reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

hehehe bo wtedy to sie stresowałaś bardziej niz delektowałas sexem :p
Mnie sie jakos nie bardzo chce przytulać ale jak juz do tego dochodzi to masakra!!!!!!!! inaczej było przed ciążą a inaczej jest teraz , tzn teraz jest bosko , nie wiem czy ma na to wpływ ze jestem w ciązy !!!!!!
 
reklama
hehe mnie w ciązy dopadało duza ochota na mojego jeszcze wieksza niz przed ....po ciazy jakos sie zmniejszyło ale teraz wrócilo podobno castgnus zwieksza tez libido hehe
to chyba tez i ciaza tak działa;)na Ciebie:*
 
Jak tak dziala ciąża to bede korzystać ile sie da :) po porodzie pewnie bedzie juz inaczej , ze 2 miesiące nie dopuszczę mojego do siebie , mam nadzieje tylko ze nie bede szyta, bo mnie to przeraża, ten ból od nowa znosić , chyba nie dam rady juz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
celibat celibat haha przez dwa miechy
ponoc zadko rozcinaja przy drugim ... ale powiem szczerze ze bardziej szycie bolało niz parte ...i to ciagniecie szwów łeee
przeczytałas tamto z ministerstwa co załaczyłam ciekawe czy nas tak beda traktowac ponoc od kwietnia to ma wejsc
 
hej mamuśka
oj mnie w ogóle nie chce sie przytulać ani trochę libdo zero....jak byłam z Wiki w ciązy to też mi sie nie chciało bo prawie po każdym stosunku miałam jakąś infekcje widocznie taki moj urok i musiłam ja globulki ładować a mój sie musiał smarować tak że w połowie ciąży skutecznie nas zniechęciło do seksu oboje załatwialiśmy sprawę w inny sposób;-):-D....
 
Aga mnie szycie nie bolało bo mialam znieczulenie, ale za to potem 2 tygodnie ryczałam z bólu, ani siadać ani stać no nic nie pomagało !!!!!!!!!!!!!! wiec boje sie tylko tego zeby sie to nie powtórzyło !!!!!!!!!!
nie czytałam , zaraz przeczytam :)
Nikolaa kochanie to ja współczuje i to bardzo, akurat wtedy jak można sie byzkac do woli !!!!!!!!!!
 
podobasz sie swojemu?? pewnie tak :*spróbuj zajsc a potem jak bardzo potzrebujesz schudnij kochanie...albo zamiast sie odchudzic to jedz zdrowo i zamiast pieczywa jedz wase i duzo gotowanego iduszonego tak zdrowo pare kilo Ci pojdzie ja pod koniec ciazy wazyłam 120 masakra a schudłam w pol roku;)

przy dwójce to podwójnie bedziesz latac i schudniesz:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
no i dużo białka przy diecie :) Mnie pomogła dieta białkowa i ćwiczenia !! pare kg spadło, mnie to wystarczyło, teraz to kurcze napewno dużo przytyje bo ciągle jem i to słodkie, :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale po porodzie bede miec taki kołowrotek przy dzieciach ze hej !!!!!!!!!!!!!

Kto chce krążka ?????????? upiekłam bo tak mi sie chciało !!!!!!!!!!!:-)
 
Do góry