i wsyzelkie podroze busami ;] i zyje dalej i ma sie odrbze jakbym go wyprala to tez jak nowy by byl ;]
 
Do góry