reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hejka babeczki!!!!
Ja od rana w praniu rzeczy... jeju jakie to wszystko malusie!!!!:szok:
Maja ja też nie miałam żadnych objawów w tym tygodniu co ty jesteś. Przecież widziałaś zarodek i serducho więc tylko się cieszyć. Mnie zaczęło brać tak około 8 tygodnia dopiero...
Mamusia no jeszcze musisz trochę poczekać do tych 25 tygodni...:tak: A po 30 to czas leci jak szalony i już przestaje się liczyć tygodnie bo brakuje czasu i chęci... :-):-):-)
Agnieszka 21 testuj... :tak:w moje imieniny :-D:-D:-D
 
reklama
Klaudusia to moze w twoje świeto wyjdzie:-)
ja chce krazka :-)a z czego??
własnie naleciało mnie połazić po ciuchlandach i pokupywałam dla naszej trójki w domu ale tam byłe śliczniutkie malutkie ubranka a dla dziewczynek jakie fajne:tak:
 
Ostatnia edycja:
w tym miesiacu tak smiesznie wychodzi bo mam na poczatku miesiaca i podkoniec dni płodne hehe nie wiem jak to mozliwe ale mniej wiecej tak kalkulator wylicza na necie
 
Moja siostra miała przesuniętą owulkę z 14 dnia na 10 od początku @ i żeby nie monitoring do tej pory nie zaszłaby w ciążę bo nie wiedziała. Tak przeważnie liczy się te 14 dni od początku ostatniej @. A mój maluch teraz przesunął się prawie 3 tygodnie ze swoimi normami. Nie wiem jak to zrobił... :-D
 
my zaraz po @ co dwa dni przytulamy sie bo czesciej nie ma sensu wiec jakos trafimy nawet jak mam przesunieta a owulka mi sie pokazuje sluzem płodnym i to zawsze jak w zegarku jest 14 dni po

twój maluch poprostu szybciej rosnie bo chce zobaczyc mamusie szybciej:*
 
Ostatnia edycja:
Niech on jeszcze lepiej posiedzi trochę :-D
Widzę, że jesteś bardzo pozytywnie nastawiona w tym cyklu :tak: Tak samo jak ja na poród naturalny :-D
 
Aga krążki drożdżowe :D co do "szperaczy" to ja lubie od czasu do czasu iśc i cos wybrac !!!!!!! ciuszki dziecięce kupuje przewaznie, a dla dziewczynek to są takie ze głowa mała !!!!!!!!!!!!!!!!! musze pomalutku zbierac np body :D bo przewaznie sa w stanie idealnym, w ogóle te ciuszki nic nie są zniszczone wiec warto kupic za 1zł za sztuke , bo w sklepach teraz takie ceny ze szok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
wiesz jestem nastawiona pozytywnie tylko wtaki sposób sobie nadziei nie robie jakos niech sie dzieje co chce
a kiedys napewno zajde:) i nie masz smiesznych objawów które mnie dopadały przez dwa miechy
oj a ja czasem sobie wyobrazam jak to bedzie przy porodzie teraz hehe moze nie bede sie darła

Mamuska duzo ubranek tylko ze spiochami problem jest aby znalesc
 
reklama
a darłaś sie ??????????? ja tak , ale ja tego nie pamietam, tylko mi mój opowiadał ze było mnie słychac w całym szpitalu !!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok: aż mi głupio było jak mi o tym mówił !!!!!!!!!! hahahahaha

U mnie jest jeden tylko taki sklep gdzie sa i spioszki i pajace, body koszulki sukienki itd śpiworki do wózka na zime, kupiłam ostatnio dwa CHiCCO po 4zł za sztuke, no boskie,z wełną w środku, nic nie zniszczone, jeden sprzedałam a drugi mam dla siebie :D

spiworek2.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry