reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

rysica ja nigdy wcześnie nie miałam też cyrków z hormonami niestety w moim przypadku starość nie radość z Wiki nie miałam specjalnych problemów niby 3 cykl ale tak naprawdę to pierwszy taki naprawdę przystarany problemy zaczeły się u mnie znienacka jak to moja ginka powiedziała z hormonami tak jak ze śmiercią nie znasz dnia ani godziny
kasiurek no ja właśnie dziś wyczytałam że najlepiej poniżej 2 mieć jak się chce mieć.... dzidzie a przed leczeniem jakie miałaś wyniki????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nikola mi te cztery kilo poszło w brzuch i boczki najbardziej waze teraz 65 i mam170 a kiedys po ciazy mialam taki okres ze wazyłam 55 ale to zamało szkieletor byl ze mnie i swiadomie nabralam wagi te 5 kilo ....

ja robiłam tarczyce tsh a moj wynik to 2.03 a norma to 0,27-4,2 i ginek powiedział ze jest ok w pozadku
raczej nie mam objawów hormonów oprócz pewnego po ciazy owłosienia przyszło tam a znóg znikneło po ciazy hmmmm

Klaudusiato juz tylko miesiac został suuuper Kochana:*
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry kochane! Dziś czuję się znowu dobrze i aż strach się bać, bo jak objawy ustępują to chyba nie jest za dobrze....Kurczaki ciąża to jedna wielka niewiadoma....

A co u was - tylko ostatnią stronę nadrobiłam i widzę, że Nikolaa u Ciebie coś z hormonami??? Z jednej strony wiem, że to załamka, a z drugiej możesz coś z tym zrobić przynajmniej. Jutro idziesz znowu do ginka??

Agak a jak u Ciebie sytuacja???? Kiedy testy???

Rysica a u Ciebie fasolkowo widzę?? Kurcze trzymam kciuki ;))))

Witam nowe mamuśki :))
 
Witam
Aga no mnie po ciąży udało sie zejść do 60 kg potem tak waga się wahała ale nie przekraczała 65 a od końca listopada zaczęłam przybierać na wadze mimo że nic nie zmieniłam w diecie zobaczymy po tabsach a co do tsh to tak jak mówię gdzieś tam przeczytałam w kilku miejscach że podczas starań najlepsze jest poniżej 2 ja wiem że od tamtego roku mi wzrosło ths bo miałam bodajże 1,2 a w tym już 2,2 po za tym czytałam że żeby definitywnie wykluczyć niedoczynność trzeba jeszcze zrobić ft4 i ft3 a ja zamiast tego zrobiłam t3 i t4 a co do norm te normy no cóż to średnia ze zdrowych a każdy organizm inny i jeden już przy dwóch może reagować jak przy niedoczynności tarczycy a inny dopiero przy 5 ale podkreślam że to jest to co wyczytałam w necie ....
Maju tak jutro idę na 19.40 a już mnie żoładek z nerwów boli jestem ciekawa co mi powie
 
witam sie z rana kochane :*
Klaudusia - kurcze to zleci szybko i juz bedziesz na porodówke jechać , sama bym chciala już byc w tym tygodniu co TY :-D albo przynajmniej w 25 hehe :)
Aga na kiedy masz termin @ ??????????????
Hej Maja :*:*:* to dobrze ze czujesz sie dobrze, nie narzekaj kobieto tylko sie ciesz !!!!!!!!!! i nie wymyslaj od razu ze cos jest nie tak skoro nie masz objawów , tydzien temu oddałabym wszystko zeby ich nie miec, jestes szczęsciarą ze tak leciutko znosisz początek ciązy !!!!!!! tylko pozazdrościć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hej Nikolaa :*:*:*
 
hej Nikola ja wole sie nie przejmowac tym co w necie wierze w ginka może głupia jestem ale zobaczymy bo powiedział ze ok jest :*:*
hejMajahej Mamuska:*:*
@ ma przyjsc 19 ...co do testowania jakos mi sie w tym cyklu nie spieszy juz sie ich boje jezeli do niedzieli nie przyjdzie to kupie test i jezeli nie przyjdzie 21 w poniedziałek to dopiero go zrobie
ale jakos sie nastawiłam ze nici ale zobaczymy lepiej szykowac sie do @ niz na dwie krechy
jak tak zaczełam myslec to nie mam przed @ zadnych dziwnych objawów czuje sie jak kiedys ...u mnie objawów może nie byc bo z Matim nic nie miałam

Majaja nic a nic zero objawów i zobacz zdrowiutki 3500 synek sie urodził i tydzien przed czasem:) nie martw sie tym wiem ze chodza takie ploty ze jak objawów brak to żle ale popatrz na mnie
 
Aga dobrze ze tak do tego podchodzisz !!!!!!!!! pamiętam co było w poprzednim Twoim cyklu :szok: wariowałas, ale to zrozumiałe ze sie dopatruje objawów w czasie staranek , a jakbys nie chciala to bys za pierwszym razem wpadła !!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki &&&&&&&, widzisz ja zrobilam w dzien spodziewanej @ i nic nie wyszło wiec lepiej poczekaj do tego 21 jak nie bedziesz miec :D
 
masz racje wariowałam i wtedy czułam objawy a wtym nic a nic :) ja mnie cos zaboli to raczej nie z powody fasolki tylko na bank czego innego zreszta dla mnie na objawy to za wczesnie bo jeszcze 10 dni do @
fakt ze bolały mnie w owulke piersi i janiki a raczej kłuły i poszłam sprawdzic sluz i był płodny ale mam nadzieje ze przez wiesiołka castgnusa sie poprawiła owulka
ginek powiedziała ze jak jest sluz i pekniecie pecherzyka jest
oczywiście chce dzidzie ale juz nie wariuje na tym punkcie
bede sie smiała jak w kwietniu zajde bo w tedy wyjdzie mi termin tak samo jak na matiego haha
 
I tak najlepiej myślec, to napewno zajdziesz szybko jak bedzie wszystko na luza , jak u mnie, 2 cykle wariowałam a za 3 razem dałam sobie spokój i proszę udało sie :D wiec mysle ze tym razem juz sie Tobie uda :D
 
reklama
powiem szczerze ze te dwa cykle jezeli chodzi o sexik to był nijaki ale jak dałam po @ na luz o matko bym chyba molestowała swojego non stop
teraz po owulce jakos mniej sie chce ale od @ do końca owulki o matko:szok:
 
Do góry